توییتر بیت کوین هک: حدود 130 افراد و شرکت های مورد هدف قرار گرفتند در حمله سایبری به شرکت, هشدار و مجرمان ممکن است دسترسی خصوصی اطلاعات شخصی

حدود 130 افراد و شرکت های مورد هدف قرار گرفتند در توییتر بسیاری از مشخصات بالا هک تا کنون این شرکت اعلام کرده است.

تحقیقات هنوز ادامه به چگونه این حساب کاربری توانست اتفاق می افتد و چگونه گسترده ناشی از آن بود.

اما در حال حاضر این شرکت قادر به اطمینان می گویند که کسانی که هدفمند و حساب ندارد اطلاعات شخصی از جمله پیام های مستقیم قابل دسترسی در طول هک توییتر اعلام کرده است.

هک شد هنگامی که یک تعداد بالا مشخصات حساب – از Kanye West به سیب – شروع به tweeting به تشویق کاربران به ارسال پول به یک آدرس خاص. در حالی که cryptocurrency است که تنها بخشی از کلاهبرداری کارشناسان به این باورند که هکرها به احتمال زیاد تا به حال دسترسی به سیستم های دیگر و این که بیت کوین توییتهایی در واقع ممکن است یک حواس پرتی از چیزی به طور بالقوه خطرناک تر است.

توییتر گفته است که “در ادامه به ارزیابی” آیا هر گونه اطلاعات بیشتر در معرض خطر بود و یا اگر دیگر اقدامات صورت گرفته در حالی که حساب کردند.

توییتر پس گفت که این اتفاق افتاد پس از کارکنان بودند را هدف قرار داد و هکرها دسترسی به داخلی آن ابزار به جای هر یک از کسانی که حساب های منحصر به فرد به خطر بیافتد.

پس از آن قفل کردن حساب برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز و در آن گفت: در این بروز رسانی جدید است که برخی از ویژگی های ممکن است در دسترس در سایت به تحقیقات خود ادامه داد.

“بر اساس آنچه ما می دانیم در حال حاضر ما معتقدیم حدود 130 حساب بودند هدف حمله مهاجمان در برخی از راه به عنوان بخشی از این حادثه. برای یک زیر مجموعه کوچک از این حساب مهاجمان قادر به دست آوردن کنترل حساب و سپس ارسال توییت از این حساب” این شرکت گفت: در یک سری از توییت.

“ما در حال کار با نهفته صاحبان حساب و ادامه خواهد داد به انجام این کار بیش از چند روز آینده. ما در ادامه به ارزیابی این که آیا غیر-اطلاعات عمومی مربوط به این حساب به خطر بیافتد و ارائه خواهد شد به روز رسانی اگر ما مشخص است که رخ داده است.

“برای همه حساب های, دانلود توییتر خود را داده است که هنوز هم غیر فعال شده در حالی که ما در ادامه این بررسی است.

“ما نیز با در نظر گرفتن مراحل تهاجمی برای ایمن سازی سیستم های ما در حالی که تحقیقات ما ادامه دارد. ما هنوز در روند ارزیابی دراز مدت مراحل است که ممکن است ما را و به اشتراک گذاری جزئیات بیشتر به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید