Infinite می گوید آن را متوقف خواهد کرد snooping را در مردم پلانشت پس از گرفتار شدن توسط iOS جدید 14 ویژگی

Infinite گفته است: "جلوگیری از جاسوسی در آن کاربران پلانشت پس از شناسایی شدن توسط یک آی فون جدید از ویژگی های.

توسط FARDAALEFBA در 7 تیر 1399

Infinite گفته است: "جلوگیری از جاسوسی در آن کاربران پلانشت پس از شناسایی شدن توسط یک آی فون جدید از ویژگی های.

پس از انتشار جدید اپل در iOS 14 نرم افزار که در حال حاضر تنها در دسترس برای توسعه دهندگان – آن پدید آمده است که اپل تا به حال اضافه شدن یک ویژگی جدید به کاربران هشدار اگر توجه به برنامه دنبال شد در کلیپ بورد خود را.

هنگامی که کاربران بودند که بر روی آن نرم افزار باز کردن Infinite آنها دریافتند که هشدار نشان داده شده نشان می دهد که Infinite بود خواندن آنچه که مردم در حال کپی کردن.

در حالی که چک کردن در کلیپ بورد می تواند یک مدرک معتبر از ویژگی های هشدار که باعث Infinite منجر به نگرانی های امنیتی در میان کاربران است که اشاره به هیچ دلیل واضح برای این برنامه به دنبال چه مردم در حال کپی و جا به جا.

این شرکت اعلام کرد که آن را تا به حال اضافه شده ویژگی به عنوان یک anti-spam روش اما که آن را در حال حاضر حذف شده است.

"پس از انتشار بتا از iOS 14 در ژوئن 22, کاربران دیدم اطلاعیه در حالی که با استفاده از تعدادی از برنامه های محبوب" شرکت در بیانیه ای گفت به تلگراف.

"برای Infinite این باعث شد یکی از ویژگی های طراحی شده برای شناسایی تکراری spammy رفتار. ما در حال حاضر ارائه یک نسخه به روز شده از برنامه به App Store از بین بردن ضد اسپم از ویژگی های به از بین بردن هر گونه بالقوه سردرگمی است.

"Infinite متعهد به حفاظت از حریم خصوصی کاربران و شفاف در مورد ما چگونه برنامه کار می کند."

iOS 14 شامل یک میزبان کامل از ویژگی های در نظر گرفته شده برای محدود کردن راه هایی که برنامه می تواند جمع آوری اطلاعات در مورد کاربران خود از جمله دادن مردم گزینه witholding تصاویر از برنامه های کاربردی خاص.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن