Trainline می افزاید: "جمعیت هشدار از ویژگی های است که به مردم بگویید اگر قطار خود را خواهد بود خطرناکی مشغول

این Trainline برنامه در حال حاضر خواهد شد هشدار مردم اگر سفر خود را در حال رفتن به خطرناکی مشغول است. یکی از و

توسط FARDAALEFBA در 13 تیر 1399

این Trainline برنامه در حال حاضر خواهد شد هشدار مردم اگر سفر خود را در حال رفتن به خطرناکی مشغول است.

یکی از ویژگی های جدید اضافه شده به رزرو برنامه را بی درنگ مردم اگر قطار خود را در حال رفتن به بسیار کامل است که آن را دشوار خواهد بود به با خیال راحت اجتماعی فاصله.

از ویژگی های جدید شناخته شده به عنوان جمعیت, هشدار, را با استفاده از داده crowdsourced از دیگران در یک قطار به ایجاد چقدر شلوغ است و هشدار به دیگران است.

Trainline است نورد از این ویژگی به طور کامل در سراسر برنامه خود را پس از یک محاکمه دو هفته در مناطق انتخاب شده.

جمعیت هشدار در دسترس زمانی که کاربران به آن ضربه بزنید live tracker دکمه برای آینده سفر در Trainline برنامه.

یک pop-up message کاربر می خواهد برای تایید اینکه آیا اجتماعی فاصله ممکن است در قطار خود را با ضربه زدن شست و یا شست آیکون.

در صورتی که کاربر شیپور خاموشی thumbs down گزینه آنها خواسته خواهد شد که برای به اشتراک گذاری که در آن آنها در قطار - وسط یا عقب - و داده ها استفاده می شود به نقشه چگونه شلوغ یک قطار است که به طور کلی و توسط بخش.

آبی هشدار حباب ظاهر خواهد شد در قطار که در آن کاربران گزارش داده اند که یک بخش به عنوان شلوغ و نارنجی حباب اگر کل آموزش گزارش شده است به عنوان شلوغ است.

نرم افزار تایید کرد که تمام داده crowdsourced برای ویژگی anonymised.

Trainline افسر ارشد فناوری Mark Holt گفت: "کمک به مشتریان با خیال راحت در قطار را اولویت شماره یک ما است و ما همیشه در تلاش برای آنها را به عنوان های زیادی زندگی می کنند سفر اطلاعات به عنوان امکان پذیر است.

"جمعیت هشدار سبب مشتریان ما برای به اشتراک گذاشتن در-این-لحظه-به-زمین بازخورد برای کمک به گسترده تر Trainline جامعه است.

"ما تشویق مشتریان به دنبال دستورالعمل دولت در هنگام سفر و استفاده از دیجیتال بلیط بر روی تلفن خود را در هر کجا که ممکن است به جای صف بندی در ایستگاه و یا دست زدن به ماشین های بلیط برای کمک به مطمئن شوید که تماس با دیگران در حالی که سفر محدود است."

از ویژگی های جدید است که این شرکت می گوید هنوز هم در حال تست در دسترس است بر روی سیستم عامل iOS و نسخه های آندروید از این برنامه است.

گزارش اضافی توسط سازمانtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب