مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

کشتی, بزرگترین تا کنون شخصیت ممکن است در نهایت بازنشسته پس از پشت Undertaker اعتراف کرد که او “هیچ میل” به گریبان دوباره.

آندرتیکر شده ترین شخصیت نمادین در WWE و کشتی به عنوان یک کل – پس از اولین بازی خود را در سال 1990.

30 سال بعد, پس از سه سال عذاب آور بیش از این برای پایان دادن به میراث او مرد پشت کلاه سیاه و سفید به نظر می رسد آماده به راه رفتن دور.

Mark Calaway که کشتی به عنوان آندرتیکر برای سه دهه ساخته شده پذیرش خیره کننده به عنوان بخشی از این مستند جزئیات پایان کار خود را آخرین سوار.

این سری بوده است در برابر درد مقعد, سازمان دیده بان برای طرفداران طولانی مدت از شخصیت و Calaway خود را.

آندرتیکر به نظر می رسد مجموعه ای برای مقاومت در برابر گشت و بازنشسته (WWE)

در اصل در نظر گرفته شده برای سند بازنشستگی خود را در برابر رومن رینز در رسلمنیا در سال 2017, سری تبدیل شده بود به یک پروژه دراز مدت پس از 55 سال باقی مانده بود ناراضی با کیفیت بازی خود را با حاکم است.

زمان Calaway تا به تعقیب ایده آل ارسال کردن و مطابقت کامل با بعد محتویات در برابر جان سینا و گلدبرگ ترک او احساس فقط به عنوان توخالی.

در گذشته هر چند به نظر می رسد آندرتیکر ممکن است انجام می شود و ارمغان – با Calaway اعتراف او در صلح با کيفيت اخیر خود تفرج در برابر AJ Styles در رسلمنیا در ماه آوریل است.

این سینمایی, بازی, فیلم برداری در یک مکان بسته در میان محدودیت های اعمال شده به عنوان یک نتیجه از Coronavirus همه گیر بسیار خوبی دریافت شده توسط طرفداران و منتقدان.

آن را در حال حاضر به نظر می رسد آن را به اندازه کافی برای آندرتیکر می گویند به اندازه کافی به اندازه کافی بود.

تأمل در این مسابقه Calaway گفت: “وجود دارد مقدار زیادی از فکر و بسیاری از احساسات یکی از کسانی که ‘آیا شما به اندازه کافی خوشحال با که ؟ آن را قدرتمند بود لحظه [و] شما لزوما همیشه دریافت آن. اگر وجود داشت همیشه یک پایان کامل به یک حرفه ای است که سمت راست وجود دارد در آن بود.

آندرتیکر برای بازنشستگی (WWE)

“من در یک نقطه از آن زمان این کابوی واقعا سواری دور… وجود دارد هیچ چیز برای من به تسخیر و یا انجام.

“بازی تغییر کرده است; آن را از زمان به آمده است. زمان فقط به نظر می رسد درست است. این مستند به من کمک کرد که کشف و باز چشم من به تصویر بزرگتر و نه قضاوت خودم به شدت این چند سال اخیر.”

به عنوان به نظر می رسد مرسوم برای Calaway, اما درب سمت چپ بود کمی نیمه بسته نگهداشته شده برای آینده cameos, پس از او اضافه کرد: “تنها زمان خواهد بگویید” این که آیا او می خواهم یک تماس جواب به همین کلاه یک بار دیگر.

وی افزود: “اگر وینس [McMahon – WWE مالک] در تنگنا من خواهد آمد ؟ من حدس می زنم زمان فقط می خواهم بگویم وجود دارد.

“در موارد اضطراری شکستن شیشه بیرون بکشد Undertaker.”

آندرتیکر: آخرین سوار یک سری محدود رویداد پخش در WWE اشتراک خدمات WWE Network. در اوایل این ماه, WWE اعلام کرد راه اندازی, رایگان, دربسته در محیط access نسخه از پلت فرم.

برای جزئیات بیشتر مراجعه کنید wwe.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de