Tiger King موضوع جو عجیب و غریب باعث می شود پذیرش در مورد باغ وحش در مستند جدید

Tiger King موضوع جو عجیب و غریب است که بازگشت به تلویزیون در یک مستند جدید. ماه پس از ببر پادشاه شد یکی از مهم

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

Tiger King موضوع جو عجیب و غریب است که بازگشت به تلویزیون در یک مستند جدید.

ماه پس از ببر پادشاه شد یکی از مهمترین و مورد بحث نشان می دهد در Netflix, تاریخچه بازمانده جو عجیب و غریب را کانون توجه در حیوانات زندگی می کردند که در پناهگاه خود – و می بیند گریز از مرکز ببر گر سوال که چرا او حتی صاحب یک باغ وحش در وهله اول.

این فیلم که ثبت شد چهار ماه قبل از عجیب و غریب دستگیر شد و به اتهام دخالت در توطئه برای کشتن فعال حقوق حیوانات کارول Baskin تولید شده توسط حیوانات سیاره است.

آن را نشان می دهد آنچه رخ داده به حیوانات عجیب و غریب پس از محکوم به 22 سال زندان.

در تریلر های عجیب و غریب – که در حال حاضر در زندان می گوید از تصمیم خود برای اجرای یک پناهگاه: "من نمی دانم چرا جهنم من انجام این کار – [آن] است که قطعا یکی از چیزهایی که شما را به پول."

هنگامی که او فکر, دوربین, شد, خاموش, عجیب و غریب شنیده می شود گفت: "اینها من f***ing ببر و من قصد دارم به آنها را به فروش برساند."

عجیب و غریب چپ GW عجیب و غریب حیوانات, پارک یادبود در اوکلاهما به سابق خود شریک کسب و کار Jeff Lowe و مادر خود را چند سال به عقب اما یک قاضی به تازگی حکم داد که این انتقال جعلی بود.

ماه گذشته قاضی اعطا Baskin کنترل کامل از زمین برای کمک به برآوردن $1m قضاوت است که عجیب و غریب بود دستور داد او را به پرداخت برای نقض قوانین حق تکثیر.

لاو داده شد 120 روز به تخلیه محل و حذف کلیه حیوانات خود را از اموال.

عجیب و غریب توصیف شده در اخبار به عنوان "یکی دیگر از ضربه عاطفی" خود "در حال حاضر شکننده" دولت است.

بازمانده جو عجیب و غریب خواهد شد و در 25 جولای در حیوانات سیاره است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب