تاتنهام را در منچستر یونایتد به عنوان از سر گرفته 2019/20 فصل لیگ برتر همچنان در شب جمعه.

مارکوس Rashford را در هفته مشغول ساخت تفاوت کردن زمین بود و تقریبا با قدردانی تاثیر تعیین کننده در آن با Hugo Lloris انکار انگلستان مهاجم از محدوده نزدیک است. اما پس از به دست گرفتن ابتکار عمل در بازی اسپرز را شکست و با سرعت و استیون Bergwijn به میزبان منجر شود با جریمه دریبل دربسته در محیط با یک اعتصاب قدرتمند که ricocheted David De Gea و به پشت net. هری مگوایر تبدیل شده بود به راحتی توسط هلندی رو به جلو در ساخت به درب بازکن که نگرانی اوله گونار Solskjaer.

دنبال آخرین به روز رسانی از تاتنهام ورزشگاه در وبلاگ زیر:

تاتنهام 1 - 0 منچستر یونایتد

69 دقیقه: دوم آب گرفته شده است. شکستن حرکت است که منچستر یونایتد تا به حال ساخته شده است. اسپرز را در پایین Celso و Gedson Fernandes. Lamela و Bergwijn آمد.

تاتنهام 1 - 0 منچستر یونایتد

66 دقیقه: Eric Dier نگه می دارد اسپرز در مقابل. پوگبا نقش یک پاس سریع به Fernandes که تبدیل و آتش سوزی یک پاس به رزمی. رزمی طول می کشد یک لحظه در مقابل هدف و شاخه اما Dier می اندازد تا خود را در مسیر توپ و قدرت ضربه.

چه صرفه جویی! Hugo Lloris' نوک انگشتان قرار دادن یک شات از رزمی بیش از نوار. منچستر یونایتد در حال شکار این اکولایزر.

SUBS

تاتنهام 1 - 0 منچستر یونایتد

63 دقیقه: Ole Gunnar Solskjaer باعث دو تغییر برای منچستر یونایتد. پل پوگبا و ماسون گرین آمده در دن جیمز و فرد.

میلان با یک شات با اولین لمس اما مسدود شده در جعبه. با او دوم او برنده یک کرنر برای ایران.

تبلیغات

تاتنهام 1 - 0 منچستر یونایتد

60 دقیقه: آخرین خندق دفاع از لوک شاو مگوایر پردازد Bergwijn اما توپ به بیرون می آید به کین. او می فرستد و آن را به منطقه برای Lamela اما شاو می آید از پشت به برنده توپ. منچستر یونایتد تا به حال بیشتر از توپ اما اسپرز در حال ایجاد بهتر است شانس خود را هنگامی که آنها آن را دریافت کند.

تاتنهام 1 - 0 منچستر یونایتد

57 دقیقه: اسپرز در حال دفاع عمیق به عنوان شما می خواهم انتظار از خوزه مورینیو طرف آنها راه اندازی به ضد حمله اما پسر Lamela و کین نمی توانید دریافت کنید.

تاتنهام 1 - 0 منچستر یونایتد

54 دقیقه: Wan Bissaka اسلات یک توپ به پشت پست که در آن Rashford انتظار است. او برنده هدر بیش دیویس اما این نهاد گسترده ای از هدف است.

اوه نزدیک است! برونو فرناندز نقش توپ را به جیب برای رزمی برای اجرا به که او می کند. برونو همچنان خود را اجرا و رزمی میسازد تا توپ به صورت او. او اجرا می شود بر روی آن و شاخه در سراسر هدف دقت ارسال آن گسترده است.

تبلیغات

تاتنهام 1 - 0 منچستر یونایتد

51 دقیقه: هری شکلک دهد و به دور یک ضربه آزاد در جناح راست. این شلیک به جعبه و رهبری دور اسپرز. خانه طرف و سپس با یک توپ بلند از Aurier, Lamela دریافت توپ و پسر و کین ساخت اجرا می شود به جعبه اما او قادر به آنها را انتخاب کنید و با یک پاس.

تاتنهام 1 - 0 منچستر یونایتد

48 mins: Man Utd شروع نیمه دوم بسیار خوب است. آنها در حال هل دادن تا زمین و نگه داشتن اختیار است اما آنها قادر به شکستن تاتنهام پایین.

تاتنهام 1 - 0 منچستر یونایتد

نیمه دوم: بازی در رزومه و بدون هر گونه تغییرات. Rashford طرفداران توپ به برونو فرناندز که بازده پاس اما Rashford گرفتار آفساید. منچستر یونایتد باید تهاجمی تر بیش از 45 دقیقه.

تبلیغات

کلمات خشن از Roy Keane:

نیمی از زمان

تاتنهام 1 - 0 منچستر یونایتد

45+3 دقیقه: منچستر یونایتد بهترین تلاش را همه می آیند از مجموعه ای از قطعات. Fernandes می فرستد یک گوشه به جعبه وپیش مگوایر اما سانچز پاک خطر است. برونو طول می کشد یک شات از محدوده. این افت و منحرف نشوند اما Lloris آن را پوشش داده است.

سوت می رود تا پایان نیمه اول تاتنهام را سزاوار 1-هدف منجر شود.

تاتنهام 1 - 0 منچستر یونایتد

45 دقیقه: Aurier طول می کشد مشاغل شات از لبه جعبه. Mishits در آن به طور کامل و آن را می فرستد به خوبی گسترده ای از هدف است. سه دقیقه به آن اضافه شود در این نیمه.

تبلیغات

کارت زرد

تاتنهام 1 - 0 منچستر یونایتد

42 mins: دن جیمز به سمت راست از جعبه و Dier می آید در سراسر به او را به چالش. او shoves James کردن توپ است و گرفته شده توسط Man Utd جناح او قبل از تخلیه آن است. جیمز می رود در این کتاب است.

تاتنهام 1 - 0 منچستر یونایتد

39 mins: Man Utd را فشار دهید تا زمین اما قادر به پیدا کردن یک نهایی توپ را به مهاجمان. Rashford منتقل شده است به میانه با رزمی بر روی دکمه سمت چپ. لوک شاو تلاش می کند برای پیدا کردن Rashford در جعبه اما توپ پاک by Dier.

تاتنهام 1 - 0 منچستر یونایتد

36 mins: McTominay برنده هدر برای پاک کردن یک تاتنهام گوشه. پیروزی اسپرز در بازگشت توپ و پسر را دریافت و آن را در جناح چپ. او آن را می دهد به Lamela که شاخه اما توپ به بیرون می رود برای یک هدف و پا زدن. اسپرز را به حرکت در دقیقه است.

تبلیغات

تاتنهام 1 - 0 منچستر یونایتد

33 دقیقه: De Gea نجات خود را! منچستر یونایتد در حال گرفتار در شکستن دوباره. Aurier در حق ارائه یک صلیب به پست دور که در آن پسر در انتظار است. پسر در آن دیدار با یک ضربه سر به گوشه ای دور و سلتاویگو در امتداد یک دست به نکته توپ بر روی نوار. این است که بیشتر آن را دوست دارم.

تاتنهام 1 - 0 منچستر یونایتد

30 دقیقه: فرد طول می کشد یک مرد یونایتد ضربه آزاد از سمت راست. او اهداف Rashford در وسط صلیب یکی خوب و تاتنهام تقلا برای روشن شدن توپ را به گوشه ای. اسپرز را منجر شود اما ایران همچنان یک تهدید.

هدف!

تاتنهام 1 - 0 منچستر یونایتد - Bergwijn

27 mins: هدف! سرعت و قدرت ترکیب برنده برای استیون Bergwijn. او دریافت توپ و اجرا می شود در هری مگوایر. Bergwijn طول می کشد توپ گذشته منچستر یونایتد کاپیتان و به جعبه. او ضربات قوی شات در De Gea که خود دست به توپ اما قدرت ضربه توپ را می فرستد به پشت تور.

تبلیغات

تاتنهام 0 - 0 منچستر یونایتد

24 mins: این بازی است که برای متوقف اجباری نوشیدنی شکستن خیلی به غم وغصه از گری نویل در آسمان تفسیر ورزشی. بازیکنان سهولت بازگشت به نوسان از چیزهایی که با جیمز مصرف در دیویس. جیمز برنده نبرد و عبور توپ به Rashford. عبور overhit می رود و بیش از Rashford ،

تاتنهام 0 - 0 منچستر یونایتد

21 mins: نجات دهد! James Wan و Bissaka کار در جناح راست برای گرفتن توپ به Fernandes او نقش اولیه توپ را در جعبه و سانچز طرفداران آن در. توپ می افتد به Rashford که شاخه! Lloris چوب از پای چپ خود را و متوقف می شود ،

لطفا اجازه می دهد یک لحظه به صورت زنده وبلاگ به بار