Infinite ستاره می شود توجه دیزنی با جلوه های ویژه ابرقهرمان تصویری: دنیای جاوا می دانم که نام خود را'

یک دانش آموز کالج اسیر توجه دیزنی مدیران و دیگر نام های بزرگ در هالیوود پس از رفتن ویروسی با ابرقهرمان خود را

توسط FARDAALEFBA در 14 تیر 1399

یک دانش آموز کالج اسیر توجه دیزنی مدیران و دیگر نام های بزرگ در هالیوود پس از رفتن ویروسی با ابرقهرمان خود را با مضمون Infinite.

در روز پنج شنبه جولیان باس, 20 تئاتر عمده در دانشگاه آپلود یک Infinite او ساخته شده خود را تبدیل به قهرمانان خود را با استفاده از جلوه های ویژه مهارت در توییتر.

در این کلیپ مجموعه ای به سبک هری' آهنگ هندوانه قندباس برای اولین بار تبدیل به یک Star Wars Jedi کامل با lightsaber قبل از شکلگیری به شبکه کارتون's بن 10.

20-فیلم دوم به پایان می رسد با باس تغییر به مرد عنکبوتی و تیر اندازی شبکه را از کف دست خود را.

"اگر خانواده می تواند پاسخ این بار به اندازه کافی است که دیزنی تماس است که می تواند به شدت استقبال مینماید" باس زیر نویس کلیپ.

از جمعه این ویدئو مشاهده شده است بیش از 14 متر طول زمان و دوست داشت بیش از 1m بار در توییتر.

باس نیز به هدف خود رسیده گرفتن توجه از اجرایی رئیس شرکت والت دیزنی و مدیر عامل سابق Bob Iger که پاسخ داد: "جهان را میخوام نام شما را می دانم!!!"

Iger بود که نه تنها نام بزرگ به تشخیص باس استعدادهای را به عنوان برنده اسکار متی گیلاس, بازیگر, Josh Gad Guardians of the Galaxy فیلمساز جیمز کان و بن 10 بازیگر صدای تارا قوی بودند و همچنین در میان کسانی که ستایش 20 ساله.

"استخدام این مرد Gunn!" Zach Braff توییتی در Gunn.

حساب توییتر رسمی برای Lonely Island مشترک حمایت خود را به عنوان به خوبی به tweeting که آن را به حال "هدایت" در این ویدئو دیزنی و جلوه های بصری شرکت صنعتی نور و سحر و جادو.

با توجه به پاسخ های باور نکردنی او را بدست باس گفت: خبرنگار هالیوود است که "این مردم هستند که همواره در رادار و این یعنی همه چیز در دنیا برای من است که در حال حاضر آنها الهام بخش من به یک نقطه که در آن من در انتظار آنهاست."

"من به شوخی پرسید: برای دیزنی و رئیس خود" باس گفت:. "من کاملا به حال هیچ ایده آن را می خواهم این. من همیشه 100 درصد به فیلم های من را و آنها معمولا به خوبی دریافت شده توسط کسانی که در اطراف من اما هیچ چیز از این کالیبر."



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن