The Witcher: هنری Waters می گوید: او 'رشد' در بررسی مخلوط از عملکرد خود

هنری Waters نشان داد او بار خوانده شده بررسی از عملکرد خود و "رشد" در انتقاد از بازیگری خود را در همه چیز. سوپ

توسط FARDAALEFBA در 22 تیر 1399

هنری Waters نشان داد او بار خوانده شده بررسی از عملکرد خود و "رشد" در انتقاد از بازیگری خود را در همه چیز.

سوپرمن بازیگر نقش فانتزی قهرمان Geralt از Rivia در آمار Netflix سری و گفت: غرور نمایشگاه که به او انداخت خود را به این بخش بسیار است که او اسهال fansites به خواندن پیشنهادات و انتقادات خود کار می کنند.

"من بسیار خوشحال هستم که مردم دوست game, شخصیت, بسیار," او گفت:. "من می دانم که وجود دارد مخلوط نظرات وجود دارد که من واقعا رشد بر خواندن به عنوان به خوبی. برای من آن را حیاتی برای رفتن و خواندن – من در تمام Reddit مرجع تخصصی. من خواندن تمام نظرات. من به معنای واقعی کلمه تلاش برای به دست آوردن همه اطلاعات است."

Waters گفت: یکی از سخت ترین جنبه های کار بر روی نشان می دهد پیدا کردن تعادل مناسب بین نویسنده Andrzej Sapkowski را منبع اصلی مواد و showrunner لورن اشمیت Hissrich تفسیر آن است.

"من فکر می کنم هر یک از این انتقادات آنها اغلب دروغ در چیزهایی مانند ... ما لازم نیست که به استفاده از یک مدت طولانی درگیر مکالمه یا گفتگو با Geralt به طوری که آنها انتقادات که من فکر می کنم من آماده, برای," او توضیح داد.

"بنابراین برای من, آن را در مورد دیدن که درک آن و کار کردن چگونه من می توانم کار من بهتر است در چارچوب ارائه شده [چگونه] دلجویی و کسانی که مردم احساس راحت است که من در واقع درک این شخصیت و عاشق این شخصیت فقط به عنوان به عنوان آنها انجام دهد."

در ماه ژوئن Hissrich گفت که برای نشان دادن آینده فصل دوم او را رها داستان های مجموعه به چندین های مختلف جدول زمانی. ساختار ثابت بحث با برخی از طرفداران شکایت که آنها بیش از حد گیج کننده است به درک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب