'راز است که آن را به یک آهنگ خوب': چگونه Italia 90 و 'در حرکت' آغاز شده فوتبال وداع با موسیقی

منتالیا 90 بود گل سرسبد رویداد از یک تابستان که هر چیزی به نظر می رسید ممکن است. این ملت بزرگ و وسواس های فوتب

توسط FARDAALEFBA در 26 خرداد 1399

منتالیا 90 بود گل سرسبد رویداد از یک تابستان که هر چیزی به نظر می رسید ممکن است. این ملت بزرگ و وسواس های فوتبال انگلستان, تیم برتر جام جهانی در مرحله نیمه نهایی برای اولین بار از سال 1966. وجود دارد golden boy گری است و من اهداف; Gazza اشک; Chris Waddle را خارج از مرکزهنوز هم رو به افزایش ضربه پنالتی خود را پر کفال اهتزاز در باد مانند اسپویلر از راه اندازی شاتل فضایی. خوش برخورد, قادر, مربی تیم بابی رابسون رفت و از تلخیص punchbag به گنجینه ملی است. افتخاری جک ایرلندی چارلتون در زمان خود جمهوری ایرلند تیم برای دیدن پاپ. فلورانس و رم و ساردینیا shimmered با رنگ. Neapolitans bayed به عنوان مارادونا های زود رنج نابغه آنها گرفته بودم به قلب خود کمک حذفی ایتالیا ، اپرا بود و در هیچ 2 در نمودار به عنوان آواز پاواروتی "Nessun Dorma" – BBC World Cup theme – لمس روح یک ملت است. و به بالا از آن همه انگلستان بزرگترین تا کنون در جام جهانی ترانه: "جهان در شب", که دیدم بحرانی عزیزان سفارش جدید تیم با انگلستان ستارگان از جمله هافبک-تبدیل-رپر جان بارنز رفت و به 1.

"چیزی که من هرگز نفهمیدم در مورد فوتبال, آهنگ ها, آهنگ ها برای مسابقات و مانند آن بود که چطور هیچ کس تا کنون فکر می کند خود را برای دریافت بهترین ترانه سرایان درگیر است ؟" ponders نوازنده بیس پیتر هوک که در مورد خواسته های جدید سفارش درگیری با این آهنگ. "برخورد مردم با فرایند نوشتن یک فوتبال آهنگ مثل آنها خواهد نوشتن برای مسابقه آواز یوروویژن. چطور هیچ کس همیشه خود را بهترین مردم در آن است ؟ چطور فا هرگز خواسته Coldplay به انجام یک ؟ من فکر می کنم ما اولین بار یک گروه مناسب گروه است که مردم دوست – درگیر شدم. من واقعا افتخار است. راز این است که این یک آهنگ خوب نه فقط فوتبال آهنگ."

وجود دارد قطعا تا به حال هرگز یک جلسه ضبط برای انگلستان رسمی جام جهانی, ترانه کاملا مانند "جهان در شب". آن را غیر قابل تصور به تصور ضبط جلسات به صورت 1970 محبوب و در عین حال خاکی "بازگشت به خانه" که مماس با کوکائین – هدیه ای از بازدید از کارخانه سوابق supremo تونی Wilson – کاملا مانند تولید Stephen لاهه استودیو ضبط شده بود. ضرب وشتم و نشاط تحت سلطه لاهه استودیو در سراسر "جهان در شب" تهاجم. در ساختمان تاریک گوشه و کنار اگر شما نمی دست انداز به این شیطان صفت Gazza توطئه jape شما می خواهم به احتمال زیاد پیدا کردن wide-eyed و giggling نود renaissance man Keith Allen زمزمه ایده های بد در گوش خود را.

"Gazza برکت او می گوید:" آلن "در حال حاضر دیر رسیدم در خود رانده Merc, گردن سه بطری شامپاین کردم به رپ کردن در یک take – داشتن خواسته اگر سیاه, نایلون, پاپ, پوشش یک جفت از پیتر Beardsley همسر لباسها – سپس سوار بازگشت به انگلستان اردوگاه های آموزشی. من فکر می کنم جالبترین بازیکن در جلسه ضبط شد کریس Waddle. بسیار خشک و بسیار خنده دار, shit کوتاه کردن مو نمی تواند رپ و هیچ حس ریتم – اما چه کت چرم..."

"من فکر می کنم زمانی که من به عقب نگاه در نظم جدید می گوید:" پیتر هوک است که عاشق جدا از سابق خود bandmates پس از سال 2017, "من فکر می کنم درگیری ما با انگلستان تنها به عنوان عجیب و غریب آن را به عنوان همیشه. ترین و پرمخاطب. دورترین آن را احساس مانند ما می آیند از گروه ما که تا به حال ساخته شده لذت بخش است. آن را بیشتر سرگرم کننده بیش از حد. مناسب یک بار-در-یک-عمر popstar مسائل است. شما می دانید چه ؟ گروه نبودند در بهترین مکان که در آن زمان یا. ما به سختی صحبت می کند. 'در حرکت' ذوب روابط ما را..." او می خندد "...برای یک زمان."

"از من خواسته شد که توسط تونی ویلسون به نوشتن کلمات" یادداشت آلن "و من در واقع نوشتن این شایعه 'E – برای انگلستان... انگلستان با E شروع می شود... ما همه لبخند... زمانی که ما در ایتالیا... بدیهی است که آن را ندارد, آن, اما رد من سعی کنید سخت تر به فشار به عنوان بسیاری از جنسی و مواد مخدر دو entendres به رپ..."

تاریخ ثبت است که جان بارنز اولین بار نیست سعی کنید این "جهان در شب" رپ. در مقابل صف شد فوتبال به زبان انگلیسی, جدیدترین, درخشان ترین ستاره, پل "Gazza" Gascoigne. آن کار نمی کند ، سپس پیتر Beardsley حال رفتن – چه منظره ای که باید شده اند. سپس جناح کریس Waddle هیچ غریبه ای به موسیقی پاپ داشتن رسیده glitzy ارتفاعات شماره 12 در UK singles chart سه سال پیش از این همکاری با سابق تاتنهام و انگلستان هم تیمی گلن Hoddle در آهنگ "الماس چراغ". آنها می خواهم انجام آن را در بالای میآید و همه چیز.

آن زمان لیورپول رو به جلو Barnesy – با شکوه در آنفیلد اما infuriatingly متناقض برای انگلستان – فقط یکی را به حق آن را دریافت.

به نحوی تهیه کننده موفق به گله 10 بازیکن که می خواهم به زحمت حضور در این جلسه ضبط – وجود دارد هیچ گری است و من به انگلستان مهاجم ترجیح می دهند به رکورد خود در جام جهانی تنها با برش عمیق "اگر ما برنده آن همه" – به یک دایره برای آنها به ضبط آهنگ یاد باند-شعار کر تنها برای آنها به پوست دور یک به یک با استناد به پرداخت ظاهر شده است که رزرو شده است در یک شاخه جدید از Topman. آنها برنامه ریزی شده به reconvene در لندن در هفته های آینده نتیجه ان تیم فوتبال انگلستان آمد دور اول واقعا بزرگ فوتبال آهنگ ضبط شده به نوار (و نظم جدید خود را تنها UK No 1 واحد).

حقیقت گفته شود, FA بالا برنج – هرگز ترین برش لبه سازمان – تا به حال کمی برای انجام با سفارش جدید را از شرکت در مسابقات رسمی آهنگ. اعتبار می رود که به ابتکاری جوان روابط عمومی به نام دیوید پترسون که می خواهم به دنبال کار قلاب, Sumner, et al پس وجود خود را به عنوان لذت بخش به یک دهه قبل است. آن چشم انداز خود را که سفارش جدید و انگلستان خواهد ویترین یک جوان, سرد, زیبایی – یک میلیون مایل دور از یورو 88 ارائهStock Aitken و Waterman "همه راه" – که فاصله انگلستان تیم از حوادث ناخوشایند کمین در تیم ملی اخیر گذشته است.

منتشر شده در 21 مارس, "جهان در شب" – کاتالوگ شماره FAC 293 – claimed نقطه بالا در 3 ژوئن غاصب Adamski را "قاتل". هشت روز بعد انگلستان لگد خود را جهانی جام کمپین در کالیاری با یک تکه 1-1 قرعه کشی در برابر جمهوری ایرلند است. این مانند انگلستان هر عملکرد که در ماه ژوئن بود که باید ببینید, تماس با دوستان و خانواده خود را در اطراف تلویزیون. آنها می خواهم به بازی بهتر است هر چند. بسیار بهتر است.

ملت وسواس با فوتبال انگلستان دانلود آهنگ درخشید روشن در حالی که وجود دارد هر چند با انگلستان نمی مقدماتی جام جهانی در امریکا در سال 1994 وجود دارد فاصله شش سال بین "جهان در شب" و دلتنگ Britpop تزریق "سه شیرها" که soundtracked یورو 96, انگلستان اولین وطنی مسابقات از سال 1966 جام جهانی. نوشته شده توسط کمدین فرانک اسکینر, خود, دوست, دیوید Baddiel – جفت سوار موج محبوبیت برای خود هتاک بی بی سی دو نشان می دهد فوتبال فانتزی لیگ برتر (یک سری غیر قابل تصور و بدون فرهنگی زلزله از Italia 90) – و ملایم صحبت رعد و برق دانه ضربه ماشین ایان Broudie.

آهنگ شماره یک در زمان و دوباره زمانی که rereleased در طول جام جهانی در فرانسه و دو سال بعد – تبدیل به یک نوع از سرود برای فوتبال fanbase revitalised با راه اندازی از آسمان ورزش در سال 1991 و جدید فوتبال است که در حال حاضر bedded در پست-ایتالیا. از آن شده است به تصویب رسید, آلمانی, طرفداران بیش از حد بسیاری از خونتان برای سازندگان آن به آلمان رفت و در را به نفع یورو 96 پس از ضرب و شتم میزبان در دیگر مرحله نیمه نهایی در ضربات پنالتی. (پس از آن شتافت تا 16 در نمودار.)

کیت آلن در ضمن هرگز واقعا لگد جام جهانی آهنگ عادت است. او در سال 1998 با حصبه-جاذب اوباش rock anthem "Vindaloo" با گروه خود را چاق Les (ساخته شده از drinking buddies, تاری, bass player الکس جیمز و بحث برانگیز یبا ستاره Damien Hirst). دو سال بعد او برای یورو 2000, شرکت میزبانی بلژیک و هلند با نگاهی بر "بیت المقدس")

شاید فوتبال نمی آیند تا 1996. اما موسیقی آمد, بازگشت به فوتبال با Italia 90.

رعد و برق دانه ضربه ماشین ایان Broudie ثبت یورو 1996 آهنگ "سه شیرها" با Baddiel و اسکینر

"این آسان برای فراموش می گوید:" نویسنده پیت دیویس نویسنده منی Italia 90 طعمه همهاقتباس در سال 2010 به عنوان مستند یک شب در تورین – "با توجه به وضعیت و احترام نشان داده شده به فوتبال در حال حاضر چگونه کاملا ملال انگیز فوتبال در انگلستان در اواخر دهه هشتاد. آن را منفور. آن را در یک واقعا بد و افسرده بیماری است. شما رو برادفورد آتش در سال 1985 Heysel چند هفته پس از, Hillsborough در سال 1989. وجود دارد در حال رشد بود ناباوری و ناامیدی است که مردم به رفتن به مسابقات فوتبال و از دست دادن زندگی خود را چنین مطلق عدم مراقبت های نشان داده شده به سالن های ورزشی و طرفداران ایمنی توسط کسانی که در قدرت..."

فوتبال – برای مدت طولانی در این کشور بیشترین صادرات خود را بزرگترین هدیه فرهنگی منظور از چیزهایی ملی تفریح و سرگرمی – "شکسته شد" در سال 1990 می گوید دیویس. "تاچر در قدرت بود و خواستار شد برای سفت' احکام زندان برای چاقوکشی. او حمایت خود را به طور کامل ملال انگیز, وزیر ورزش, Colin Moynihan. آنها اهمیتی نمی دهند. آنها نمی بینم آرا در آن است. فرهنگی آنها در افراطیترین از آن است. تاچر در واقع گفت که انگلیس نباید رفتن به جام جهانی. تصور کنید یک ساعت گفت که امروز. و در عین حال توسط این زمان نظرسنجی مالیات شورش بزرگترین صورت گرفت که تنها چند ماه قبل از مسابقات لگد کردن شما می دانستم که وقت خود را به پایان. چیزی دیگری بود در اطراف گوشه. و وجود دارد Italia 90..."

در قلب آن Italia 90 داستان در مورد تغییر است. آن را نیز یک مورد موسیقی. و مد. و از جامعه و نامحسوس مسائل مانند عشق و شادی است. این یک ماه که در آن داستان ظهور هر کجا که شما نگاه; که در آن به ندرت شناخته شده ایتالیایی به جلو Totò Schillaci می شود به عنوان مشهور برای عکس های او را با توپ های گلف خود را به چشم امده از سوکت خود را به عنوان او می کند برای اهداف که پیروزی او در این مسابقات را بوت طلایی. که در آن یک زن 38 ساله کارگر ماهر مهاجم به نام راجر میلا دید از بازنشستگی توسط کامرون به رئیس جمهور پل بیا و خواست به سفر به ایتالیا به نمایندگی از کشور خود را (پس از آن الهام بخش یک نسل از دانش آموزان به اجرای خیالی پرچم گوشه و تکان دادن باسن خود را در زمین بازی kickabouts در سراسر جهان).

تغییر دهید. داستان های بسیاری از آن.

'گروه های موسیقی نمی بحث در مورد فوتبال قبل از سال 1990': سفارش جدید با سال 1990 تیم ملی انگلستان

Italia 90 ممکن است دیده می شود به عنوان اولین محوری فصل در داستان چگونه فوتبال به زبان انگلیسی خواهد تنظیم مجدد و سپس تسلط بر فرهنگ پاپ برای 10 سال آینده. چگونه Ryan Giggs به زودی خواهد آمد به هاوکینگ Quorn تولید در تلویزیون بریتانیا. چگونه یک جوان منچستر یونایتد, فوتبالیست به نام های دیوید بکهام و پاپ استار به نام ویکتوریا آدامز – بهتر شناخته شده به عنوان ادویه پوش – هرگز خود را پیدا کنید در یک وضعیت که در آن آنها می تواند سقوط در عشق (و synergise هر دو مارک ها و DNA). چگونه در حالی که برای وجود یک شنبه صبح, مجله نشان می دهد به نام فوتبال هستم بهترین چیزی که در تلویزیون, ورزش, و یا در غیر این صورت. این داستان چگونه سپس هشدار پیراهن سپس هشدار تیم هایی مانند منچستر سیتی و چلسی – با تشکر به خود تخصیص بودجه توسط سوپراستار طرفداران واحه و تاری را تبدیل به مطلوب موارد مالکیت به NME خوانندگان. چگونه روان pranksters سوپر حیوانات خزدار کردم آرم خود را بسته در سراسر نوار کاردیف سیتی – چگونه یک آهنگ که در مورد تیم قهرمان فرقه رابین جمعه به نام "مرد don't Give a F***" (با سعید خودداری تکرار بیش از یک صد بار) – به دست می آمد در رادیو سال بعد trailering بحث های مربوط به abscondence از یک مستند در نظر گرفته شده برای quash, تاثیر جهانی همه گیر توسط یک مرد به نام دومینیک Cummings.

نه این که هر یک از ما می دانستند که بود هنوز. که سنین دور. این بار خوب...

"Italia 90 نقطه عطفی برای فوتبال تبدیل شدن به سرد" می گوید: اندرو هریسون سابق شخص مهم و برجسته در یاد دهه نود مجلات Q, Smash Hits, Mixmag و انتخاب کنید. "من به یاد داشته باشید هنگامی که در انتخاب ما چاپ یک پوستر از [ناتینگهام فارست مدیر] برایان Clough. بدون هیچ توضیحی. فقط برایان Clough وجود دارد در او سبز نیوجرسی. ما فکر ؟ پست Italia 90, برایان Clough گفت: تا کنون بیشتر در مورد انگلیسی فرهنگ پاپ از دیگری generic mop-top لباس امضا شده برای ایجاد سوابق. Italia 90 سرد بود اما تراس سرد که واقعا سرد است."

"گروه های موسیقی نمی بحث در مورد فوتبال قبل از سال 1990 می گوید:" پیتر Hooton از مزرعه یک باند که پس از شکل گیری خود را در سال 1983 را مترادف با به اشتراک گذاشته شده در فضای بین موسیقی و فوتبال تراس فرهنگ است. "استثنا وجود دارد مانند خودمان اما وجود ندارد بسیاری از. گروههای که آیا بحث در مورد فوتبال مثل شم 69 یا مربا به حال مشکل در کنسرتهایی خود را. طرفداران فوتبال بودند دشمن عمومی شماره یک در دهه هشتاد تنها پس از معدنچیان ، آن را سرد. آن چیزی است که هر کسی می خواست به معاشرت خود را با. Italia 90 تغییر است."

"چاقوکشی انجام داده بود آسیب زیادی به فوتبال به زبان انگلیسی می گوید:" پیت دیویس. "آنها افتضاح مردم و من متنفر بودم که در اطراف آنها. اما در اینجا چیزی نیست – آنها نه تنها مردم به تماشای انگلستان است. افراد باهوش در فا, برخی از روزنامه نگاران بسیاری از ما که در مورد مراقبت انگلستان شروع به تحقق بخشیدن به آن و فکر می کنم در مورد چگونه ما می تواند به کسانی که نوع مردم از فوتبال تجربه آنها می خواستند به عقب. فا انجام برخی از چیزهای خوب در ایتالیا – ایجاد فن مناطق و کاهش جریان بلیط – آن را فقط سرد نیست به بحث در مورد آن..."

"وجود دارد قطعا یک احساس جدید رفتن در اطراف صحنه – در فوتبال و در موسیقی – که خشونت در مسابقات فوتبال نبود سرد" در ادامه Hooton. "موسیقی در حال تغییر بود, بیرون رفتن در حال تغییر بود – کاتالیزور در حال وجد و اسید ، مردم می خواستند به یک زمان خوب دوباره. آن را تقریبا به یک کلیشه در حال حاضر به شنیدن و وجد و همه چیز را تغییر داد اما ما خودمان را پیدا کنید در حال اجرا به ذکر فوتبال اراذل و اوباش و یک روز آنها شروع کردند به دعوا و آینده آنها خواهد بود بغل کردن ما و به ما گفتن ما بزرگ شدند و آن را متوقف نکرده است. آن را مانند یک سوئیچ خاموش. تونی ویلسون در واقع گفت: در NME که اسید خانه متوقف شده بود را اراذل و اوباش. زمان بعدی منچستر یونایتد و منچستر سیتی بازی هر یک از دیگر آنها ثابت او اشتباه, اما پس از آن او تا به حال یک نقطه..."

بازتاب بر Italia 90 اغلب در شرایط توانبخشی. برای انگلستان برای زبان انگلیسی fandom, برای ملی بازی روح. این اشک که لرزان لب پایین و سپس 23 ساله Gascoigne – رزرو در نیمه نهایی و مشخصی به دست نهایی که انگلستان نمی خواهد برسد – آمده اند به عنوان وقایع لرزه ای بر روح و روان بریتانیا تا آنجا که هر که در حال وقوع در سراسر جهان که در ماه است.

آن را کمی اغراق می گویند که جهان در آن 14th فوتبال جام جهانی لگد کردن در نبود یکی که در آن جایزه برداشته شد و یک ماه بعد در ورزشگاه المپیک رم. این مسابقات برندگان غرب آلمان هرگز بازی مانند دوبارهپس از سقوط دیوار برلین. ایضا چکسلواکی یوگسلاوی و در پیراهن قرمز بسته با یاد ledger, CCCP – اتحاد جماهیر شوروی. انحلال کمونیست روسیه پس از آن در ماه دسامبر را دیدم به آن است. جهان در حال تغییر بود و فوتبال با آن است.

Gazza اشک شد و شاید یک نگاه اولیه در چه مردانگی ممکن است به این معنی. قطعا وجود دارد یک مغزی , شیار یک آرزوی روحانی: "اشتباه نکنید ایتالیا بود funkiest محل بر روی زمین که در تابستان می گوید:" پیت دیویس. پس از آن وجود دارد مورد مسابقات طلسم, Ciao, یک, انتزاعی, جنسیتی, خنثی, tricolour شکل چوب با فوتبال برای سر – گزارش خواب توسط طراح آماتور لوچو Boscardin پس از لحظه ای از الهام بخش او را زده در حالی که نشسته در چراغ های ترافیک. آن را جایگزین رقابت در فرمول محاکمه و واقعی از "cherubic حیوانات" یا "انسان های گیاهی". یک طلسم نه فقط برای کودکان با شکوفا هنری که منعکس فرهنگی خلق و خوی.

زمان بعد از جام جهانی برگزار خواهد آن را انجام دهد به طوری که در ایالات متحده در سال 1994 در یک کشور که در مسابقات لگد کردن نیست و در عین حال خود را در لیگ ملی فوتبال. مراسم افتتاحیه آغاز شد و با خواننده Diana Ross با هدف مجازات در یک هدف گم شده پس از دیدن آتش بازی را هدف منفجر شود. آن طلسم که در سال ؟ یک سگ به نام مهاجم طراحی شده توسط برادران وارنر "از آنجا که سگ یک حیوان خانگی محبوب در امریکا". هنوز هم فوتبال را به تسخیر زمین تحت فشار قرار دادند تا کنون به بعد. رول در قطر در سال 2024...

در انگلستان یاد لباس ها مانند یک دستفروش سنت جورج در d'arblay خیابان در سوهو شدند دادن پنجره در فضا به طور فزاینده ای ورزشی مد – ultra فرهنگ شما ممکن است تماس با آن اگر "فوق العاده" نبود چنین لود مدت است. این موضوعات خواهد بود که بیشتر محبوبیت توسط گنجاندن در کتاب مقدس سبک چهره. مجله – خود را در حال حاضر همه در فوتبال – فرار یک پوشش در آستانه مسابقات با کیت ماس پیچیده در فوتبال روسری. "ما می خواهم به پوشیدن دنده ما به تمام این میله بزرگ زد با صدای مردم که در واقع دوست داشتم فوتبال است. چارلی چستر که زد پرواز در سوهو و شیر نوار. بهترین مکان ما تا کنون بوده است..." به یاد می آورد Hooton.

تی شرت به تصویر می کشد لجر "No Alla Violenza" شد و این فصل باید مورد. نورمن کوک, عینک یکی. معشوق. مزرعه. "این احساس بارهای از مردم در نظر گرفتن شور و شوق خود را برای فوتبال و استفاده از آن برای بر انگیختن خلاقیت خود را. ما می شده است در اطراف برای سنین در حال حاضر, اما من در انجام این مجله به پایان رسید. تری Farley و اندرو Weatherall انجام شد پسران خود مجله که شد رکورد لیبل. در آنجا بود که برای اولین بار در طول عمر من در واقع در یک لحظه که در آن مواد مخدر و عشق به فوتبال در واقع شکست مزخرف و ساخته شده به صورت واقعی طبقه کارگر اتصال. من به یاد داشته باشید که در برخی از بیحوصلگی حرف زدن در بلکبرن و برخی از fellas بودن مانند " ما تا به حال Mancs پایین شب دیگر – آنها بسیار خوب آنها نیست؟' آنها هرگز متوجه شده یا مراقبت به درک قبل از. داروهای ساده همه چیز درست است."

"شما نمی توانید دست کم گرفتن اهمیت 'در حرکت'," می گوید Hooton از سفارش های جدید را غیر متعارف سهم به سنتی مسابقات رسمی آهنگ. "فوتبال آهنگ ها نبوده است سرد قبل از. شما تا به حال شنیده ام آنها را در باشگاه قبل از. این یک بیانیه..."

"یا" Nessun Dorma' می گوید:" علامت Godfrey که Vincerà! داستان Italia 90 , پادکست, ویژگی های یک قسمت تمرکز در هر بازی در این مسابقات است. "بی بی سی چنین کار فوق العاده ای با عنوان در این مسابقات و گرفتن کسی مثل پدر من که زندگی در یک, املاک, به اپرا. که همه او گوش کند و حتی در حال حاضر..."

پاواروتی را " Nessun Dorma شد BBC World Cup theme

"همه همیشه از من می خواهد در مورد اهمیت" جهان در شب " یا "Nessun Dorma' به مسابقات" می خندد دیویس "و من در تلاش برای کمک. من بر روی زمین در ایتالیا پس از همه شنیدم Sinead o'connor را 'Nothing Compares 2 U' که قرار آهنگ در ایتالیا که تابستان. این بازی در هر کافه به مدت یک ماه..."

هر English فن که صرف یک روز در هفته یا همه که فوق العاده ای ماه در ایتالیا موافقت کرده است که بزرگترین تغییر آنها را دیدم نبود فقط در فوتبال آنها را تماشا می کردند – اما در خود را دارند. "وجود دارد خیلی گه در بریتانیا که در آن نقطه می گوید:" دیویس. "می خواهم شده است این نظرسنجی مالیات شورش محافظه کاران بودند و هنوز هم در این کشور رنج می برد از یک دهه از تاچر اما فقط به نظر می رسید به یک تعهد در افراد جوان که رفتن آنها به درخشان چیزی از زندگی خود را. آن را مانند ایتالیا و اروپا و چگونه و باز کردن جهان به نظر می رسید به آنها نشان داده بود که."

این داستان از کسانی که زندگی و چگونه آنها بازی کردن در پس از آن دهه است که در خدمت به عنوان Italia 90 میراث ماندگار. اکسپرس خودتان می دانید که بقیه...tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن