جدید 4K جریان استاندارد می تواند Netflix و آمازون نخست و بیشتر از دو بار به عنوان سریع

تصویری جدید-رمزگذاری استاندارد اعلام شده است که در نظر دارد برای کاهش استفاده از داده ها در نیم. کدک که می رود

توسط FARDAALEFBA در 23 تیر 1399

تصویری جدید-رمزگذاری استاندارد اعلام شده است که در نظر دارد برای کاهش استفاده از داده ها در نیم.

کدک که می رود به نام یا H. 266 و متنوع تصویری برنامه نویسی (VVC), معرفی شده توسط آلمان Fraunhofer هاینریش هرتز موسسه.

موسسه توسعه پهنای باند شبکه های ارتباطی و سیستم های چند رسانه ای. آن را قبلا ایجاد شده به فرمت فایل MP3.

آن را می گوید آن را با همکاری شرکت ها از جمله اپل, اریکسون, اینتل, هواوی, مایکروسافت, کوالکام و سونی.

استاندارد جدید ادعا می کند برای بهبود فشرده سازی, که بدان معنی است که داده های مورد نیاز برای پخش و ذخیره تمام قطعنامه های تصویری – از تعریف استاندارد به 4K و 8K – می تواند به نصف کاهش می یابد.

این است که در مقایسه با قبلی استاندارد H. 265, همچنین شناخته شده به عنوان بهره وری بالا تصویری برنامه نویسی (HEVC).

این موسسه ادعا می کند که این استاندارد جدید تنها نیاز به 5GB از داده ها برای انتقال یک 90 دقیقه Ultra High Definition (4K) تصویری در حالی که استاندارد قبلی نیاز به 10GB.

بسیاری از خانه های بریتانیا فاقد تجهیزات و یا سرعت اینترنت به جریان محتوای 8K.

تلویزیون قادر به بازی در چنین وضوح بالا گران هستند و هزینه بیش از 3000 پوند.

علاوه بر این, Netflix توصیه می کند که 4K جریان نیاز به یک اتصال به اینترنت از حداقل 25MB در هر ثانیه است. چنین 8K جریان می تواند نیاز به حداقل دو که با سرعت و هنوز معلوم نیست که آیا بریتانیا اتصالات خواهد بود قادر به تحمل آن است.

بریتانیا به طور متوسط اتصال می تواند در هر نقطه بین 22.37 مگابیت در ثانیه به 54.2 مگابیت در ثانیه (به عنوان گزارش شده توسط Ofcom) یا 61.75 مگابیت در ثانیه (به عنوان گزارش شده توسط Ookla).

"پس از اختصاص حدود سه سال به سمت این استاندارد ما مفتخریم شده اند به ابزاری در توسعه H. 266/VVC می گوید:" بنیامین Bross های تصویری برنامه نویسی سیستم های گروه در موسسه.

"به دلیل جهش کوانتومی در برنامه نویسی بهره وری ارائه شده توسط H. 266/VVC استفاده از تصویری افزایش خواهد یافت و بیشتر در سراسر جهان. علاوه بر افزایش تنوع H. 266/VVC باعث می شود استفاده از آن جذاب تر برای طیف وسیع تری از برنامه های کاربردی مربوط به انتقال و ذخیره سازی ویدئو."

"اگر شما در نظر بگیرید که Fraunhofer HHI در حال حاضر نقش کلیدی در توسعه قبلی تصویری برنامه نویسی استاندارد H. 264/AVC و H. 265/HEVC پس ما خوشحال هستند با این واقعیت است که بیش از 50 درصد از این بیت در اینترنت تولید شده توسط یک Fraunhofer HHI تکنولوژی" دکتر Detlev Marpe های تصویری برنامه نویسی و تجزیه و تحلیل بخش اضافه شده, در بیانیه ای.

این است که نه تنها استاندارد وجود دارد که به صورت تصویری پشتیبانی می کند و معلوم نیست در عین حال چگونه تمام استانداردهای همزیستی.

گوگل است که مهمترین آنها وجود ندارد و از لیست همکاری شرکت خود را توسعه داده است فرمت به نام VP9 به رمز YouTube فیلم ها آزاد.

آن را در ابتدا در سال 2013 منتشر شده و همچنین ادعا می کند به "کاهش تصویری بیت را به میزان 50% در مقایسه با دیگر شناخته شده کدک."

دیگر منبع باز و رایگان خانواده سلطنتی استاندارد AV1 نیز وجود دارد به عنوان جانشین VP9. این است که توسعه یافته توسط رسانه های آزاد داد که حمایت از پنج اصلی ما از شرکت های فن آوری – Amazon, Apple, Facebook, گوگل و مایکروسافت.

سامسونگ, Netflix, موزیلا, Tencent, Adobe و VLC همچنین حمایت از تلاش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب