'وجود دارد کامل شهامت و بی باکی به آنها': در داخل خشن جدید در جنوب لندن گیتار صحنه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 3 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک راه مطمئن آتش برای دفن یک گروه جوان تحت غلط انتظارات است که به مقایسه آنها با پیشگامان alternative rock. سر صحبت King Crimson سقوط Slint صوتی جوانان: همه طبقه و غیر ممکن برای زندگی است. اما اگر یک گروه برای تلفن های موبایل مانند 15 از آن یاد باندهای کهنه به یکی ؟

در جنوب لندن, هیجان انگیز جدید گروه حلق آویز کردن در مکانهای مانند Brixton در آسیابهای بادی یا ستون به استودیو سریع Wunderground برچسب های در حال صحبت در مورد نفس نفس به عنوان یکی از قابل توجه ترین موسیقی های جدید صحنه ها از دو سال گذشته. اما در حالی که روزنامه نگاران اقدام به متراکم کردن همه آنها را به آنچه آنها متصل است که عدم تمایل خود را برای عضویت در تعاریف و نوع. تنها چیزی که شاید که سیاه, Midi, ماهی مرکب, سیاه, کشور, جاده های جدید و همسالان خود را در مشترک جدا از همسایه postcodes است چگونه سردرگم آنها را صدا.

این شهرت به عنوان یکی از هیجان انگیز ترین موسیقی حرکات شروع به دست آوردن کشش از اوایل سال گذشته است. زمانی که سیاه Midi خود را انجام می شود تنها "bmbmbm" در سال گذشته جایزه عطارد – اولین تلویزیونی عملکرد – خواننده Geordie Greep را بی دست و پا ناله و گیتاریست مت Kwasniewski-کلوین خارج از هیچ جا فلیپ فلاپ جلو بیشتر احساس تحریک آمیز و گیج کننده تر از رپر Slowthai پرتاب بوریس جانسون منتزع سر در اطراف. چیزی که به وضوح طنین انداز هر چند به عنوان آنها به سرعت تبدیل به یک مختصر برای چه دوره جدید از کودکان و نوجوانان چیدن ابزار می تواند رسیدن به یک تمایل به اجتناب انطباق و یک رویکرد لیبرال به نوع.

آنچه مهم و حیاتی در مورد این "صحنه" روشی است که در آن طول می کشد جهانی مخمصه موسیقیدان جوان و قالب آن را به چیزی است که که مظهر داخلی بی قراری خود را. وقتی از او پرسیدم سیاه کشور, جاده جدید را نوازنده ساکسیفون لوئیس Evans چرا او احساس کرد این گروه برای تلفن های موبایل همیشه به کشورشان یک دیگر او در جواب به شوخی اما تا حدودی با دقت: "از آنجا که ما همه گروههای موسیقی با گیتار در آنها است."

اما بر خلاف دیگران داده به طور مشابه زودرس تمجید به عنوان آینده, گیتار, موسیقی, این, زیادی باید بدبختانه "گروه جدید" اسکریپت توسط weaponising شنوندگان خود را' ضربه بلافاصله پس از قرعه کشی مقایسه. به جای آنها پرتاب کردن امکانات متعدد در فضای دقیقه است. بسیاری مانند آمورف توده در پوشش سیاه و سفید Midi آلبوم Schlagenheimاین گروههای سبک را خاموش هیجان توهم که آنها تجسم همه چیز و هیچ چیز است که قبل از رفته است همه آنها را در یک بار. از آنجا که این, آنها در واقع نه صدا که همه به طور یکسان است.

سیاه Midi بودند اولین جرقه این گفتگو در حالی که به اندازه کافی عناصر نامتجانس در فرمول خود را به مجموعه آنها را جدا از فعل وزوز گروه است. چهار عضو ملاقات به عنوان دانش آموزان از لندن Brit School اما آنها نیز به اشتراک گذاشته شده یک میل به صورت متراکم زاویه ای اتشی شیار و تغذیه مبهم نمونه (مانند نیکی گراهام را برادر بزرگ meltdowns) از طریق آمپر. پس از یک گردباد چند ماه از جمله ورود به تجارت سوابق یک مهر و موم شده KEXP عملکرد و cosign از می به چمن سوزوکی آنها به سرعت مورد تحسین قرار گرفته به عنوان "عجیب ترین باند در اطراف" که به نوبه خود تنها کمک در ساختمان خود را شناخت.

این کنتراست روشن ساخته گسل در چه گروههای جوان باید انجام دهید برای به دست آوردن توجه – چرا هر چیزی که شما می توانید به جای آن صدا مانند همه آنها را ؟ "953", Schlagenheim's, درب بازکن, segues از خرمن کوبی گاراژ به ثابت, پست-راک به بیگانه عامیانه مانند یک ماشین خوب روغن که مطمئن نیستید از تنظیمات پیش فرض خود را. این وایر عمل از نوع خم دیدم منتقدان دست به تعریف آنها پرتاب کردن واژه هایی مانند "میل لنگ موج" یا "wonk". همراه با کلی گریزپا نسبت به رسانه ها (من رسیده برای نظر و آنها با مهربانی کاهش یافته است) آن را تضمین کل gambit ماند alluringly تحت کاری ادامه داده اند.

چندی بعد لباس های دیگر از سریع Wunderground برچسب عود به عنوان پیشگامان این سبک خواهد بود و به طور مشابه را به جلو بزرگ استدلال برای از بین بردن کامل از تعاریف در موسیقی گیتار. "من فکر می کنم تفاوت فوق العاده مضر می گوید:" Ollie قضاوت خواننده و درامر گروه مرکب. "اگر ما نوشتن چیزی است که احساس می کند کمی بیش از حد آشنا خواهیم قراضه آن و حرکت بر روی چیز دیگری است. که انتظار مردم چه می خواهند شما را به صدا مانند می تواند شما را کمی دیوانه است."

ماهی مرکب را از پیشرفت خود توضیح داده "ambient, post-rock چیز" به punky سست و آینه خنده دار ریتم ضربه تک آهنگ "گیاهان" و "شماره گیری" گذاشته متنوع زمینه را برای این گروه به تازگی فرود آنها را در یک نقطه در افسانه ای الکترونیکی برچسب تار سوابق. "من به یاد داشته باشید گوش دادن به [تار signees] لوتوس پرواز و Aphex Twin زمانی که من 10 و floored با خلاقیت خود می گوید:" قاضی. "من در حال حاضر فکر" باید من را یک اسید خط در این مسیر است؟'" او می خندد اگر آن را سخت به این باور بخشی از او را واقعا سرگرم این ایده.

جنوب لندن گروه ماهی مرکب

در انتهای دیگر این طیف سیاه و سفید کشور جدید جاده یک هفت-قوی واحد از نوازندگان ایجاد غنی و foreboding, روایت اجتماعی و جنسی اضطراب ضخیم با ساکسیفون و ویولن است که پیچ و تاب و به وحشتناک گره از سر و صدا بیش از چندین دقت توالی موسیقی معابر. "روند نوشتن واقعا مشترک می گوید:" نوازنده ساکسیفون ایوانز. "ما تمام کردم بسیار متفاوت صدای موسیقی و, اگر ما را نمی استفاده است که ما نمی خواهد بود قادر به ایجاد موسیقی است که ما انجام می دهیم."

خواننده اسحاق چوب اغلب اشاره به توتم از فرهنگ عامه (Kanye غرب Fonz, Ariana Grande را "thank u بعدی") اما تحریف آنها را چند شکاف به غیر طبیعی اثر است. آنها همچنین به تازگی تبدیل به ارجاعی در مورد ارجاعی: "من به عنوان حرکت از یکی از هسته اثرگذارندهها به دیگری / فهرست مراجع مراجع مراجع / آیا شما دیده می شود سیاه و سفید میدی ؟ ؟" می رود منتشر نشده آهنگ "نمایشگاه علم". چنین اولیه خود آگاهی و احساس قاطعانه مقابله و اما نیز ارائه می دهد یک نگاه به عملکرد داخلی. "به منظور درک چیزهایی که آنها را تجربه نکرده قبل از مردم طبقه بندی همه چیز ما درست با آن. در پایان روز, ما فقط مردم عادی ساخت موسیقی می گوید:" ایوانز.

با وجود این گروههای بودن "محدود با هم با صدایی شبیه" به عنوان قاضی قرار می دهد آن یک زمین مشترک است و مشترک خود را با همکاری تهیه کننده پرکار دن کری که co-اجرا می شود در لندن برچسب سریع Wunderground. کری تا به حال دست در موفقیت کیت طوفان, فرانتس فردیناند Fontaines DC و همچنین دیگران بی شماری کرده و او را با تمام گروههای مذکور از طریق سریع Wunderground 7-اینچ, تک سری. این مجموعه قابل توجهی در آن سختگیری: یک هنرمند میسازد کردن یک مسیر در یک روز در بیش از سه طول می کشد – و تا این اواخر هیچ ناهار. "همه شروع کردن بنابراین من تا به حال اجازه دهید آنها را می گوید:" کری چگونه او تا به حال به آن دوباره.

کری می گوید رویکرد خود را به ضبط شد و با الهام از "شنیدن در مورد Motown برچسب ضبط همه چیز را در یک اتاق که در آن هر رکورد می شود صدای خود را به خاطر آن انجام می شود در یک راه خاص و یک محل خاص است. این احساس واقعا هیجان انگیز است." این روش ثابت پربار برای همه درگیر با کری interjections مانند بالا بردن سرعت ماهی مرکب را "شماره گیری" توسط 10bpm "کاملا کاملا تغییر برای تلفن های موبایل". آن منجر به روابط جاری است که باید birthed متعدد مجرد, ماهی مرکب را در مرکز شهر EP (سریع Wunderground اولین extended release) و Midi را Schlagenheimآورده و گسترده تر با توجه به برچسب با کیفیت دموی فرستاده از نوازندگان جوان فقط در حال رشد است.

کری لذت می برد کار با گروههای مانند سیاه و Midi و ماهی مرکب زیرا او توضیح میدهد: "وجود کامل شهامت و بی باکی به آنها". از طریق ناهموار روش گروه' تشریح ماندن تاری به اندازه کافی است که آنها به نظر می رسد به طور مستمر و بی قراری. او با تشبیه خود به روند مصرف "عکس روز"; تنها یک فریم از گروه های اولیه و در عین حال دگردیسی مداوم.

از آنجا که این, پویا, صحنه باقی می ماند و در آستانه چیزهای هیجان انگیز است. سیاه Midi در حال رشد هستند و حتی عجیب و غریبتر – خود را به نسخه های اخیر شامل یک Ed Sheeran دیس آهنگ و Bandcamp آلبوم از همینگوی پو و Maupassant خوانش. برای اولین آلبوم خود را ماهی مرکب در حال طراحی تاثیر از Nam June Paik نمایشگاه و هفتاد sci-fi, کتاب, و اگر زنده خود ماده است و چیزی به توسط سیاه کشور, جاده جدید تمایل به بیگانه است که هنوز به طور کامل متوجه شدم. مطمئن باشید این باند به زودی به طور کامل unrecognisable.

سیاه Midi را Georgie Greep انجام در عرشه فوقانی کشتی در لندن 2020 (رکس)

همانطور که برای کری, این احتمال وجود دارد او می ماند و یک معمار برگزاری این نوع از harebrained شاهکارهای نوازندگی شناور. او به خصوص در مورد جدید توهم پاپ گروه Tiña که برای انتشار سریع Wunderground اولین آلبوم مثبت بهداشت روان موسیقی (ضبط آن, او می گوید: از "ترین f***ing شدید روند" او شده است بخشی از). این "سریع صحنه" آن را به عنوان نامیده شده است, همچنان به گسترش است.

وجود دارد مقدار زیادی از ارزش در نظر گرفتن این گروهها به عنوان خط مقدم چیزی, اما بیشتر از آن در تشخیص این ذهنیت که در واقع آنها را متحد می سازد. تجدید نظر آن را بیشتر ناخودآگاه راه خود را با استفاده از تأثیرات مانند مواد تشکیل دهنده را در مخلوط کن یا رنگ در یک پولاک نقاشی. این کار یک شیفتگی ناشناخته به تجربه گوش دادن به دلیل وجود دارد هیچ چیز هیجان انگیز تر از ضربه بازی در یک مسیر و واقعا نمی دانستند چه شما در حال رفتن به شنیدن. به همین دلیل هیچ کس نمی تواند و یا باید می خواهید به صدا مانند سیاه, Midi, ماهی مرکب و یا سیاه و سفید کشور, جاده جدید – زیرا آنها علاقه مند هستید در انجام این کار خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de