تاج تمدید اضافی ششم فصل Netflix تایید

تاج باز خواهد گشت اضافی ششم فصل یکی بیشتر از آنچه قبلا اعلام Netflix تایید کرده است. Netflix اعلام کرد در ماه

توسط FARDAALEFBA در 20 تیر 1399

تاج باز خواهد گشت اضافی ششم فصل یکی بیشتر از آنچه قبلا اعلام Netflix تایید کرده است.

Netflix اعلام کرد در ماه ژانویه که آمار سلطنتی درام خواهد با پایان آن فصل پنجم که ستاره Imelda Staunton به عنوان ملکه الیزابت.

پلت فرم در حال حاضر تایید کرد که استانتون ظاهر خواهد شد در فصل ششم نشان می دهد که در خدمت به عنوان نهایی کمان برای سری.

در بیانیه ای خالق سری پیتر مورگان گفت: "همانطور که ما شروع به بحث در مورد داستان برای سری پنج آن به زودی روشن شد که به منظور اجرای عدالت را به غنا و پیچیدگی داستان ما باید بازگشت به طرح اصلی و انجام شش فصل است."

مورگان همیشه پیش بینی تاج در حال اجرا برای شش فصل بود اما اعلام کرد در ماه ژانویه که این امر با پایان فصل پنج بعد از آن "روشن شد... که این زمان مناسب و محل توقف".

فصل چهار از تاجکه ستارگان Olivia Colman و هلنا بونهام کارتر به عنوان ملکه الیزابت و شاهزاده خانم مارگارت به پایان رسید فیلمبرداری درست قبل از coronavirus تعطیل صنعت سرگرمی.

این فصل که نشانه کلمن و بونهام کارتر آخرین حضور در نمایش در انتظار اولین بازی بعد از این سال.

اعلام شد در هفته گذشته (2 تیر) که فانتوم موضوع ستاره لسلی منویل موفق خواهد شد بونهام کارتر به عنوان شاهزاده مارگارت در نمایش نهایی دو فصل است.

تاج و تخت خود را می بیند بازیگران اصلی جایگزین جدید بازیگران هر دو فصل به فصل مطابق با جهش در زمان. آن دو فصل اول, ویژه, Claire Foy و ونسا کربی به عنوان الیزابت و مارگارت بود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب