گارد قدیمی: Charlize Theron جشن به عنوان فیلم شکسته Netflix سوابق

چارلیز ترون شده است جشن پس از Netflix اعلام کرد که فیلم جدید او گارد قدیمی است که در حال حاضر در میان پلت فرم

توسط FARDAALEFBA در 28 تیر 1399

چارلیز ترون شده است جشن پس از Netflix اعلام کرد که فیلم جدید او گارد قدیمی است که در حال حاضر در میان پلت فرم بالا 10 فیلم محبوب ترین.

هیجان انگیز منتشر شده در 10 جولای, ستاره ترون به عنوان صد ساله جنگجو Andromache از Scythia.

روز جمعه (17 جولای) Netflix بکشد در توئیتر خود نوشت: "گارد قدیمی است که شکستن رکورد! از شارلیز ترون فیلم های پرفروش است که در حال حاضر در میان بالا 10 محبوب ترین Netflix فیلم تا کنون – و Gina Prince-Bythewood اولین سیاه زن مدیر در لیست.

"این فیلم در حال حاضر در مسیر رسیدن به 72M خانواده ها در 4 هفته!"

ترون و سپس به شدت به اشاره او خواهد بود تجلیل اخبار با مشروب الکلی با به اشتراک گذاشتن یک الگوی رفتاری از خودش در شخصیت داونینگ یک بطری ودکا با عنوان "شب جمعه" در کنار یک عکس از شخصیت او دروغ گفتن مرده و تحت پوشش در خون با عنوان "صبح روز دوشنبه".

او عنوان پست: "من احساس می کنم این است."

مستقل's منتقد Clarisse Loughrey اهدا شد به فیلم چهار ستاره نوشتن که آن را "قدیمی و صمیمی" و "ارائه می دهد یک خوش آمدید پیچ و تاب و در این ابرقهرمان فیلم".

او افزود: "این مکان آن همجنسگرایان+ شخصیت های جلو و مرکز در یک راه است که فورا قرار می دهد و بقیه از نوع به شرم."

کارگردانی شده توسط Gina Prince-Bythewood, گارد قدیمی اقتباس شده است از گرافیک سری رمان به همین نام توسط Greg Rucka و همچنین ستاره Chiwetel Ejiofor, Matthias Schoenaerts و اگر بیل استریت صحبت می تواند's KiKi Layne.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن