انگلستان Jofra کماندار نمی خواهد پیدا کردن دوستی در غرب هند تیم هشدار Kemar روچ

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط FARDAALEFBA در 26 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

انگلستان paceman Jofra کماندار باید انتظار هر دوستی از غرب هند بازیکنان زمانی که این تیم در سه بازی تست سری ماه آینده غرب هند کاسه Kemar روچ گفت: در روز یکشنبه.

باربادوس-متولد کماندار به نمایندگی از غرب هند در تحت-19 سطح در سه بازی قبل از انتخاب در سال گذشته به بازی نخبگان کریکت انگلستان که در آن پدرش متولد شد.

او را به غرب هند برای اولین بار زمانی که تیم های مربع خاموش در Ageas کاسه در ساوتهمپتون در اولین آزمون شروع 8 جولای.

"Jofra را یک تصمیم و من فکر می کنم او در حال انجام یک کار فوق العاده برای حرفه ای" روچ به خبرنگاران گفت: از طریق زوم.

"بدیهی است که وجود خواهد داشت هیچ دوستی در شروع این سری است."

کماندار ادعا 20 درها به کمک انگلستان پیروزی خود را قبل از ازدواج 50 اور جام جهانی سال گذشته است. او پس از آن ساخته شده خود را تست اولین بازی مقابل استرالیا در سال 2019 خاکستر سری.

"این همه در مورد برنده شدن و بازی کریکت" روچ گفت. "اگر ما می آیند تا در برابر Jofra ما تدبیر یک طرح فوق العاده برای مقابله با آن است. من به دنبال به جلو به آن نبرد.

"من تو را دیدم او را به عنوان یک جوانی در کریکت داخلی در بازگشت به خانه در باربادوس. من همیشه فکر می کردم او با استعداد و بدیهی است که آن را نشان داده است در طول سال.

"او در اینجا و انجام یک کار فوق العاده است و من می خواهم برای او آرزوی بهترین ها در حرفه خود."

گذشته دو بازی از این سری خواهد بود و در اولدترافورد و همه بازی ها برگزار خواهد شد و بدون هواداران حاضر در استادیوم به عنوان بین المللی کریکت را برمی گرداند پس از یک استراحت با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

ایسناtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن