تام هنکس و ریتا ویلسون تست مثبت برای COVID-19

America's sweethearts تام هنکس و ریتا ویلسون آزمایش مثبت برای کوروناویروس. این بازیگر اعلام کرد خود را تشخیص د

توسط FARDAALEFBA در 25 فروردین 1399

America's sweethearts تام هنکس و ریتا ویلسون آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

این بازیگر اعلام کرد خود را تشخیص داده و از طریق Instagram ارسال یک تصویر از یک دور انداخته دستکش در یک hazmat bin (ادامه طولانی خود را-در حال اجرا موتیف رها لوازم جانبی).

نوشتن از استرالیا که در آن هنکس است که فیلمبرداری Baz Luhrmann را الویس پریسلی فیلم او گفت: "جفت "احساس کمی خسته بود و ما تا به حال سرماخوردگی و برخی از بدن درد."

"ریتا تا به حال برخی از لرز که آمد و رفت. کمی تب بیش از حد" عنوان عکس گفت. "به بازی همه چیز راست به عنوان مورد نیاز است در جهان در حال حاضر, ما تست شده برای coronavirus و داشت به مثبت باشد.

"خوب در حال حاضر. چه برای انجام بعدی ؟ پزشکی مقامات پروتکل هایی است که باید دنبال شود. ما هنکس خواهد بود آزمایش مشاهده شده و جدا شده برای زمانی که بهداشت عمومی و ایمنی نیاز به" او ادامه داد. "نه خیلی بیشتر به آن از یک-روز-در-یک-زمان رویکرد نه؟"

تیراندازی برای Luhrmann را به عنوان هنوز ناشناخته biopic آغاز شد و در اوایل سال جاری با هنکس به عنوان سرهنگ تام پارکر یاد مدیر الویس پریسلی, بازی های برگزار شده توسط Austin Butler.

در بیانیه ای به خبرنگار هالیوود, یک برادران وارنر سخنگوی تایید پیش تولید این فیلم متوقف شده است پس از یک "شرکت عضو ... که تست مثبت برای COVID-19 در حال حاضر در حال دریافت درمان."

ویلسون در ضمن انجام شده است آهنگ از آلبوم جدید خود "در نیمه راه به خانه" در سراسر استرالیا; او سنگ در بریزبن مرکز فروش هتل در مارس 5, و او را خانه اپرای سیدنی اولین بیش از آخر هفته.

او قبلا به تعویق افتاد یک سری از کنسرت با Sugarland را Kristian بوش در آمریکا پایگاه های نظامی در کره جنوبی است.

نگران نباشید هر چند: هنکس و ویلسون نیست "trippin'" در مورد کل این مصیبت.

پسر چت هنکس در زمان به رسانه های اجتماعی در روز چهارشنبه به تایید این خبر و با تشکر از پیروان خود را برای نگرانی خود را.

"آره درسته پدر و مادرم رو coronavirus. دیوانه" یک پزشک, Chet گفت: در پیام ویدئویی خود. "من فقط با تلفن با آنها. هر دو آنها خوب هستند. آنها حتی نمی که بیمار است. آنها نگران آن است. آنها در حال انجام', اما آنها در حال رفتن را از طریق لازم است اقدامات احتیاطی سلامت بدیهی است.

تام هنکس پسر ارشد کالین همچنین در توییتی به روز رسانی در این هفته.

بیشتر در Geek.com:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب