جوجه ها بررسی Gaslighter: سه نفر هستند که به عهد به زن انعطاف پذیری در این صریح آلبوم

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آن لحظه ای واقعی از شوک و ترس. این (Dixie) جوجه – امیلی Strayer, March مگوایر و Natalie Maines – ایستاده در مقابل یک لندن جمعیت فقط یک هفته قبل از حمله آمریکا به عراق در سال 2003 گفت: "ما دارای شور و شعف مخاطبان: "ما نمی خواهیم این جنگ این خشونت و ما شرمنده که رئیس جمهور ایالات متحده از تگزاس است."

صدای به سلامتی مخاطب شد به سرعت توسط opprobrium برگشت به صفحه اصلی در ایالات متحده است. در روز آنها قرار گرفتند و به یک کشور, رادیو, تحریم آلبوم های خود را سوزانده شدند در تظاهرات و تهدید به مرگ آمد به طوری که اغلب این گروه تا به حال به نصب آشکارسازهای فلزی در خود را نشان می دهد. بهترین فروش زنان در امریکا شد احتیاطی داستان: "نمی توان مانند Dixie Chicks," همکار کشور نوازنده تیلور سویفت گفته شد. "آیا در مورد سیاست صحبت کنند."

اما به نوعی آنها را اب و هوای طوفان است. پس از سه سال وقفه خود را در سال 2006 آلبوم در نظر گرفتن راه طولانی خطاب به جنجال و سر و برنده پنج جایزه گرمی و میلیون ها شنونده. بله, آنها ممکن است exiled از موسیقی کشور اما پاپ های دنیا خوشحال بود به طور کامل در آغوش آنها.

از آن شده است وجود دارد پراکندگی پروژه های جانبی از جمله یک آلبوم انفرادی توسط Maines عمدتا متشکل از را پوشش می دهد اما Gaslighter است که اولین جوجه رکورد در 14 سال است. ماه گذشته هنگامی که سه نفر اعلام کردند که jettisoning دیکسی دین از نام خود را به دلیل برده داری دوران معانی آن اجتناب ناپذیر به نظر می رسید که Gaslighter نمی کشیدن آن مشت – سیاسی و یا شخصی. آن را نا امید نیست.

"ژانویه مارس" قرار می دهد معاصر مسائل مربوط به کنترل اسلحه تغییرات آب و هوایی و کمبود بودجه روبرو آموزش و پرورش از طریق گروه مجزا فیلتر از کشور, صدای تودماغی و بلوگرس در راه است که احساس نمی کند نادرست و غلط. و آن rumbustious کمانچه سولو خواهد دلجویی از هر گونه نگرانی که آنها بیش از حد منحرف را از کشور خود ریشه.

در Gaslighterهمه چیز متورم و گسترش می یابد; بیش از یک دهه را به ارزش مقید کردن انرژی می آید fizzing ، شناور ریتم جریان بیش از محرک شعر در "تگزاس مرد" و چرخش ملودی زوج با مسحورکننده آوازی ریف در "مرد جوان". این آلبوم مجموعه خود را برای همان قلبی singalong جلسات بدستآمده توسط امثال کشور-pop star Kacey Musgraves.

بسیاری از آهنگ های بازگشت به موسیقی کشور را نان و کره: achy breaky قلب. Maines وحشیانه طلاق کافی را فراهم می کند منبع مواد – و او هرگز minces کلمات او یا. بیش کشویی یادداشت های یک پدال گیتار فلزی در "Set Me Free", Maines پنجه نرم می کند بیش از طلاق مقاله: "نجابت / خواهد بود برای شما به ثبت و انتشار من".

آنها ممکن است نام خود را تغییر داده و با موسیقی جدید خود را ممکن است دارای یک سطح poppiness (حسن نیت ارائه میدهد از تولید Jack Antonoff) تحمل ناپذیر برای موسیقی کشور diehards اما Gaslighter است نه یک اختراع مجدد برای سه نفر به هر وسیله. هنوز هم سیاسی هنوز هم انعطاف پذیر – اگر شما یک فن از Dixie Chicks در سال 2006 پس از آن جوجه ها دقیقا که شما امیدوار و آنها را رشد می شود در سال 2020 است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن