Infinite کاربر می رود ویروسی بیش از شباهت به تیلور سویفت: "من به طور جدی تا به حال به انجام دو را'

یک Infinite کاربر در حال رفتن ویروسی با توجه به شباهت غیر طبیعی به تیلور سویفت. این هفته اشلی, پرستار زندگی م

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

یک Infinite کاربر در حال رفتن ویروسی با توجه به شباهت غیر طبیعی به تیلور سویفت.

این هفته اشلی, پرستار زندگی می کند که در نشویل, تنسی می رود و با نام کاربری @traumarn13 به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را به پلت فرم نشان دادن واکنش های هیجان زده او در حال ملاقات با هر بار طرفداران اشتباه او را برای popstar.

در این کلیپ که او زیر نویس: "داستان واقعی!" این فضای خالی خواننده doppelgänger به تصویر می کشد سناریوهای مختلف است که او را اشتباه سویفت از جمله سفر به هدف رفتن در شب تاریخ و رفتن به بازار.

با توجه به اشلی, او در حال ملاقات با دروس از "تیلور من شما را دوست دارم!" "آیا من می توانم یک عکس ؟" و "OMG تیلور!" هر بار که او را ترک خانه اش در نشویل سویفت وطن.

"من سایش و مالش و همه روز و فقط می خواهم به نگاه خوب...," the Infinite کاربر که می پوشد مو خود را در یک باب مشابه سویفت, توضیح در این, کلیپ, قبل از انعقاد این ویدئو نشان او لباس پوشیدن و در لباس خواب و یک hoodie. "نه بیشتر به دنبال زیبا در عمومی."

@traumarn13

داستان واقعی! ##nashville ##taylorswift ##swifties ##هدف ##بازار ##تنسی ##نه ###عمومی#truestory ##fyp ##mylife ##nojoke ##ویروسی

♬ هود نوزاد - Kbfr

این تصویری است که پس از بازدید شده است بیش از 1.4 m بار باعث شد صدها نفر از نظرات از کاربران که هم فکر اشلی سریع بود.

"من فکر کردم من تا به حال فقط در سراسر تیلور سویفت Infinite" یک فرد نظر داد.

یکی دیگر گفت: "پس شما به من گفتن شما نیست تیلور سویفت. وحشی است."

در پیگیری تصویری, اشلی خطاب به پاسخ او را دریافت گفتن او پیروان او "قدردانی تمام عشق" و "نوع کلمات".

توضیح داد که فیلم اصلی ساخته شده بود "به عنوان یک شوخی" اما "بسیاری از مردم آن را در زمان کمی بیش از حد به طور جدی" اشلی گفت که او اشتباه شده است برای سویفت "پس قبل از من حتی می تواند به یاد داشته باشید" و تصمیم به ایجاد Infinite پس از دوستان او آن پیشنهاد شده است.

@traumarn13

من عاشق میشم - تیلور سویفت ؟ ##taylorswift ##نمی ##iloveyall ##covid ##covid19 ##پرستار ##havingfun ##جوک ##خنده

♬ صدای اصلی - traumarn13

"داستان واقعی" او گفت:. "من حرکت به نشویل اسم مستعار من است Taylor Swift پس قبل از من حتی می تواند به یاد داشته باشید. در این ویدئو یک ایده از من پیر مدرسه راهنمایی و دبیرستان, دوستان, بنابراین من فکر کردم این امر می تواند خنده دار به آن را انجام دهد.

"من نمی دانستم آن تو منفجر کردن اما خوب است. من واقعا که زحمت آن پس فقط آن را با یک دانه نمک است."

"اما من دوست دارم و من دوست دارم شما بچه ها خیلی" او به این نتیجه رسیدند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن