تاتنهام مقابل آرسنال نتیجه: پنج چیز به ما آموخته که خوزه مورینیو را در کنار ربودن پیروزی


آرسنال نشان می دهد زواید و نقص در سرنوشت پنج دقیقه

آن نور و سایه از زرادخانه جدید امید و ناامیدی مقطر به یکی از پنج دقيقه. تنش از یک دربی شمال لندن حتی یک بازی تحت unrecognisable شرایط یک عادت تشدید هر نبوغ و نقص.

هدف باز کردن یک تاول شات توسط Alexandre Lacazette نمایش داده شده تمام کسانی که ومیگوید پیشرفت های ساخته شده تحت Mikel Arteta. گرانیت جاکا پس از متهم شدن پوست کلفت و بی حرکت در پایه هافبک تعقیب کردن توپ سست و bullishly آن را به سرقت برده کردن, انگشتان پا, از Edinson سانچز در یک 50-50 – نوع که می تواند زرادخانه نه بیش از حد قدیمی برای خشک شدن به پوسته خود. Lacazette که خود را حرفه ای در باشگاه در خطر است در میان یک خط از لاغری و عدم تولید یکی از ناب ترین حملات هر بازیکن می تواند برای امید.

آن را تنها پاداش برای آرسنال اوایل اعتماد به نفس و تمایل به استراحت و maraud به فضا بدون ترس و یا محدودیت. اتلتیک بیلبائو در حال حاضر رد یک فرصت فوق العاده پس از هکتور Bellerin را waltzing اجرای پرش گذشته دو چالش ها و ساخت یک 40 متری قبل از برش آن را بازگشت به آرسنال کاپیتان.

اما برای همه آنها فرم و شکوفا شبح از گذشته crackled بیش از اسپرز’ استادیوم جدید. سرزنش شد و بلافاصله در جهت David Luiz بود که در سمت چپ دردناک تلو تلو خوردن توسط پسر Heung-min. اما واقعا این گسل از Sead Kolasinac آرسنال را موقت سوم centre-back که زیر ضربه بیمارستان منتقل به هنگام تولد به مرض مسابقه دویدن.

Alexandre Lacazette تلاش می کند تا به نگه کردن Serge Aurier (گتی)

نشانه پسر شتافت طریق برداشته و یک تراشه ماهرانه بیش از مارتینز, Arteta grimaced در اطراف زمین فوتبال و شما به سختی مورد نیاز 60,000 هواداران داخل ورزشگاه به گوش آشنا کر خنده و ناله است که باید گرفت.

پیروزی اسپرز در نمونه مورینیو مد

برای اسپرز هم این پیروزی بود و بازتابی از خود شادی و گلایه. در حال حاضر ما همه عادت کرده اند به خوزه مورینیو را در کنار ایجاد چند شانس اما شالوده دفاع که پرتغالی ها ساخته شده است نام خود را بر اغلب احساس می کند مانند یک اندازه و حافظه دور. او به سختی می تواند مقصر هر چند برای Serge Aurier سربی را لمس کمک Lacazette را بازکن. فرانسوی کامل پشت بسیار شبیه لوئیز به نظر می رسد متصلند با یک خطای سیستم است که هیچ مدیر قادر است جای نوشتن.

بن دیویس تلاش برای مهار Nicolas په په را تاری از jinks و stepovers اما آمد نزدیک به قرار دادن اسپرز پیش در نیمه اول پس از fizzing دوربرد شات مجبور به طور فزاینده ای قابل توجه امیلیانو مارتینز به نوک انگشتان را نجات دهد. Giovani Lo Celso ادامه به ایجاد خود را به عنوان ویژگی های و محکم heartbeat از انریکه طرف شارژ spitefully بین هر جعبه به راحتی خزید بین پردازد به عنوان گاز گرفتن در مچ پا.

