انتقال اخبار زنده: مرد شهرستان در تورس و Alaba حرکت چلسی چشم بن Chilwell آرسنال دیدن توماس Partey پیشنهاد را رد کرد و لیورپول آخرین

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دنبال آخرین به روز رسانی زنده از لیگ برتر در تابستان نقل و انتقالات به باشگاه همچنان به تقویت جلوتر از فصل جدید است. منچستر سیتی نگاه آماده به اعلام اولین امضای خارج از فصل با گزارش £24m هزینه توافق شده است با والنسیا برای بازی در کنار فران تورس که می رسند می تواند به جای Leroy عاقل imminently.

شهرستان نیز هشدار داده به در دسترس بودن David Alaba که تمدید قرارداد مذاکره با بایرن مونیخ را به یک بن بست در حالی که چلسی در حال فشار دادن با علاقه خود را در یکی دیگر از مدافع لستر شهر بن Chilwell.

آرسنال در همین حال به نظر می رسد که تا به حال پیشنهاد دوم برای اتلتیکو مادرید توماس Partey را رد کرد که شامل ارائه هافبک Matteo Guendouzi در جهت مخالف در حالی که توپچی ها همچنان به عنوان یکی از سه باشگاه های مرتبط با بارسلونا را ناخواسته هافبک Philippe Coutinho است که در حال نظارت توسط Tottenham Hotspur و لستر. منچستر یونایتد در همین حال باقی می ماند فروتن در مورد علاقه خود را در Jadon سانچو و جک گریلیش با بوروسیا دورتموند و استون ویلا خواستار 90m £و £80 به ترتیب برای خود ارزش دارایی. به دنبال انتقال آخرین اخبار زیر.

ما kick-off پنج شنبه صبح با خبر, از منچستر سیتیکه در آن باشگاه ها در شکار برای یک عمده خریدهای.

اول به نظر می رسد لبه سمت قریب الوقوع نتیجه با باشگاه گزارش به توافق به پرداخت والنسیا £24.5 متر برای جناح فران تورس.

20 سال پیر شده است به انتظارنشسته بودند تا به جای Leroy عاقل پس از آلمان به سمت چپ برای بایرن مونیخ در ماه گذشته و اعلام می آیند از شهر به عنوان اوایل به عنوان امروز برای تایید توافق معامله است.

پس دیده می شود خود را Uefa ممنوعیت برداشته شده توسط دادگاه داوری ورزشی, شهرستان ها مشتاق خود را برای تقویت تیم خود در لیگ قهرمانان مبارزات انتخاباتی در فصل آینده با توانایی ارائه فوتبال اروپا یک عامل عمده در که آنها را به ثبت نام در این فصل است.

صبح بخیر و خوش آمدید به مستقل را انتقال اخبار وبلاگ زندگی می کنند!

با طولانی ترین تا کنون در لیگ برتر در نهایت پیچیده و سپرده به تاریخچه کتاب و توجه دوباره به نوبه خود به تابستان انتقال پنجره باز می شود که نزدیک به دو ماه بعد از حد نرمال است.

باشگاه های تنظیم شده برای مشغول 10 هفته تا 5 اکتبر مهلت نقل و انتقال با تعداد در حال حاضر به تایید بود در بازار به منظور تقویت جوخه خود پیش از 2020/21 نجومی - که آغاز خواهد شد در آخر هفته از 12 سپتامبر در کمتر از هفت هفته زمان است.

بدون ado بیشتر, اجازه دهید نگاهی به عناوین این صبح است.

لیورپول نیز انتظار می رود به شیب پا خود را به بازار نقل و انتقالات این تابستان اگر چه Jurgen Klopp به نظر می رسد که هیچ علاقه ای به بایرن مونیخ هافبک Thiago Alcantara و نمی خواهد یک حرکت برای 29 ساله. باشگاه عوض شده است مرتبط با یک جایگزینی برای Dejan Lovren در قالب شالکه مدافع Ozan کابک در حالی که آنها نیز خواهد شد در شکار برای یک جایگزین برای آدام لالانا که در پیوست برایتون در سه سال معامله است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب