صبح امروز: بینندگان واکنش نشان می دهند به 'خنده دار' اشتباه به عنوان Phillip Schofield مخلوط کردن آژانس مسافرتی با اسباب بازی های جنسی شرکت

امروز صبح بینندگان باقی مانده بودند "زوزه با خنده" پس از Phillip Schofield به طور تصادفی به ذکر اسباب بازی های

توسط FARDAALEFBA در 5 تیر 1399

امروز صبح بینندگان باقی مانده بودند "زوزه با خنده" پس از Phillip Schofield به طور تصادفی به ذکر اسباب بازی های جنسی شرکت در هوا.

مخلوط کردن در یک بخش با صرفه جویی در پول متخصص بنیانگذار Martin Lewis به عنوان امروز صبح مجری صحبت کرد و به یک تماس گیرنده که در تلاش برای دریافت بازپرداخت از شرکت سفر LoveHolidays.

"این فقط بی عدالتی از آن احساس می کنم" Schofield گفت, درخواست تماس گیرنده: "ربکا اگر Lovehoney ارسال - LoveHolidays نه عسل."

با همکار خود را ارایه Lewis and Holly Willoughby ترک خوردگی در خنده Schofield شوخی: "این کاملا متفاوت بسته به آینده از طریق درب وجود دارد. این یک بسته بندی تعطیلات."

Lovehoney توصیف خود را به عنوان "انگلستان مورد علاقه بالغ فروشگاه" با یک توجه داشته باشید در وب سایت خود را خواندن: "ما در حال جنسی شادی مردم هستند و ما افتخار می کنیم به ایجاد یک سرگرم کننده و انجام زندگی جنسی در دسترس همه است."

Schofield اشتباه ارائه شده در کشور با برخی از مقدار مورد نیاز شوق و شعف با این صبح بینندگان توصیف لغزش به عنوان یک "درخشان تلویزیون لحظه".

"Lovehoney? این اسباب بازی های جنسی سایت؟! #ThisMorning" یک بی اعتقاد بیننده توییتی در حالی که دیگری افزود: "آنچه در ذهن شما آقای Schofield... در واقع گریه با خنده در آن faux pas."

"آیا ما واقعا فقط ببینید Phillip Schofield استدلال می کنند با مارتین لوئیس و پایان پس از بحث با اشتباه عشق, عسل, عشق, تعطیلات" یک کاربر توییتر نوشت.

با نام تجاری خود را حتی در پاسخ نوشته: "هنگامی که شما اشتباه تابستان خود را hols با ما فروش تابستان. این اتفاق می افتد به بهترین از ما @schofe."

آخرین مطالب