آن فرد جرقه کیفیت تا حد زیادی محدود به پسر و پایین Celso امروز مشاهده – به وضوح بیش از حد و چند دور بین. برای تاتنهام طرف نشان داد که کیفیت به مقام بلندتری بودن برخی از جهان بهترین مسیر به یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا فقط یک سال پیش در رئال مادرید طرح برای آینده احساس کوتاه در جاه طلبی و جنبش در آوردن کمی هیجان. و در عین حال در اینجا او توجیه دوباره به عنوان توبی Alderwiereld اواخر هدر فراهم ضربه قاطع مهم نیست که چقدر اسپرز’ تخیل و آزادی به نظر می رسد خفه از این رویکرد است. برای همه مورینیو را وعده از تکامل این بود که نمونه عملکرد از یکی از دو طرف را. این نوع دیده ایم بارها را در سال باین وسیله زمان و یا تغییر – و یکی که فقط ممکن است تنفس زندگی را به اسپرز’ هفته بیستم لیگ برتر امیدوار است.

خوزه مورینیو واکنش نشان می دهد در طول بازی (ایسنا)

کبللس و Mustafi تجسم آرسنال را بهبود

دنی کبللس کوتاه ماندن در آرسنال به نظر می رسید به عنوان اگر آن را رفتن به پیتر بی سر و صدا قبل از راه اندازی مجدد. آسیب سرقت کرده بود این هافبک از زمان و تناسب اندام, اما حتی زمانی که در دسترس Arteta به نظر می رسید تمایلی به تماس بر او با نگرانی بیش از کبللس’ دفاعی سهم. اگر Mesut Ozil را ostracising به ما آموخته است هر چیزی را که آرسنال مدیر نمی خواهد رنج می برند هر lightweights در کنار او.

اما اگر هر بازیکن مظهر آرسنال پیشرفت های اخیر کبللس های اخیر اجراهای تاکید شده است. او توپ را لمس کرد بیش از هر بازیکن دیکته بازی در هافبک ارائه شکل و ساختار. محترم فریاد هم باید به شکودران مصطفی. این مدافع مرکزی به تازگی به عنوان یکی از آرسنال بزرگترین بدهی. ظرف چند هفته او را تبدیل به باشگاه را قابل اطمینان ترین مدافع, یک قیامت است که بسیاری را با بازیگران به عنوان غیر ممکن است.

کین هنوز از بهترین گلزن

پس از سفرهای طولانی آسیب lay-off, بهترین های هری کین هنوز هم احساس می کند محدود در جایی در زیر سطح. در حالی که او یک بار همه جا جلو انداختن عمیق به جمع آوری توپ از اتمام هر خر خر کردن از فرصت. در زمان اسپرز کاپیتان به نظر می رسد به رانش به حاشیه کاملا قادر به نیروی تصور در بازی. هنگامی که روشن ترین فرصت آمد و در اواخر به عنوان زرادخانه شد کشیده تعقیب گریزان گل خود را به ضرب گلوله clanged کردن داخل پست از یک زاویه تنگ. وجود دارد بدون شک که خود را بهترین شکل باز خواهد گشت اما پس از یک دوره طولانی و چنین بی امان دوباره به فوتبال پس, در حال حاضر, آن را هنوز هم احساس به عنوان اگر وجود دارد مقدار زیادی از زنگ زدگی به متزلزل برای تاتنهام و انگلستان را شکست.

تاتنهام جشن توبی آلدرویرلد برنده هدف (گتی)

تنظیم قطعه هزینه های آرسنال

در نهایت آرسنال تنها بود خود را سرزنش می کنند. اسپرز به حال مارپیچ و فشرده مصمم به اجازه خود منجر لغزش و ذخیره که برای یک فرصت طلایی است. توپچی ها تا به حال شده است که بهتر است بر روی توپ و روی چشم اما ترکیبی از فقدان تجربه و برش لبه هزینه آنها. بیلبائو بود با چکش یک شانس بزرگ در برابر راست و دیگری دشوار شلیک مجبور Hugo Lloris به غواصی نجات دهد. به ندرت در طول نیمه دوم نیز هر لحظه وحشت واقعی.

اما معمول ترین شرایط کار سخت خود را بازگشت شد و با آن امید خود را از لیگ اروپا نقطه از لیگ خاموش. آلدرویرلد رز بلندترین برای دیدار با درخشان توپ از پسر. آن را به خوبی هدف گرفته اما یکی بود که به طور کامل قابل پیشگیری است. مورینیو را شق و سفت و سخت رویکرد تحمیل بی رحمانه ضربه Arteta هیجان انگیز اما در معرض تغییر و تحول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>