Towie را Vas J مورگان می گوید: سابق شرکت ستاره ساخته شده نظرات نژادپرستانه در مقابل او: "من احساس نمی مثل من محافظت شده'

سابق تنها راه این است که اسکس (TOWIE) ستاره Vas J مورگان گفته است که بازیگران دیگر را اعضای ساخته شده نظرات نژ

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

سابق تنها راه این است که اسکس (TOWIE) ستاره Vas J مورگان گفته است که بازیگران دیگر را اعضای ساخته شده نظرات نژادپرستانه در مقابل او در طول زمان خود را در سری واقعیت.

در یک مصاحبه جدید با متروبه editor-in-chief از بند مجله باز کردن در مورد تجارب خود را با نژاد پرستی در TOWIEتوضیح است که وجود دارد چند لحظه که در آن یک مرد شرکت ستاره استفاده خواهد نژادی تهمت و نام تجاری زنانی که مورخ مردان سیاه و سفید به عنوان "کالا استفاده می شود".

"من می استراق سمع مکالمات یک مرد بازیگران عضو گفته به دختران مانند," اوه بله شما effed – مانند خواب با – که n***** * * * در گذشته'. من می خواهم در مجموعه گوش دادن به این" مورگان گفت:, و اضافه کرد که او احساس تضاد در مورد صحبت کردن بیش از ترس او خواهد بود ساخته شده به مانند یک "لات".

"من می خواهم, 'کشیدن من چیزی بگم؟' به دلیل مشکل این است که زمانی که شما صحبت کردن در نشان می دهد که آن را تبدیل به یک داستان است. اما جایی که من می دانم که آنها هرگز مشغول به جنبه های نژادی در داستان آن را فقط به نوبه خود به من در برابر آنها را به صورت یک کل فصل کردن بر اساس از چیزی که من می خواهم شاید شنید," او توضیح داد. "بیننده را هرگز درک آنچه در آن بود که من شنید و ناگهان من تبه کار دوباره."

مورگان که به نظر می رسد در TOWIE بین 2014 و 2019 در ادامه می گویند که در یک نقطه در طول بحث در این سری او را متهم به داشتن "خانواده گانگستر" به دلیل رنگ پوست خود را.

"من فقط باید به نوبه خود چشم خود را به آن و فقط آن را نادیده گرفت. به من گفته شد در طول بحث با کسی: 'اوه آره نمی استدلال می کنند با او, او تو را به خود سیاه گانگستر خانواده است.' چیزهای شبیه به آن است," او توضیح داد.

"من نمی خواهد واکنش نشان می دهند چون من فقط می دانستم که آن جهل است که من لازم نیست به بازی تا. اما این اتفاق در بسیاری از مواقع و من فقط احساس می کنم مثل من محافظت می شود در حالی که این اتفاق افتاده است."

مورگان همچنین باز کرد تا در مورد تصمیم خود را برای صدور بیانیه ای در Instagram در پاسخ به TOWIE های یک پست در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

در این بیانیه که بود, نوشته شده در 10 ژوئن, 31-در سال مورد بحث و بررسی تجارب خود را در نشان می دهد پس از توجه به پاسخ او را نژادپرستانه پیام زیر را ارسال می شد حذف شده است.

"در حالی که من همیشه افتخار می کنم به یکی از تنها سیاه و واقعیت تلویزیون ستاره ها در تلویزیون من اغلب احساس تضاد بر سر راه من قرار گرفتند و راه من بود به تصویر کشیده" مورگان نوشت: در آن زمان.

"در طول چهار سال من فیلم برداری نشان می دهد من تقریبا هرگز مجاز به نشان می دهد هر دو طرف از شخصیت من که نبود عصبانی و پرخاشگر و یا منفی است. من به طور مداوم قرار داده و به شرایطی که تداوم همان نژادی تصور کلیشه ای که استفاده شده است برای سرکوب و کنترل مردم سیاه و سفید."

پس از به اشتراک گذاری Instagram پست مورگان گفت: TOWIE تولید کنندگان بلافاصله و "کاملا دفاعی" در مورد راه او تحت درمان قرار گرفت.

"[آنها را] به نوبه خود چشم اما آنها آگاه بودند تاثیر رفتار خود را تا به حال بر من و آنها در حال تلاش برای تغییر. آنچه که من می خواستم به استرس است که آن را در مورد من آن را خیلی دیر شده برای من. من کمک کرد تا خودم رفتم و به ناتوانی من رو پشتیبانی سلامت روانی تاثیر نشان می دهد که تا به حال بر من, من قادر به مرتب کردن بر اساس رشد و یادگیری از" او گفت:.

"من می خواستم به صحبت کردن برای آینده و همچنین سعی و تشویق به آوردن بیشتر مردم سیاه و سفید بر روی نشان می دهد برای آن نمی شود تا سفید."

مورگان اضافه شده است که نشان می دهد به تازگی شاغل رفاه متخصص خواهد شد که همکاری نزدیک در کنار کمک به بازیگران و خدمه بود جامع تر و آگاه از اعمال خود.

یک سخنگوی نشان می دهد تایید آنها در "بحث های مداوم" با مورگان و اصرار داشت که TOWIE است "تحمل صفر" برای نژادپرستانه رفتار.

"ما در حال انجام بحث و گفتگو با Vas در نور از نگرانی های او مطرح شده و در حال حاضر شروع یک سری از دوره های آموزشی و معرفی پشتیبانی اضافی برای بازیگران به عنوان بخشی از یک جریان طرح عمل برای رسیدگی به مسائل مربوط به او به ارمغان آورد به ما" سخنگوی گفت.

"ما قبلا آگاه شده و از استفاده از چنین غیر قابل قبول زبان شرح داده شده توسط شما خواهد شد. ما باید تحمل صفر برای این نوع از رفتار و ما به دنبال این به عنوان یک مسئله فوری."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن