توییتر توضیح می دهد که چگونه عمده افراد مشهور, حمله قادر بود به اتفاق می افتد که تحقیقات ادامه

توییتر توضیح داده است که چگونه عمده هک در آن معروف ترین کاربران قادر به اتفاق افتاده است – و تایید بدترین ترس

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

توییتر توضیح داده است که چگونه عمده هک در آن معروف ترین کاربران قادر به اتفاق افتاده است – و تایید بدترین ترس که آن را به حساب دارندگان اما در کل پلت فرم است که آمار بود.

یک شبه بسیاری از بیشتر به دنبال حساب در این سرویس شروع به جیر جیر در مورد بیت کوین کلاهبرداری است که در آن کاربران را تشویق به ارسال cryptocurrency به یک آدرس خاص با غلط قول می دهم که آنها را دریافت دو برابر در بازگشت. پست آمد از حساب اعم از باراک اوباما به رسمی اپل خوراک.

به عنوان شرکت درهم برای جلوگیری از غلط توییتهایی آن مجبور شد به طیف وسیعی از اقدامات از جمله به طور خلاصه توقف هر گونه حساب تایید شده از به tweeting در همه. اما آن را در حال حاضر توضیح داد که تحقیقات اولیه نشان می دهد که در آن هیچ یک حساب خاص که مشکل بود اما حمله ای که هدف کارکنان و به دست اورد دسترسی به سیستم های داخلی.

که یک نگرانی خاص به دلیل آن را نشان می دهد که این حمله می تواند انجام داده اند دیگر برنامه به طور بالقوه مخرب تر اقدامات در حالی که آنها تا به حال دسترسی به این سیستم. توییتر هنوز به حکومت است که امکان.

کارکنان ارشد در توییتر در حال حاضر به عذر خواهی کرد برای مرور و متعهد به تحقیقات بیشتر است.

"روز سخت برای ما در توییتر. همه ما احساس وحشتناک این اتفاق افتاده است. ما تشخیص و به اشتراک گذاری همه چیز را ما می توانیم هنگامی که ما یک مطلب کامل درک دقیقا همان چیزی است که اتفاق افتاده است" توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی نوشت.

"ما تحقیقات مربوط به امنیت حادثه هنوز ادامه دارد اما ما خواهید بود به ارسال به روز رسانی از @TwitterSupport با جزئیات بیشتر به زودی. در ضمن من فقط می خواستم بگم که واقعا متاسفم برای این اختلال و نا امیدی این حادثه باعث شده است که مشتریان ما" گفت: توییتر محصول رئیس Kayvon Beykpour.

است که پشتیبانی از حساب توییتی یک توضیح چگونگی این حمله را قادر می افتد – و مراحل شرکت در زمان به آن را محدود.

"ما شناسایی چیزی که ما باور به یک هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی توسط افرادی که با موفقیت هدفمند برخی از کارکنان با دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار" شرکت نوشت.

"ما می دانیم که آنها با استفاده از این دسترسی به کنترل بسیاری از بسیار قابل مشاهده (از جمله تایید شده) حساب و صدای جیر جیر از طرف آنها. ما به دنبال به آنچه دیگر فعالیت های مخرب ممکن است آنها را به انجام و یا اطلاعات آنها ممکن است قابل دسترسی و به اشتراک گذاری بیشتر در اینجا به عنوان ما آن را داشته باشد.

"هنگامی که ما آگاه شد از این حادثه ما بلافاصله قفل کردن حساب های آسیب دیده و حذف توییت ارسال شده توسط مهاجمان.

"ما همچنین قابلیت های محدود برای یک مقدار بزرگتر از حساب مثل همه تایید حساب (حتی کسانی که با هیچ شواهدی از خطر بیافتد) در حالی که ما همچنان به طور کامل به بررسی این.

توییتر گفت: در همین موضوع است که آن را به حال بازگشت اکثر قابلیت های, اما نه همه. همچنین هشدار داد که محدودیت می تواند به در محل قرار داده تا در آینده به عنوان تحقیقات همچنان ادامه دارد.

"ما همچنین قابلیت های محدود برای یک مقدار بزرگتر از حساب مثل همه تایید حساب (حتی کسانی که با هیچ شواهدی از خطر بیافتد) در حالی که ما همچنان به طور کامل به بررسی این.

"این بود که مخل اما آن را یک گام مهم برای کاهش خطر. اکثر قابلیت بازسازی شده است اما ممکن است ما را به اقدامات بیشتر و به روز رسانی خواهد شد شما اگر ما انجام دهد.

"ما قفل شده است و حساب که در معرض خطر قرار گرفت و بازگرداندن دسترسی به اصلی صاحب حساب تنها زمانی که ما برخی از ما می توانید انجام این کار ایمن.

همچنین گفت که محدودیت های جدید در حال حاضر اضافه شده است در توییتر برای جلوگیری از چنین گسترده دسترسی داشته باشید.

"داخلی ما گام های مهمی برای محدود کردن دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار در حالی که ما تحقیقات در حال انجام است. به روز رسانی بیشتر به آمده به عنوان تحقیقات ما همچنان ادامه دارد."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن