The Sopranos ستاره Drea de Matteo فکر او تلویزیون 'glitched از" و در آخر پیچ و تاب و

The Sopranos ستاره Drea de Matteo گفت: او فکر او در تلویزیون بود "glitched کردن" زمانی که او برای اولین بار به

توسط FARDAALEFBA در 3 تیر 1399

The Sopranos ستاره Drea de Matteo گفت: او فکر او در تلویزیون بود "glitched کردن" زمانی که او برای اولین بار به تماشای سری آخر.

این منی جرم و جنایت, درام, پایان, که ناگهان "کاهش به سیاه و سفید" میدوی را از طریق یک صحنه باقی می ماند یکی از مهمترین و تفرقه تلویزیون finales از همه زمان.

De Matteo بازی آدریانا لا Cerva بر سری, دختر کریستف Moltisanti (Michael Imperioli) که تبدیل به یک خبرچین اف.

"من به یاد داشته باشید که شب وضوح گفت که تلویزیون خودی توصیف تجربه خود را به تماشای آخر برای اولین بار.

"من تا به حال یک Sopranos مهمانی در خانه... و ما در حال تماشای آنچه در پایان اتفاق می افتد. و گفتم یک لحظه صبر کن. چه فقط f***ing اتفاق افتاده است؟' من فکر کردم من تلویزیون glitched چرا که ما فیلم آن را در یک رابطه, پیر تلویزیون.

"سپس من به نام دوست دختر من بود که هنوز هم کار بر روی نشان می دهد. او می رود " نه Drea. که پایان دادن به.' و من ایستاده و به من نگاه همه و همه آنها لعن."

بسیاری از طرفداران بر این باورند معنای پایان با یک تئوری نشان می دهد که تونی سوپرانو (James Gandolfini) کشته شد توسط یکی از پس زمینه های شخصیت های که دیده می شود به طور خلاصه با رفتن به حمام در آشکار اشاره به پدرخوانده.

"من فکر می کنم نکته این است که شما فقط کاهش یافت و برای چه اتفاق افتاده است" گفت: de Matteo. "یا من نمی دانم شاید همه چیز را نشان می دهد شده است گفت: برای شش فصل فقط سیاه و این همه بی معنی است. این نشان می دهد بی معنی است. تونی سوپرانو زندگی بی معنی است.

"شما می توانید بسیاری از تصاویر مختلف که با بوم خالی," او اضافه شده است. "اما پس از آن من فکر می کنم که [خالق سری] David Chase است که در دیگر مصاحبه و من می تواند اشتباه که تونی می کند در واقع می میرند."

یک prequel فیلم مجموعه ای در جهان از سوپرانوهاعنوان بسیاری از پرستاران از نیوآرکقرار است منتشر شود در سال آینده خواهد شد و ستاره اواخر Gandolfini پسر مایکل جونیور گاندولفینی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن