Infinite ممنوع در هند همراه با 58 دیگر بیشتر برنامه های چینی در میان مرز تنش

Infinite ممنوع شده است در هند همراه با 58 دیگر بیشتر برنامه های چینی که تنش بین دو کشور ادامه خواهد داد. Infin

توسط FARDAALEFBA در 9 تیر 1399

Infinite ممنوع شده است در هند همراه با 58 دیگر بیشتر برنامه های چینی که تنش بین دو کشور ادامه خواهد داد.

Infinite است که توسعه یافته توسط شرکت چینی Bytedance اجازه می دهد تا کاربران برای به اشتراک گذاشتن فیلم کوتاه است که به طور کلی مجموعه ای به موسیقی است. آن را به طور منظم رد اتهامات در مورد ارتباط آن با دولت چین انتشار یک پست وبلاگ در اواخر سال گذشته که در آن گفت: اطلاعات خود را در مراکز نگهداری می شوند در خارج از چین است و این موضوع را به چینی ها داده ها قانون است.

دولت هند در حال حاضر گفت که این امر جلوگیری از برنامه – همراه با 58 نفر دیگر از جمله Alibaba UC Browser و Tencent را WeChat به عنوان به خوبی به عنوان بازی Clash of Kings.

59 مسدود شده برنامه "مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی" وزارت فناوری اطلاعات گفت.

آن گفت که برخی از برنامه های پیدا کرده اند به "سرقت و بر روی کامپیوتر کاربر انتقال اطلاعات کاربران را در یک شیوه ای غیر مجاز به سرور که در مکان های خارج از هند" هر چند آن را به صراحت مرجع خاص هر نرم افزار و یا داده های خاص و شیوه های که تا به حال منجر به ممنوعیت.

آن را چنین توصیف داده ها با استفاده از به عنوان "یک ماده بسیار عمیق و نگرانی فوری که نیاز به اقدامات اضطراری" در یک بیانیه رسمی گفت: چنین ممنوعیت ساخته شده ممکن است تحت فناوری اطلاعات هند عمل می کنند.

اعضای عمومی نیز ابراز نگرانی در مورد راه برنامه های خاص با استفاده از داده های جمع آوری آنها وزارت ادعا کرد.

این وزارتخانه همچنین اشاره کرد که هند به دنبال تبدیل شدن به "یک پیشرو مبتکر وقتی که می آید به پیشرفت های تکنولوژیکی و بازار اولیه در فضای دیجیتال است.".

این ممنوعیت پس از مرگبار درگیری های مرزی بین دو کشور مسلح به سلاح هستهای در اوایل این ماه که در آن 20 سربازان هندی کشته شده اند.

دولت اعلام شده هیچ اشاره ای به آن تنش و یا به این واقعیت است که بسیاری از برنامه های توسعه داده شده بود در چین است.

این بیانیه به هیچ نشانه ای از چگونه مانند یک بلوک خواهد بود در محل قرار داده. تلاش های اخیر توسط دولت به طور کامل از ممنوعیت برنامه های خاص – مانند روسیه تحریم های تلگرام – دیده کاربران تا حد زیادی قادر به دور زدن این ممنوعیت در حالی که در همان زمان باعث اختلال در زمینه زیرساخت های اینترنت.

لیست کامل از 59 نرم افزار را می توان در وب سایت رسمی دولت.

در سال گذشته Infinite بود به طور خلاصه ممنوع در هند بیش از نگرانی های که از آن استفاده می شود برای توزیع پورنوگرافی. این ممنوعیت برداشته شد هفته بعد و Infinite شده و در دسترس عموم تا به حال.

زمانی که ممنوعیت برداشته Infinite جشن با راه اندازی یک کمپین به نام #ReturnofTikTok و ارسال شده یک پست وبلاگ این ادعا که در هند آن را به حال "بیش از 200 میلیون کاربر و شمارش".

در اوایل این ماه گوگل ممنوع یک برنامه به نام "حذف چین نرم افزار" از آن فروشگاه آنلاین. این ابزار که اسکن تلفن برای هر برنامه توسعه در چین از جمله Infinite و آنها را حذف – گزارش شده است که دانلود شده است بیش از پنج میلیون بار در دوره کوتاه آن را در دسترس است.

جنبش برای حذف برنامه های چینی در میان جریان تنش میان دو کشور شده بود پشتیبانی شده توسط شهروندان در رسانه های اجتماعی به عنوان به خوبی به عنوان یک سخنگوی نخست وزیر نارندرا حزب حاکم است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب