انتقال اخبار زنده: آرسنال باید دوم توماس Partey پیشنهاد را رد کرد و مرد ایران را به دروازه بان تصمیم چلسی هدف بن Chilwell

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دنبال آخرین به روز رسانی زنده از لیگ برتر در تابستان نقل و انتقالات به باشگاه همچنان به تقویت جلوتر از فصل جدید است. منچستر سیتی نگاه آماده به اعلام اولین امضای خارج از فصل با گزارش £24m هزینه توافق شده است با والنسیا برای بازی در کنار فران تورس که می رسند می تواند به جای Leroy عاقل imminently.

شهرستان نیز هشدار داده به در دسترس بودن David Alaba که تمدید قرارداد مذاکره با بایرن مونیخ را به یک بن بست در حالی که چلسی در حال فشار دادن با علاقه خود را در یکی دیگر از مدافع لستر شهر بن Chilwell.

آرسنال در همین حال به نظر می رسد که تا به حال پیشنهاد دوم برای اتلتیکو مادرید توماس Partey را رد کرد که شامل ارائه هافبک Matteo Guendouzi در جهت مخالف در حالی که توپچی ها همچنان به عنوان یکی از سه باشگاه های مرتبط با بارسلونا را ناخواسته هافبک Philippe Coutinho است که در حال نظارت توسط Tottenham Hotspur و لستر. منچستر یونایتد در همین حال باقی می ماند فروتن در مورد علاقه خود را در Jadon سانچو و جک گریلیش با بوروسیا دورتموند و استون ویلا خواستار 90m £و £80 به ترتیب برای خود ارزش دارایی. به دنبال انتقال آخرین اخبار زیر.

اتلتیکو مادرید در حال ایستاده شرکت در ارزیابی خود از غنا هافبک توماس Partey پس از رد پیشنهاد دوم از آرسنال.

توپچی ها مشتاق هستند در این 27 ساله شده اند و برای برخی از زمان اولین ثبت نام علاقه او نسبت به شروع سال.

Partey یک نسخه بند از €50 متر (£45.5 متر) اما گاردین گزارش می دهد که آرسنال در تلاش برای فروختن که با €25m پیشنهاد دو هفته پیش بود که در ابتدا رد کرد که باعث شد لیگ برتر جانبی برای اضافه کردن خارج از نفع Matteo Guendouzi به مذاکرات است.

این پیشنهاد بار دیگر رد و اتلتیکو را روشن ساخته است که آنها به هیچ وجه قصد کاهش خود ارزیابی با توجه به انتشار بند.

منچستر یونایتد باید یک تصمیم.

از یک طرف آنها یکی از بهترین دروازه بان ها در دهه گذشته در کتاب خود در David De Gea که آمار یک پچ خشن از فرم و هزینه آنها امتیاز این فصل است. از سوی دیگر آنها باید دین هندرسون مرد هل دادن به انگلستان شماره 1 پس از تحت تاثیر قرار دادن در وام و در شفیلد یونایتد در این فصل است.

اسکای اسپورت گزارش می دهد که مذاکرات بین ایران و هندرسون رسیده اند "مرحله حیاتی" این هفته در تصمیم گیری که آیا 23 ساله همچنان در ایران برای 2020/21 فصل و یا اینکه آیا او فرستاده شده است در وام یک بار دیگر.

اما هر گونه تصمیم گیری برای حفظ هندرسون به خوبی می تواند طلسم پایان De Gea, و آن را حتی می تواند روح او را به فشار برای یک حرکت اگر او می خواهد به پرش قبل از او تحت فشار قرار دادند.

برایتون اند خود را تکمیل دوم امضای از تابستان است.

تازه از تکمیل علاوه بر این از آدام لالانا پس از ترک لیورپول برایتون اعلام کرده اند امضای هلندی مدافع Joel Veltman که پیوست در سه سال معامله از Ajax برای هزینه نامعلومی.

"ما خوشحال به استقبال جوئل به باشگاه. او تجربه فوق العاده از وقت خود را با آژاکس از جمله لیگ قهرمانان اروپا و البته با تیم ملی هلند گفت:" برایتون رئیس گراهام پاتر.

"او یک مدافع عالی که می توانید در حق بازگشت و در مرکز نیمی اما او نیز راحت در اختیار داشتن.

"او واقعا به دنبال به جلو به چالش کشیدن از بازی در لیگ برتر و ما خوشحال هستیم که او در حال حاضر یک برایتون بازیکن و ما به دنبال به جلو به کار با او."

تبلیغات

Richarlison صحبت کرده است بیش از خود اورتون آینده شده مرتبط در گذشته با حرکت به بارسلونا و منچستر یونایتد.

برزیل در حال حاضر مذاکرات با مدیر کارلو آنچلوتی که آن را روشن ساخته است که او باقی می ماند بسیار مهم و اساسی برنامه های خود را در Goddison اما اینکه که او را متقاعد به ماندن یا نه هنوز مشخص نشده است.

Richarlison می گوید که او می تواند نگاه به ماندن برای یک فصل دیگر با این باشگاه اما باید حق ارائه در آمده او را مجبور به آن را به طور جدی و در نظر گرفتن گزینه های خود را.

آینده از الکسیس سانچز یکی از موضوعات کلیدی است که نیاز به حل و فصل در منچستر یونایتدبا شیلی بین المللی در حال حاضر در وام در اینتر میلان.

The Daily Mail گزارش داد که سانچز است 'گفت: باشگاه او می خواهد به ترک' که کلاه یک شکست کامل از وقت خود را در اولدترافورد پس از پیوستن به آرسنال در ژانویه 2018.

این گزارش می افزاید که اوله گونار Solskjaer 'معتقد است که او هنوز هم چیزی برای ارائه' اما با توجه به چگونه او را احیا سمت خود را پس از سانچز چپ در کنار Romelu Lukaku آن را سخت برای دیدن چگونه او می تواند بازگشت به تاثیر در ایران و این که ممکن است یک شگرد برای اطمینان از 31 سال پیر می کند پایان ندارد تا ترک به قیمت ارزان.

چلسی را تحت سلطه سرفصل در انتقال پنجره تا کنون با ادغام تیمو ورنر و حکیم Ziyech همراه با علاقه خود را در کای Havertz اما اگر در این فصل چیزی به توسط آن خود را دفاع است که نومیدانه در نیاز به تقویت.

یک بازیکن که باقی مانده است در رادار منچستر سیتی چپ-پشت بن Chilwell و هدف این گزارش که بلوز را اولویت خود امضای بیش از علاقه به گزینه های دیگر که شامل آژاکس را نیکلاس Tagliafico و ختافه را Marc Cucurella.

تبلیغات

شهر دوم بالقوه امضای به خوبی می تواند به اثبات می شود بایرن مونیخ مدافع David Alaba پس از اتریش قرارداد مذاکرات با بایرن مونیخ به یک بن بست.

روزنامه آلمانی بیلد گزارش که Alaba عامل خواسته است بایرن به پرداخت مدافع €20m از یک سال به منظور گسترش قرارداد خود است که به پایان می رسد در پایان فصل آینده اما این باشگاه شده اند تحت تاثیر خواسته های خود هستند و با توجه به فروش او در این تابستان و یا اجازه دادن به او را در یک انتقال آزاد است.

که هشدار داده است منچستر سیتی که در بازار برای یک چپ جدید طرفه مدافع با وجود بنیامین Mendy بازگشت به تناسب اندام بعد از رشد نگران فرانسوی را اجرای می شود.

ما kick-off پنج شنبه صبح با خبر, از منچستر سیتیکه در آن باشگاه ها در شکار برای یک عمده خریدهای.

اول به نظر می رسد لبه سمت قریب الوقوع نتیجه با باشگاه گزارش به توافق به پرداخت والنسیا £24.5 متر برای جناح فران تورس.

20 سال پیر شده است به انتظارنشسته بودند تا به جای Leroy عاقل پس از آلمان به سمت چپ برای بایرن مونیخ در ماه گذشته و اعلام می آیند از شهر به عنوان اوایل به عنوان امروز برای تایید توافق معامله است.

پس دیده می شود خود را Uefa ممنوعیت برداشته شده توسط دادگاه داوری ورزشی, شهرستان ها مشتاق خود را برای تقویت تیم خود در لیگ قهرمانان مبارزات انتخاباتی در فصل آینده با توانایی ارائه فوتبال اروپا یک عامل عمده در که آنها را به ثبت نام در این فصل است.

صبح بخیر و خوش آمدید به مستقل را انتقال اخبار وبلاگ زندگی می کنند!

با طولانی ترین تا کنون در لیگ برتر در نهایت پیچیده و سپرده به تاریخچه کتاب و توجه دوباره به نوبه خود به تابستان انتقال پنجره باز می شود که نزدیک به دو ماه بعد از حد نرمال است.

باشگاه های تنظیم شده برای مشغول 10 هفته تا 5 اکتبر مهلت نقل و انتقال با تعداد در حال حاضر به تایید بود در بازار به منظور تقویت جوخه خود پیش از 2020/21 نجومی - که آغاز خواهد شد در آخر هفته از 12 سپتامبر در کمتر از هفت هفته زمان است.

بدون ado بیشتر, اجازه دهید نگاهی به عناوین این صبح است.

تبلیغات

لیورپول نیز انتظار می رود به شیب پا خود را به بازار نقل و انتقالات این تابستان اگر چه Jurgen Klopp به نظر می رسد که هیچ علاقه ای به بایرن مونیخ هافبک Thiago Alcantara و نمی خواهد یک حرکت برای 29 ساله. باشگاه عوض شده است مرتبط با یک جایگزینی برای Dejan Lovren در قالب شالکه مدافع Ozan کابک در حالی که آنها نیز خواهد شد در شکار برای یک جایگزین برای آدام لالانا که در پیوست برایتون در سه سال معامله است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن