The Chainsmokers جرقه واکنش بیش از Hamptons کنسرت پس از فیلم نشان می دهد که جمعیت زیادی ایستاده با هم

الکترونیکی duo The Chainsmokers در حال دریافت یک واکنش پس از فیلم ظهور خود را در "drive-in کنسرت در Hamptons د

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

الکترونیکی duo The Chainsmokers در حال دریافت یک واکنش پس از فیلم ظهور خود را در "drive-in کنسرت در Hamptons در شنبه 25 جولای.

یک کلیپ که به نظر می رسد که فیلم برداری شده است توسط گروه خود را منتشر در رسانه های اجتماعی نشان صدها نفر از طرفداران ایستاده در مجاورت نزدیک به یکدیگر است.

در حالی که نشان می دهد در ابتدا در صورتحساب یا لیست به عنوان یک درایو در, فرفره آن روشن می شود از این فیلم که طرفداران باقی نمی ماند در اتومبیل های خود را برای عملکرد.

کنسرت برگزار می شود در این منطقه شناخته شده بودن یک تابستان مقصد برای ثروتمند نیویورکی – ارائه شده توسط یک تکیلا با نام تجاری است که در آن Chainsmokers ذینفعان هستند.

آن در نظر گرفته شده برای جمع آوری پول برای تعدادی از سازمان های خیریه از جمله کودکان پزشکی صندوق از نیویورک است.

نشان می دهد باز شد توسط DJ D-سل های روی صحنه را تغییر دهید گلدمن ساکس SEO دیوید سلیمان.

قیمت بلیط این گزارش در بازه زمانی بین $1,250 (£970) به $25,000 (£استرالیا 19,400). حضور و غیاب مورد نیاز مهمانان را پر کنید آنلاین Covid-19 پرسشنامه پوشیدن ماسک به آنها داده می شود به محض ورود خود را در دماهای بررسی توسط کارکنان. در محل دستشویی ها تمیز شد هر 10 دقیقه.

با وجود اقدامات صورت گرفته بسیاری از مردم در رسانه های اجتماعی را محکوم کرد, کمبود اجتماعی فاصله نشان می دهد.

"Lmao خانواده وجود دارد خطر آن برای Chainsmokers?" روزنامه نگار سوزی شکارچی نوشت.

نوازنده جیک مارکی است: "The chainsmokers هموار کردن راه برای 3,000 جدید hospitalisations. این است که مستقیم و غیر مسئولانه."

کمدی تولید کننده و میزبان Ellory اسمیت گفت: "من انجام نداده اند تنها چیزی که همه f***ing تابستان و در حال حاضر به دلیل این bozos من حتی ممکن است قادر به رفتن به خانه برای کریسمس. من دیده نشده خانواده من در یک سال!!! حفظ گوانتانامو باز کردن و ارسال Chainsmokers وجود دارد."

مستقل در تماس است یک نماینده برای Chainsmokers برای نظر.

قیمت خانه در Hamptons به تازگی آمار یک رکورد به عنوان ثروتمند نیویورکی فرار از شهرستان میان coronavirus بیماری همه گیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب