ماه فلز بیشتر از ما فکر دانشمندان می گویند

ماه فلز بیشتر از ما فکر دانشمندان گفته اند. این کشف می تواند چالش درک ما از چگونگی آن تشکیل شد محققان ادعا می

توسط FARDAALEFBA در 13 تیر 1399

ماه فلز بیشتر از ما فکر دانشمندان گفته اند.

این کشف می تواند چالش درک ما از چگونگی آن تشکیل شد محققان ادعا می کنند پس از کشف اطلاعات جدید از اطلاعات فرستاده شده توسط ناسا کرافت ارسال به بازدید ماه.

برای مدت زمان طولانی دانشمندان مورد بحث چگونه ماه تشکیل شد. محبوب ترین داستان نشان می دهد که در آن ایجاد شد و پس از یک شی به اندازه مریخ آمار زمین ارسال آنچه که در حال حاضر این ماه به مدار.

اما زیرسطحی از ماه بیشتر است غنی از فلزات از آنچه قبلا تصور نشان می دهد که ممکن است درست باشد.

این پژوهشگران ساخته شده است این کشف پس از رادار تصاویر از ifne گرد و غبار در پایین گودال های برخوردی در ماه است. آنها را با استفاده از یک ابزار در هیئت مدیره Lunar Reconnaissance Orbiter, است که در مدار اطراف ماه را به طوری که آن را می توانید مطالعه سطح آن است.

آنها دریافتند که گرد و غبار به نظر می رسد نشان می دهد که زیرسطحی از ماه غنی از فلزات از آنچه قبلا اعتقاد بر این بود.

به نظر می رسد که گرد و غبار ریز در واقع ممکن است مواد پرتاب شده است تا از زیر سطح ماه پس از آن برخورد با شهاب سنگ ها. این چاله های عمیق تر به نظر می رسد باید بیشتر فلز نسبت به آنهایی که بیشتر کم عمق, اجازه می دهد تا محققان به استنباط است که ممکن است مورد زیر سطح بیش از حد.

دانشمندان در حال حاضر تلاش به حساب این واقعیت است که ماه دارای غلظت بالاتر از اکسیدهای آهن از زمین می کند. این مطالعه جدید نشان می دهد که تفاوت می تواند حتی بیشتر از آنچه قبلا فکر می کردم عمیق تر شدن راز چگونه اختلاف – و ماه خود آمد.

ممکن است از برخورد است که با تشکیل این ماه بود بیشتر چشمگیر و devestating نسبت به قبلی فکر کردم و پس از ارسال قطعات از عمیق تر در درون زمین از انتظار; آن را نیز ممکن است اتفاق افتاده است که زمین جوان و تحت پوشش در یک اقیانوس ماگما.

"بهبود درک ما از چه مقدار فلز در ماه زیرسطحی در واقع دانشمندان می تواند محدود به ابهامات در مورد چگونه آن تشکیل شده است, چگونه آن را در حال تحول است و چگونه آن را کمک به حفظ habitability بر روی زمین" گفت: Essam Heggy تحقیقات دانشمند مهندسی برق و کامپیوتر در USC Viterbi School of Engineering, که از چراغ مطالعه.

"منظومه شمسی ما به تنهایی بیش از 200 قمر - درک نقش بسیار مهم این قمر در شکل گیری و تکامل سیارات آنها مدار می تواند ما را به بینش عمیق تر به چه و که در آن شرایط زندگی در خارج از زمین ممکن است فرم و آنچه در آن ممکن است مانند نگاه."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب