Trisha گودارد در معرض 'بد اخلاق, سوء استفاده,' پس از لی فرانسیس blackface عذرخواهی

Trisha گودارد باز کرده است تا در مورد "بد اخلاق سوء استفاده" او دریافت کرده است پس از فرانسیس لی علنا عذر خواه

توسط FARDAALEFBA در 26 خرداد 1399

Trisha گودارد باز کرده است تا در مورد "بد اخلاق سوء استفاده" او دریافت کرده است پس از فرانسیس لی علنا عذر خواهی کرد برای به تصویر کشیدن او در blackface.

این بازیگر گفت: اخیرا با عرض پوزش برای خود را "توهین آمیز" تصاویر سیاه و سفید مشهور بو' Selectaیک سورئال کانال 4 طرح نشان می دهد که زد بین سال های 2002 و 2009.

در این سری فرانسیس impersonated ستاره مانند مجری تلویزیون Goddard, مل ب و Craig David در حالی که با پوشیدن بزرگ, لاتکس, ماسک.

ظاهر شدن در صبح بخیر بریتانیا روز دوشنبه (15 ژوئن) گودارد گفت: میزبان پیرز مورگان و سوزانا رید که ترول اینترنت متهم کرده و گفته او از "باعث خرابی Leigh حرفه ای" چرا که او "نمی تواند یک شوخی است".

او گفت: "پس از لی ساخته شده است که عذرخواهی من شده است موضوع به بیشتر ننگین ، من تا به حال هزاران و هزاران نفر از مردم گفت: همین است."

صحبت در مورد دخترش که مورد آزار واقع شدند بیش از تصویر از او در Bo' Selecta, گودارد افزود: "لی واقعا خوش با دخترم صحبت کردم و او وحشت زده شد.

"هیچ کس او را مجبور به او را انتخاب کرد گفت متاسفم."

بو' Selecta کشیده شده از All4 در پی تمدید مبارزه با نژادپرستی در بریتانیا و ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید.

Little Britain, The Mighty Boosh و لیگ آقایان نیز حذف شده است از خدمات جریان.

یک قسمت از Fawlty Towers در ضمن مجموعه ای به ابقاء در UKTV جریان خدمات پس از آن را در ابتدا حذف شد چون حاوی "نژادی تهمت".

راهنمایی و هشدار برجسته "به طور بالقوه حمله محتوا و زبان" ویژگی در کنار قسمت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب