این زن و شوهر که dines هم لزوما با هم ماندن

Since جهانی مستند آغاز شد ماریان اندروز جاناتان میلر و نوجوانان شده اند خوردن شام با هم هر شب و گاهی اوقات ناه

توسط FARDAALEFBA در 24 خرداد 1399

Since جهانی مستند آغاز شد ماریان اندروز جاناتان میلر و نوجوانان شده اند خوردن شام با هم هر شب و گاهی اوقات ناهار.

این یک بیت... پر.

اندروز است که بی محابا در مورد او پریشانی.

"جاناتان عادات غذا خوردن تحریک شده اند من برای سال و به هر حال باید تنها بدتر شده است و طی شش یا هفت سال از او کار از خانه می گوید:" اندروز, 53, اقامت در خانه پدر و مادر زندگی می کند که فقط در خارج از لندن در ساری.

که در آن برای شروع ؟ بیایید شروع با صبحانه.

مشکل اندروز می گوید این است که معشوق خود که با او شده است به بیش از دو دهه استنشاق خود را از قهوه صبح. دم است "بیش از حد گرم به جرعه پس از آن فقط مکیده می شود تا" او می گوید. "نه gulping بیشتر مکیدن صدا."

پس از آن وجود دارد این موضوع از ایمپلنت دندان مولر که میلر 55 از زبان انگلیسی در یک مدرسه بین المللی در لندن شده است در انتظار. به دلیل مستند خود قرار ملاقات لغو شده است بنابراین او را مجبور به جویدن مواد غذایی خود را در یک کج مد است که terrorised ،

اما فاحش ترین تجاوز, حداقل در نظر او این است که او پس از صرف غذا عادت chomping و خرد در آجیل.

"ما خواهد بود و نشسته و به تماشای تلویزیون و او آمده با یک کاسه پر از کاشو یا بدتر هنوز, پسته که او نوع hoovers تا از پوسته های خود را با یک دوست داشتنی صدا" اندروز می گوید. "با وجود سال از تعرض در بخشی از من او هنوز هم مرتکب این جرم است."

مشابه برای مصرف شکلات.

"او را به یک مربع کوچک از شکلات در زمان بسیار طولانی," او می گوید. او را می شنود او را "به آرامی مسن تر استمناء". این displeases او.

دولت از اپیکوری ناآرامی در اندروز-میلر خانواده به ارمغان می آورد به ذهن Glennon دویل نویسنده به تازگی منتشر شده Untamed (Random House) و همسر ستاره فوتبال ابی Wambach.

در اخیر Instagram پست دویل مومی تا حدودی despairingly بیش از Wambach را حمله به پاپ کورن. دو زن شده بود نشستن بر روی نیمکت زمانی که دویل "به او نگاه کردم با خشم و تحقیر و تمسخر و خشم", دویل نوشت. "ابی ترسیده بود و شگفت زده کرد چرا که ما فقط همدیگر را برای چهار سال شده اند و من تظاهر به خوب است که کل زمان. بنابراین ابی از من خواست برای عذرخواهی برای تلاش برای کشتن او با چشم."

دویل نیست عذرخواهی می کنیم. او خواستار توضیح برای earsplitting خوردن. Wambach به نوبه خود خواسته دویل چرا او احساس نیاز به ترک کابینه درهای باز در همه زمان ها.

در پرونده طلاق, دادگاه, مواد غذایی احتمالا نمی رتبه وجود دارد با گفتن یک رابطه با یک مرد متاهل را بهترین دوست. اما چه و چه مهم دیگر خود را می خورد اغلب دارای معنای عمیق تر و می تواند باعث مشکلات واقعی. برای برخی از مردم مواد غذایی است که در مورد قدرت و کنترل است. برای دیگران آن را بیان عشق است. هنوز هم دیگران آن را به عنوان نشانه ای از سازگاری.

و بنابراین این سوال باقی می ماند: می توانید این اتحادیه ذخیره شود اگر او چیزی برای بادام شادی و او حساسیت به آجیل ؟ و یا اگر او را پس از, gluten-free, وگان/pescatarian/سرخپوشان/keto/رژیم غذایی در حالی که او Fred Flintstone ترشح بزاق بیش از brontosaurus همبرگر ؟ یا آنچه در مورد foodie/nonfoodie تقسیم – است که می گویند زمانی که یکی از طرفین مشتق معنای عمیق از تیغ صدف و courgette گل در حالی که دیگر جدی biohacker متناوب چند روز از "عادی" خوردن طولانی مدت با الف.

این مسائل را می توان حتی برجسته تر زمانی که شما در حال زندگی در انزوا خوردن سه وعده غذا در روز هم گاهی اوقات برای اولین بار در سال.

"مواد غذایی می تواند ما را با هم, اما همچنین می تواند یک منبع واقعی از اضطراب بین مردم و یک منبع از جنگ گفت:" ابی لانگر, یک متخصص تغذیه در تورنتو کار کرده است که با زوج ها و خانواده ها. "اگر یک شریک است که پیروی از یک رژیم غذایی خاص و دیگر نیست, این می تواند یک منبع از جنگ – به خصوص در طول قرنطینه."

این نیز نمی تواند به حساب هزارهء لب smacks, کارد و چنگال خراش و سیرچشم aahs بسیاری از مردم پیدا کردن به طوری مشقت بار. اما در بسیاری از موارد از شاکيان هستند و نه فقط در حال اذیت کننده; آنها می تواند یک بیماری به نام misophonia که در آن یک تجربه قوی احساسات منفی نسبت خاص برای تلفن های موبایل مانند ضرب المثلی ناخن بر روی تخته سیاه.

این چیزی است که الکس Olins است دست و پنجه نرم کردن با نه در پایان اما شوهرش. مدیر اشتغال و شهروندی برنامه در یک سازمان غیر انتفاعی در سیاتل Olins, 49, اغلب در پایان دریافت از خشم به طور خاص به عنوان آن مربوط به جویدن.

"من فکر نمی کنم من جویدن با صدای بلند" او می گوید. "هیچ کس دیگری تا به حال با ذکر این برای من است."

به جز او.

اگر چه شوهرش جان هرگز مبتلا misophonia او معتقد است که او می تواند آن را داشته باشد.

"به نظر من برای توجیه و یا حداقل توضیح خود را تحریک پذیری و حساسیت در مورد این موضوع," او می گوید.

پس quarantining و خوردن سه وعده غذا با هم به صورت روزانه تنش بدست بدتر است. در گذشته زن و شوهر می تواند لحن خود را تشدید چیزهایی که در مورد هر یک از دیگر – به خصوص مواد غذایی مرتبط با آنهایی که "با خوردن وعده های غذایی ما هم با توجه به کار و مدرسه و ورزشی, برنامه و بودن و در مورد جهان و زندگی ما زندگی آزادانه" Olins می گوید. اما این صحنه های مختلف در حال حاضر. هر دلخوری است تشدید شده مقدار زمان خانواده صرف با هم.

نه این که همه وعده های غذایی در حال ناخوشایند است. بسیاری از سرگرم کننده پر از خنده. اما دیگران او می گوید: "یک سخت کار کردن".

"ما خوش شانس به اندازه کافی به غذا خوردن یک سقف بالای سر ما و سالم باشد بنابراین ما سعی می کنیم به خودمان یادآوری کنیم که زمانی که ما فقط بیمار از هر یک از دیگر" Olins می گوید. "گاهی اوقات کار می کند و گاهی نه. من آزار جان با جویدن و پس از آن من ناراحت با او برای تمرکز بر روی منفی زمانی که ما نیاز به سعی کنید بهترین های ما به نوعی می شود."

واضح است که خوردن خوشحال قبیله وجود دارد. برخی از زوج ها و خانواده ها پیوند بیش از نهفته گلدان فلفل و ملاقه با عشق. دیگران رسیدگی به اختلاف خود را در راه های دیگر.

نائومی Cahn, 62, یک استاد حقوق در دانشگاه جورج واشنگتن است که یک گیاه خوار است. شوهرش تونی Gambino همچنین 64, "گوشت خوک دوست meatatarian". یک دختر است که اصلاح سرخپوشان; یکی دیگر از تسلط آهسته-اجاق گاز.

حتی قبل از Covid-19 خود عادات مختلف مطرح اندکی به چالش بکشد. تا همین اواخر Gambino یک مشاور برای یک گروه غیر انتفاعی در حال اشتهای سيری. برای او پخت و پز بود در مورد به اشتراک گذاشته صمیمیت.

"من استفاده می شود به عشق به طبخ برای افراد دیگر و برای خودم," او می گوید.

اما در حال حاضر که خانواده در برنامه های مختلف. اعضای خانواده مسئول وعده های غذایی خود را. اگر آنها در همان اتاق در همان زمان آنها را به نشستن و غذا خوردن با هم.

"ما می توانید طبخ و خوردن به طور جداگانه و این خوب است" Gambino می گوید. "این رهایی بخش."

همانطور که برای اندروز و میلر آنها هر دو گیاه خواران است که یک چیز کمتر به نگرانی در مورد. او همچنین از "استعداد بصری کوک" شده است و او به دنبال تفریح و سرگرمی بسیار کمی پس از او شده است خانه. اما همسر او می گوید: "او خواسته بسیار ستایش و بسیار ترشرو اگر کسی دیپلماتیک می گوید که آنها ترجیح می دهند یکی دیگر از ظرف به یکی از او ساخته شده است که آن شب."

و او می تواند و نه مغرور در مواد غذایی خود را انتخاب کند.

"فقط دیروز من به دنبال در داخل یخچال در خارج از تاریخ کوزه," او می گوید. "جاناتان وحشت زده شد برای دیدن هزار جزیره, سس و تنها رنج می برد سس رنچ که من آن را دوست دارم."

میلر است که به خوبی آگاه از foibles. روز دیگر همسر خود را به خانه آمد با یک انتخاب از میله آب نبات. میلر برداشت یک نوار Snickers قرار داده و آن را در آشپزخانه بالاتر از چاقو کشو. دخترش پرسید که چه او انجام شده بود.

"ماریان آهی کشید wearily و گفت:" او به برش یک تکه از آن را. آن را او را یک هفته به خوردن آن'," او می گوید در یک ایمیل. "درست به شکل بیش از نیمی است که هنوز هم در آن لفاف بسته بندی از دست حریص و greedier کام یک پایان منظمی برش دور به عنوان اگر توسط دست فوق العاده ماهر mohel."

© نیویورک تایمزtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن