هزاران نفر دادخواست زوم بیش از پایان به پایان رمزگذاری بر روی تماس

موزیلا و بنیاد آزادی الکترونیک (EFF) ارائه کرده اند نامه ای سرگشاده به زوم و پس از آن گفت: این امر نیاز مشتریان به پرداخت به صورت end-to-end encryption.

نامه امضا شده توسط بیش از 19,000 کاربران اینترنت می گوید که “بهترین در کلاس امنیت نباید چیزی است که تنها ثروتمند و یا کسب و کار می تواند استطاعت.”

این نرم افزار ویدئو کنفرانس دیدم استفاده از بوم در طول coronavirus همه گیر مانند دیگر تماس تصویری برنامه های کاربردی مانند مایکروسافت تیم و Houseparty.

این دیدگاه از آن مدیر عامل اریک یوان است که این شرکت نمی خواهد رمزگذاری مکالمات به صورت رایگان به کاربران پس از آن می توانید بهتر با اجرای قانون نگرانی برای کاربر امنیت.

این شرکت تا به حال نیز تعطیل حساب از یک میدان تیان آن من فعال که تا به حال حساب پرداخت می شود در دستور دولت چین.

این نیز استفاده شده است برای zoombombing’ که در آن مردم در زوم تماس در تلاش برای مختل کردن آنها.

در برخی از موارد جدی مردم گذاشته شده اند موضوع برای فیلم سوء استفاده از کودکان به عنوان به خوبی به عنوان نژادپرستانه و ضد همجنس تصاویر.

موزیلا که مرورگر فایرفاکس و EFF استدلال می کنند که زوم می تواند حیاتی برای کمک به معترضان و فعالان سازماندهی.

“متاسفانه اقدامات اخیر از اجرای قانون و سابقه ای طولانی در پاتوقها – باید مشروعیت چنین ترس ساخت end-to-end encryption همه مهم تر” در این نامه همچنان ادامه دارد.

در بریتانیا و ایالات متحده وجود داشته است تظاهرات متعدد بیش از مرگ جورج فلوید بود که به طور نادرست درمان با اجرای قانون است.

همچنین فرض میکند که زوم رویکرد در برابر end-to-end encryption برای همه کاربران می تواند خطر انداختن رمزگذاری بحث به طور گسترده تر.

نامه منابع دولت ایالات متحده اخیر کسب آن عمل می کنند که شکستن رمزگذاری برای همه مردم در تلاش برای متوقف کردن مجرمان است.

در همان زمان مشابه دادخواست ارائه شده به زوم توسط تعدادی از گروه ها از جمله مبارزه برای آینده روزانه کوس MPower تغییر Mijente, Kairos, رسانه داد و یهودی برای صلح است.

که طومار امضا شده است بیش از 50,000 بار توسط کاربران اینترنت با این استدلال که مردم که نمی توانیم زوم خدمات “چپ آسیب پذیر به مجرمان سایبر, سایت تخصصی و هکرها.”

“زوم است که داوطلبانه به سوخت سرکوبگر پلیس دولت در حال حاضر بسیار معترضان در حال مبارزه برای پایان دادن به آن. نه تنها زوم سازش ایمنی از فعالان با استفاده از پلت فرم آنها در حال قرار دادن تمام کاربران که نمی توانیم پرداخت حساب های در معرض خطر است. پایان به پایان رمزگذاری باید ویژگی های حق بیمه.” گفت: Evan گریر معاون مبارزه برای آینده, در بیانیه ای.

“وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ دلیلی برای ارائه رایگان پایان به پایان رمزگذاری برای هر کس دیگر نسبت به انجام پلیس نفع. در انجام این کار زوم است که تقویت یک دروغ بزرگ است که در دسترس بودن گسترده از پایان به پایان رمزگذاری است ذاتا خطرناک است که فقط مزخرف. این یک لحظه تعیین کننده را تغییر دهید. در حال حاضر بیشتر از همیشه زوم نیاز به پیاده سازی پایان به پایان رمزگذاری در هر کجا که ممکن است برای نگه داشتن همه کاربران امن نه تنها شرکت های بزرگ و افراد ثروتمند.”

Ntebo Mokuena دیجیتال مبارز در کوس روزانه تکرار احساسات مشابه: “اینترنت و خدمات ویدئویی هرگز مهم تر بوده است, کمک به ما در تماس ماندن با دوستان و عزیزان و همکاران و بیشتر در این زمان به چالش کشیدن.”

“در حالی که زوم تبدیل به یک پیشرو در ارائه دهنده این خدمات تمایل خود را برای قرار دادن حریم خصوصی کاربران و امنیت در معرض خطر با ساخت پایان به پایان رمزگذاری در دسترس است تنها به کسانی که استطاعت به پرداخت هزینه اضافی است قابل سرزنش” Mokuena گفت.

“ما می خواهیم به پایان به پایان رمزگذاری به طور گسترده ای در دسترس است و در حال بررسی راه هایی برای انجام این کار با خیال راحت. مهم ابزار امنیتی و انجام این کار با احترام در مقیاس به صورت یک محصول مانند زوم نشده انجام شده است” زوم سخنگوی گفت.

“ما پایان به پایان رمزگذاری ارائه شده است که هنوز یک کار در حال پیشرفت است و ما در حال حاضر در حال گوش دادن به بازخورد از ایمنی کودک طرفداران آزادی های مدنی سازمان های رمزگذاری کارشناسان و اجرای قانون و ارائه یک به روز رسانی کاغذ سفید ترکیب این بازخورد به زودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید