'Touchless صفحه نمایش لمسی' می تواند مبارزه آینده شیوع محققان می گویند

محققان دانشگاه کمبریج را توسعه داده اند "بدون لمس صفحه نمایش لمسی" است که با استفاده از هوش مصنوعی برای پیش بی

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

محققان دانشگاه کمبریج را توسعه داده اند "بدون لمس صفحه نمایش لمسی" است که با استفاده از هوش مصنوعی برای پیش بینی یک کاربر قصد خود را قبل از دست می رسد صفحه نمایش.

صفحه نمایش در اصل طراحی شده برای استفاده در اتومبیل و اما مهندسین ساخته شده است که آن را ادعا می کنند آن را نیز می تواند گسترده در برنامه های کاربردی در طول یک بیماری همه گیر.

این "پیش بینی لمسی" فن آوری را می توان مجهز به نمایش موجود است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از گسترش عوامل بیماری زا بر روی صفحه نمایش لمسی که در سوپر مارکت های چک-outs خود پرداز و بلیط پایانه ها در ایستگاه های راه آهن.

مطالعات نشان داده اند که coronavirus می ماند و در پلاستیکی و شیشه ای برای هر نقطه بین دو ساعت و یک هفته معنی صفحه لمسی در اماکن عمومی باید به طور مداوم ضد عفونی برای جلوگیری از انتقال.

"صفحه لمسی و صفحه نمایش تعاملی هستند چیزی است که اکثر مردم با استفاده از چند بار در روز اما می توان آنها را دشوار است به استفاده از در حالی که در حال حرکت چه که رانندگی یک ماشین و یا حلق آویز موسیقی بر روی تلفن خود را در حالی که شما در حال اجرا گفت:" سیمون Godsill از دانشگاه گروه مهندسی.

"ما همچنین می دانیم که برخی از عوامل بیماری زا را می توان منتقل شده از طریق سطوح به طوری که این فناوری می تواند کمک به کاهش خطر ابتلا به این نوع انتقال است."

این فن آوری کار می کند با پیش بینی که در آن یک کاربر در نظر دارد به لمس صفحه نمایش به عنوان آنها شروع به حرکت دست به سمت صفحه نمایش. ترکیبی از هوش مصنوعی و سنسور تعیین کاربر قصد در زمان واقعی نیز ردیابی اطلاعات متنی مانند مشخصات کاربر شرایط محیطی و چشم زل زل نگاه کردن ردیاب.

دیگر touch-free فن آوری شامل کنترل حرکت است که می تواند بر روی آخرین نسل از گوگل و سامسونگ گوشی های هوشمند و همچنین برخی از تلویزیون های هوشمند.

بازخورد لمسی فن آوری نیز ارائه می دهد یک راه برای ارتباط برقرار کردن با دستگاه های دیجیتال و محیط هر چند آن را هنوز هم نیاز به در حال توسعه است و در عین حال برای دیدن گسترده و تجاری استفاده کنید.

"ما تکنولوژی دارای مزایای متعدد بیش تر پایه mid-air تکنیک های تعامل یا معمولی حرکت شناخت چرا که آن را پشتیبانی بصری تعامل با میراث رابط طرح و نیازی به یادگیری در بخشی از این کاربر گفت:" دکتر بشار احمد که منجر به توسعه touchless صفحه نمایش.

"این اساسا متکی به سیستم برای پیش بینی آنچه را که کاربر در نظر دارد و می تواند گنجانیده شده هر دو موجود و جدید صفحه لمسی و تعاملی نمایش فن آوری."



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net