جوجه: "اگر جورج فلوید قتل اتفاق افتاده بود ما ممکن است صبر کردم چند سال به تغییر نام ما'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 4 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تیاو ثبت شرکت در حال حاضر فشرده 400,000 نسخه از Dixie Chicks جدید تنها زمانی که این گروه اعلام کرد که با تغییر نام خود را. ژوئن 2020 و در پی قتل جورج فلوید میلیون ها نفر از مردم گرفته بود به خیابان ها در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. ناگهان یک گروه که نام راننده سرشونو تکون دادن به امریکا شرم آور تاریخ نژادی به نظر می رسید به چوب در craw. این کشور سه نفر Lady Antebellum در حال حاضر بدل به بانوی A. در حال حاضر بهترین فروش زنان برای گروه ما که نام اشاره ماسون-Dixie خط که از هم جدا شده آزاد و برده-داشتن ایالات جنوبی بود زیر کت و شلوار. از این پس: جوجه. "برچسب یک برچسب قرار دادن به صورت تک آنها در حال حاضر می خواهم چاپ شده می گوید:" این گروه چند نوازنده امیلی Strayer "به طوری که مردم می تواند انجام دهد خود را ویرایش کنید."

آن سه نفر منجر, خواننده, Natalie Maines که ساخته شده پیشنهاد. او زده شده بود با تصمیم آمریکا ماشین مسابقه سازمان نسکار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم. "اوه خدای من" او فکر کرد که: "اگر نسکار می توانید انجام دهید که ما باید تغییر نام ما برای اطمینان حاصل کنید." او پیامک به دیگران است. "همه درست بود در هیئت مدیره" او می گوید. "آن را تقریبا به نظر می رسید مانند مردم تعجب آنچه گرفته بود ما خیلی طولانی است." پس از همه, به عنوان Strayer خواهر و همکار چند نوازنده March مگوایر آن قرار می دهد: "ما می دانستیم که مردم می دانستند آنچه که ما سیاست بودند و جایی که ما ایستاده بود."

جوجه' سیاست شده اند کاملا روشن تا کنون از سال 2003 زمانی که تنها چند روز قبل از حمله آمریکا به عراق Maines گفت: مخاطبان در لندن که گروه بودند "شرمنده" است که رئیس جمهور جورج بوش آمد از خانه خود در ایالت تگزاس است. واکنش فوری بود و شدید است. با fanbase بود که تا حد زیادی ریشه در جنوب محافظه کار از ما, بسیاری از را دیدم خود را از لیبرالیسم به عنوان یک خیانت است. دی جی موسیقی در کشور ایستگاه برگزار CD-burning طرف ناراضی سابق طرفداران. برای سال های موسیقی بود که در لیست سیاه در شبکه های پخش و در آن سال آنها دوری در آمریکا جوایز موسیقی کشور. "ما احساس نمی کنید بخشی از این کشور در صحنه دیگر هیچ" مگوایر گفت مصاحبه که در ماه سپتامبر. "این نمی تواند خانه ما هر بیشتر."

کشور شده بود جوجه' خانه همیشه از آنها شکل گرفته در دالاس در سال 1989 در دوره ای که در حال حاضر احساس می کند "مثل های مختلف عمر" به Strayer. Maines تا به حال هنوز برای پیوستن به گروه و خواهر بازی, بلوگراس, کشور هیبرید با دو جوان دیگر زنان است. نام گرفته شده از کمی Feat آهنگ "دیکسی مرغ" نه اعتصاب آنها را به عنوان مشکل در آن روز. آن را خطاب به "kitschy زن و غربی نوسان" موسیقی آنها ایفا کرده است. "و من فقط خوشحال بود پول زمانی که من 16 بنابراین من فکر کردن بیش از حد در مورد یک نام من به صداقت" Strayer می گوید.

"افرادی که در جنوب زندگی می کنند زندگی می کردند با کلمه "دیکسی" و پرچم برای مدت زمان طولانی" می افزاید: مگوایر. "و بسیاری از مردم فکر نمی, از معانی آن است. من فکر می کنم در مورد دیکسیلند موسیقی و پرچم همه جا هست اما شما قطعا احساس می کنید مانند شما از خواب بیدار و مادر و یک دقیقه صبر کنید, هیچ, این دردناک است, این چیزی است که بسیار معانی منفی است. و آن طول می کشد یک جنبش است. اگر سیاه و سفید زندگی می کند و ماده جورج فلوید قتل اتفاق افتاده بود ما ممکن است صبر کردم یکی دو سال, من نمی دانم, اما آن را قطعا آتش روشن در ما می شود در سمت راست از تاریخ است."

این حادثه در سال 2003 بعد ثابت آنها بود و در سمت راست تاریخ بیش از حد: این تحقیقات به سلاح های کشتار جمعی – ذکر شده توسط بوش به عنوان توجیهی برای حمله, هیچ مدرکی برای وجود خود. هر چند نظرات نسبت به جوجه ها پس از آن نرم, گروه توجه داشته باشید چند باید عذر خواهی کرد. "هوارد استرن عذر خواهی کرد," مگوایر می گوید: مشهور DJ. و یک زن دستگیر شده در بسته و آواز – 2006 مستند در مورد پاییز-خارج از عراق نظرات گفتن دختر جوان او را به گفتن "پیچ شما!" به گروه نوشت: می گویند او در حال حاضر میگردند.

سه نفر انجام ما سرود در سال 2003 سوپر باول سال قبل از آنها فرا گرفته و در بحث (گتی)

هر چند آنها ممکن است از دست داده اند و درصد زیادی از کشور خود فن پایه همه چیز است که اتفاق افتاده است در سال 2003 به رهبری جوجه ها به آغوش یک جریان اصلی بیشتر مخاطبان است. که در آن سال آنها موفق به کسب سه جایزه گرمی, بروس اسپرینگستین با ابراز حمایت و آلبوم که به دنبال گرفتن راه طولانیبود و فوق العاده مبارز – چند آهنگ مرجع حادثه و سرب آن تنها با عنوان "آماده نیست را به خوبی" پیشنهاد آنها با محتوای غیر دوستانه جدایی از این کشور در صحنه است. "من می خواهم به جای کوچکتر پس از واقعا سرد افرادی که آن را دریافت" مگوایر گفت: در آن زمان.

این واقعا سرد افرادی که در آغوش جوجه ها در سال های پس باید شامل تیلور سویفت که نه تنها به نقل از گروه به عنوان یک تأثیر عمده ای اما دعوت آنها را به مهمان خود 2019 آلبوم عاشق. و پس از آن نیز وجود دارد Beyoncé که خواسته آنها را به نظر می رسد با او در این Country Music Association Awards. و Grimes که در تصویر ترک استودیو با پوشیدن یک تی شرت خود را.

در حالی که همه جوجه های خود را تا حد زیادی در وقفه. بیش از گذشته از 14 سال Strayer و مگوایر منتشر کرده اند موسیقی به عنوان یک duo Maines ضبط یک آلبوم انفرادی تا حد زیادی ساخته شده را پوشش می دهد. اما سه نفر شده اند و نه بیکار. شده اند وجود دارد کودکان به منظور بالا بردن (Strayer دارای چهار مگوایر سه Maines دو) و طلاق به اب راه رفتن را از طریق اخیرا Maines راه جدا از بازیگر Adrian Pasdar و هر چند طلاق نهایی اواخر سال گذشته حقوقی مداوم wranglings معنی او قادر به بحث در مورد جزئیات جدایی خود را امروز.

مگوایر است که در آغوش Beyoncé در سال 2016 جوایز موسیقی کشور (ریک الماس/گتی ایماژ)

هنوز شکست خود را در رابطه ظاهرا سوخت خیلی از رکورد جدید (قطعا به اندازه کافی است که Pasdar اقدام به جلوگیری از انتشار هر گونه موسیقی است که ممکن است اشاره به ازدواج خود را; او شکست خورده) و آهنگ های جدید متن ترانه ارائه یک نگاه اجمالی به آن ریشه. آخرین تک خواب "در شب" به یاد می آورد که به معرفی یک شریک, معشوقه, در, هالیوود باول و ویژگی های که به نام های "شوهرم دوست شوهر". "این خیلی احمقانه است که من به خنده" او آواز می خواند.

و سپس وجود دارد جلال anthemic "لباس تنگ در قایق من" که در آن قهرمان ما به نظر می رسد در بر داشت متهم شواهد امر بر روی یک قایق بادبانی. بسیاری از اقدام قانونی و تحلیل شعر یک نشریه حتی کشف و نه عصبی مقاله Pasdar نوشت: برای مارینر مجله.

آیا آن را احساس لذیذ شامل جزئیات مانند این شعر ؟ هینز می خندد صمیمانه. "خوب," لباس تنگ در قایق من "است نه یک چیز واقعی" او می گوید و می خندد ، "من می دانم که مردم واقعا می خواهید آن را به واقعی است." "وجود دارد و در حقیقت همه چیز اما ما فقط قطعه همه چیز با هم" ارائه می دهد Strayer نیز شروع به خنده. "وجود دارد شلوار ... اما نمی شد بلند, لباس تنگ بر روی یک قایق."

او مکث. "اما آنچه رشد می پوشد لباس تنگ?" او شگفتی. "که برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که یک دختر کوچک می پوشند." Maines آهنگ خودش لحظه ای. "ما پوشیدن لباس تنگ!," او می گوید. "Fishnets!" Strayer حرکت سر او: "ما پوشیدن جوراب ساق بلند" او اصرار دارد. "ما در میانهی شب به حفر بلند, لباس تنگ چیز و در عین حال" او می گوید.

هنوز هم به عنوان هر دو 2003 حادثه و جانباز شکست خورده اقدام قانونی نشان می دهد که جوجه هستند و شاید تنها زن عمل می کنند که می تواند انداختنش در مردان عجیبی ترس و خشم است. آنها ناراحت رئیس جمهور شکایت خود را برچسب برای underpayment, اب و هوای برخورد با لامپ های رشته ای Harvey Weinstein (هر چند او در خشم بود و کارگردانی در آنها اما دو فیلمسازان پشت بسته و آواز خواندن) و هنگامی که آنها را به مرحله با Beyoncé ظاهرا ناشی از چندین label مدیران به flounce ، "یک فرد خاص راه می رفت بیرون" مگوایر smirks. "اما به من گفت: من پدر او تا به حال برای رفتن احمقانه است."

من تعجب می کنم که آیا این برخورد باید جسارت خود را در آهنگسازی. "خب آره من فکر می کنم ما احساس قید شده بود بیشتر و بیشتر با هر یک از آلبوم" Maines می گوید. "اما من فکر می کنم ما تا به حال پدران که مطرح شده ما را به ایستادن برای خودمان و [بدانید] که ما به عنوان خوب به عنوان هر مرد و ما می توانیم از بازی و در آن باشد. آن را فقط همیشه به نظر می رسید به طور طبیعی برای ما خوب خواهد بود که ما و گفت که ما که هستیم و آنچه ما نیاز داریم به, و چگونه ما احساس می کنیم."

آن را بیشتر سرندیپیتی از قصد که منجر جوجه به انتشار این آلبوم در انتخابات سال است. در حال حاضر بین سن آنتونیو و آستین در تگزاس و لس آنجلس در کالیفرنیا چالش های جغرافیا همراه با هماهنگی سرپرستی برنامه با شوهران بدان معنی است که یک روند ضبط آغاز شد که در بهار سال 2018 کشیده است. هنوز هم وجود دارد چیزی است که نه مفتون در مورد رونمایی یک آلبوم به نام Gaslighter فقط به عنوان رئیس جمهور فعلی رفتار رشد می کند به طور فزاینده ای سردرگم. "هر بار که شما فکر می کنم آن را نمی توانید باور نکردنی بیشتر می گوید:" Maines "آن را بیشتر باور نکردنی است."

"سه سال پیش مردم نمی دانم چه gaslighting بود," او اشاره می کند: "اما در حال حاضر هر کس می داند آنچه در آن است به دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. بنابراین ما نمی همیشه در نظر بگیرید هر عنوان دیگر برای این آلبوم است." آن یک کلمه آشنا برای آنها قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن? Maines تساوی دهان خود را شسته و رفته خط. "بله, من یاد گرفتم در مورد gaslighting در, درمان," او می گوید. خواهران بالا بردن دست خود را به داوطلب که این جایی که آنها بیش از حد برای اولین بار شنیده کلمه و معنای آن است. "اگر شما در پایان دریافت از آن شما احتمالا نمی تواند فکر می کنم که کسی می تواند انجام دهد که بر روی هدف به دلیل آن را نمی ماوس خود می گوید:" Strayer. "پس به تدریس می شود که این فرد واقعا در تلاش برای دستکاری شما از طریق این فرایند آن را فقط منفجر ذهن من است." Maines می خندد برای یک زمان طولانی. "و پس از آن تمام معنا!" او می گوید: در نهایت و می خندد دوباره بیشتر hollowly این زمان.

این گروه در ویدئویی خود را به صورت تک 'Gaslighter' (Columbia Records)

برای Gaslighterگروه کار کرده و با پاپ تهیه کننده Jack Antonoff مهندس لورا Sisk و طیف وسیعی از همکاری نویسندگان از جمله Annie Clark (بهتر است به عنوان شناخته شده St Vincent) و عروسکی گایگر (نوشت که بریتانیا شماره یک "بخیه" برای Shawn Mendes). "وجود دارد برخی بسیار انجام شده شگفت انگیز, ترانه سرایان این آلبوم می گوید:" Strayer. "این همیشه خوب است برای ما به ویژه هنگامی که ما در نوشتن ترانه تمرین پس از 14 سال به عنوان یک دانش آموز از آن را به عقب با این همه دیگر افرادی که آن را انجام دهید تا به خوبی و می تواند از پس تمام این ایده ها از شما."

"چیزی که من یاد گرفتم از این نویسندگان و از کار کردن با جک ساخت آهنگ به عنوان شما نوشتن" Maines می گوید. "و آن را خیلی مفید بود – آن را فقط باز کردن یک میلیون ایده های بیشتر برای ملودی های ریتمیک زدنی تعبیر. من نمی توانم تصور کنید که به نوشتن با گیتار آکوستیک." همچنین او در ادامه بیشتر "مکالمه و خام و در صورت خود را" رکورد انعکاسی از رپ و هیپ هاپ است که باعث می شود تا خیلی از خود گوش دادن این روز است. "این تلاش به شاعرانه و یا بیش از حد rhymey," او می گوید. آنها اجازه رفتن Strayer می افزاید: از رانندگی مفهوم "اجازه بدهید با یک ایده و سعی کنید به آن را زیباتر".

این هفته جوجه ها باید بازی بوده ام Madison Square Garden. مثل همه نوازندگان آنها دریافته اند که این تور آنها در حال حاضر تمرین و رسم شده است به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر. همه آنها نگاه ویرانی. "ما هیجان زده شدند فقط به خواندن این آهنگ با مخاطبان" Maines می گوید. "و من می گویند به دلیل آن را برای آنها به معنای واقعی کلمه می دانید هر کلمه."

در عوض آنها شده است رفتن را از طریق بسیاری طاقت فرسا آلبوم راه اندازی از زندگی خود را. صنعت موسیقی کاملا تغییر کرده است و طی 14 سال است. ناگهان آنها باید برای به دست آوردن سر خود را در اطراف مستقیم و بی واسطه از دنیای دیجیتال, جریان, visualisers زوم مصاحبه ها و چالش های آنلاین زندگی می کنند عملکرد خود را هنگامی که اعضای گروه زندگی می کنند در سه شهر مختلف.

آنها را مجبور به یادگیری مهارت های جدید و سرعت: چگونه برای فیلم خود را, عکس, خود, های خود را عکس ، Maines گرفته است به تماشای فیلم های یوتیوب در مورد نورپردازی عکاسی. مگوایر یک بار اجازه او 12 ساله پدر به او را به بالا اما تصمیم گرفت صورتی و بنفش سایه چشم او به پایان رسید این بود که شاید نه بهترین نگاه برای دوربین است.

"من فکر می کنم جالب اینکه چگونه به سرعت مغز سازگار می گوید:" Maines. "من به یاد داشته باشید در آغاز قرنطینه برای دیدن تلویزیون را نشان می دهد [ساخته] از طریق زوم شد خیلی غم انگیز و عجیب و غریب. و در حال حاضر آن را بسیار طبیعی است. من رفته به مجازی کمدی را نشان می دهد – آنها در واقع واقعا خنده دار! و ما رفت و به یک مجازی جمع آوری کمک دیگر شب و ملاقات رئیس جمهور اوباما برای اولین بار!" سه تن از آنها نور در حافظه است. من به آنها می گویم من نمی توانم باور های مشهور لیبرال figureheads, تا به حال ملاقات اوباما هر چه زودتر. Maines می خندد. "آه" او می گوید. "من فکر می کنم او نمی خواهم نام ما!"

Gaslighter است در حال حاضرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب