خدمتکار داستان نویسنده مارگارت اتوود پشتیبانی از transgender community: 'شادی در طبیعت تنوع نامحدود'

نویسنده مارگارت اتوود نشان داده حمایت از او برای جامعه فراجنسیتی در یک سری از توییت. روز دوشنبه (6 جولای) به ک

توسط FARDAALEFBA در 17 تیر 1399

نویسنده مارگارت اتوود نشان داده حمایت از او برای جامعه فراجنسیتی در یک سری از توییت.

روز دوشنبه (6 جولای) به کنیز داستان نویسنده مرتبط با یک مقاله از علمی آمریکا در توییتر با عنوان: "علم جدید از جنس و جنسیت" در حالی که با استفاده از هشتگ: "#TransGenderWomen."

او نوشت: "برخی از علم در اینجا... زیست شناسی معامله نمی در مهر و موم شده یا/و یا محفظه. ما همه بخشی از یک جریان منحنی بل. احترام که! شادی در طبیعت تنوع نامحدود!"

در پاسخ به یک منتقد که استدلال که وجود دارد تنها دو جنس نر و ماده, Atwood پاسخ داد: "(Um وجود دارد, گی, پنگوئن. وجود دارد hermaphrodites.) چه قطعه ای است که صحبت کردن در مورد این است که رابطه جنسی و جنسیتی نیست همیشه با هم هستند و تجربه همه مردم در راه همان است. که به نظر می رسد غیر قابل انکار است.

"آنچه مردم احساس می کنند در سر خود را نیز بیولوژیکی. (به عنوان مثال مواد مخدر. پس از سکته مغزی تغییرات. زوال عقل است.) این درست است که بچه های جنسیتی شناسایی ممکن است تغییر کند. بلکه آن را نمی ممکن است."

اتوود نظرات آمده است که جی کی رولینگ در ادامه به دو برابر کردن بر موضع خود در افرادی که تغییر جنسیت با نظر تقسیم ادبی جهان و ایجاد یک تعداد از سایت های فن به فاصله خود از هری پاتر نویسنده.

زمان Man Booker Prize شرکت برنده اتوود مربوط به یک کانال یوتیوب "پرداختن به آنچه گفته شد توسط جی کی رولینگ در مقاله" اضافه کرد: "هیچ کس گفت وجود ندارد "مردان"+ "زنان". اما جنس و جنسیت دو چیز متفاوت هستند."

اما اتوود بود مشتاق به نشان می دهد که او از موقعیت خودش در برابر رولینگ نوشتن: "من نه 'بهتر' [از او]. افراد مختلف خوب هستند در همه چیز متفاوت است. یکی باید سعی کنید به درک مردم دیگر ترس است."

او ادامه داد: "خیلی از این به نظر می رسد در مورد حمام و سرویس بهداشتی. وجود دارد بسیاری از راه های مبتکرانه حل, حمام, ترس. افراد خلاق هستند بله؟"tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب