قاتلان ‘شگفت زده و شوکه’ با اتهام سوء رفتار جنسی با تور خدمه

قاتلان باید گفت که آنها “شگفت زده و شوکه” با اتهام سوء رفتار جنسی متعهد با تور خود را به خدمه.

در روز سه شنبه (28 جولای) یک زن که شناسایی خودش را به عنوان یک سابق مهندس صدا برای گروه چاپ یک 2018 وبلاگ که در آن او ادعا جلسه اعضای خدمه به رخ کشیدن از آزار جنسی ناخودآگاه زن در یک اتاق پانسمان.

صدای مهندس که در اصل منتشر اتهامات بدون نام بردن از گروه خدمه کار کرده و ادعا کرد این هفته که آنها مشغول به کار نشوند. گروه خود شده اند دخیل در هر یک از این اتهامات که در سال 2009 رخ داده است.

او نوشت: “من آن شب در تختخواب سفری. من باید تو سمت چپ به تور. من باید صحبت کردم تا برای آن زن. من باید تو دفاع او… و مطمئن ساخته شده او خوب بود.”

یک بیانیه ارائه شده توسط این گروه نماینده قانونی گفت: “اولین و مهمترین هر گونه اتهام رفتار نامناسب توسط هر کسی بر قاتلان تور تیم گرفته می شود بسیار به طور جدی توسط این گروه و مدیریت آنها.

“این سرگذشت است بد است و در حالی که قاتلان را به همان تور خدمه در سال 2020 که آنها قبلا در حرفه خود آنها خواهد شد انجام یک تحقیق کامل در گذشته و حال تور کارکنان.

“قانونی خود تیم خواهد بود و رسیدن به این شخص برای کسب اطلاعات بیشتر و وضوح در ادعایی حوادث به عنوان دقیق به عنوان صوتی فروشنده ارائه شده است که خدمه برای تور.

“گروه هستند شگفت زده و شوکه کرد این ادعا. رفتار نسبت به آنها و خدمه unrecognisable و در مخالفت مستقیم به اصول که با آنها اجرا محل کار خود را.”

قاتلان, است که شناخته شده برای آهنگ از جمله “Mr Brightside” “کسی به من گفت” و “انسان” با عنوان جشنواره Glastonbury در سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>