توییتر عذر خواهی برای ساخت صدای توییتهایی قابل دسترس برای افراد ناشنوا

توییتر به عذر خواهی کرد به صورت تجربی آن را صدای جیر جیر از ویژگی های پس از کاربران اشاره کرد که آن را غیر قاب

توسط FARDAALEFBA در 1 تیر 1399

توییتر به عذر خواهی کرد به صورت تجربی آن را صدای جیر جیر از ویژگی های پس از کاربران اشاره کرد که آن را غیر قابل دسترس برای کاربران ناشنوا.

این شرکت اعلام کرد که راه جدید برای ارسال این هفته است. در حال حاضر آن است که تنها در دسترس برای کاربران iOS است اما انتظار می رود در نهایت به کاربران اندروید بیش از حد.

ضربه زدن به دکمه برای نوشتن یک صدای جیر جیر را نشان می دهد یک دکمه جدید با یک طول موج آیکون. هدف قرار دادن آن را بالا میآید یک دکمه ضبط که تصرف 140 ثانیه از صدا.

با این حال بسیاری از کاربران اشاره کرد که این نوع توییتهایی نمی تواند قابل دسترسی توسط افراد ناشنوا.

دیگر سیستم عامل های اجتماعی از جمله یوتیوب, زوم, اسنپ چت و Facebook videos همه شرح دارند.

روزنامه نگار لیام اودل در توئیتر خود نوشت: "این یک چیز گرفتن کاربران توییتر به عنوان فیلم خود را درخواست آنها را به عنوان صوتی توییتهایی فقط باعث می شود پلت فرم رسانه های اجتماعی و حتی بیشتر غیر قابل دسترس به #ناشنوا افرادی مثل من."

ایمانی Barbarin, نویسنده برای سایت عصا و ادویه گفت که کاربران "باید یک رونوشت از [خود] صدای توییتهایی" مسلما ساخت ضبط اضافی.

برخی از کاربران پیشنهاد ارائه زیرنویس و یا متن جایگزین به طوری که آن می تواند بیشتر در دسترس است.

در موضوع شرکت عذر خواهی کرد برای درمان در دسترس به عنوان یک چاره اندیشی موقت".

"با عرض پوزش در مورد تست صدا توییتهایی بدون پشتیبانی برای افرادی که بینایی ناشنوا یا کم شنوا. آن را از یک دست به معرفی این آزمایش بدون این حمایت" این شرکت اعلام کرد.

"ما ثابت چند مسائل مربوط به چشم انداز دسترسی از جمله ساخت صدای توییتهایی شناسایی بر روی جدول زمانی و بهبود دسترسی به صدای جیر جیر تجربه. این به روز رسانی در دسترس خواهد بود در آینده iOS آزادی"

"ما در حال حاضر در حال کاوش در ایده هایی برای چگونه ما می تواند پشتیبانی دستی و خودکار رونوشت. ما همچنین به دنبال در چگونه ما می تواند ساخت یک گروه اختصاص داده شده به تمرکز بر دسترسی به قطعه سازی و وکالت در تمام محصولات"

(اعتبار: توییتر)

آن را نیز نشان داد که توییتر ندارد, اختصاص داده شده در دسترس است. این شرکت ساخته شده است که 3.46 میلیارد دلار در سال 2019 متکی به کارکنان داوطلب به جای رسمی تیم با توجه به توییتر مهندس نرم افزار اندرو هیوارد.

"داوطلبان پشت دسترسی در توییتر (هیچ رسمی تیم) در تلاش برای انجام بهترین خود را برای اطمینان از محصولات در حال حمل مناسب است. اما متاسفانه ما آگاه نیست از هر محصول تصمیم و گسترده تر #a11y مکالمه در حال انجام است." او در توئیتر خود نوشت.

توییتر را طراحی و تحقیقات Dantley دیویس گفت که مدافع accessability به بخشی از طراحی پروژه از ابتدا از پروژه ها در آینده است.

"من درک بازخورد مستقيم و گفتگو در مورد #a11y از ما پرشور جامعه" روشن است ما کارهای زیادی پیش رو به توییتر را بیشتر فراگیر برای افراد معلول است. من مدافع a11y به بخشی از طراحی ما از همان ابتدا از تمام پروژه ها." او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن