مراقب choreography میزبانی اجتماعی فاصله کباب

ثانیهقبل از اینکه یک اصل برای سرگرم کننده در سن Covid-19: تنها راه برای گرد هم آوردن مردم است به شکل از چگونه به نگه داشتن آنها را از هم جدا.

پس در اخیر آبی-skied بعد از ظهر من کشیده یک نوار اندازه گیری به شش پا در حالی که شوهر من دانیل مرتب صندلی تاشو و تلویزیون جداول در ما باریک و خلوت. ما تا به حال فقط به اندازه کافی اتاق برای هفت نفر در یک فاصله بیضی شکل: چهار مهمانان به علاوه ما از سه خانواده. من مثبت مبتلا به دوار سر در چشم انداز پخت و پز برای دوستان برای اولین بار از زمان همه گیر آغاز شد.

در بارانی مارس به عنوان ما وارد مستند بودند و نشسته اند در جای خود من و خانواده ام سعی کردم به خودکفایی توسط جوراب زنانه ساقه بلند در لوبیا و ماکارونی و آنچه ما فکر می شد به مراتب بیش از حد بسیاری از موارد از شراب. (آنها نیست.) ما احساس نامشخص در مورد خرید مواد غذایی و دریافت بسته بودند و تبدیل شدن به اضطراب در مورد آنچه که در کمین هر تعامل انسان. اما پس از چند هفته متوجه شدیم این بود که تعامل انسان ما گاهی بیشتر است. نه لوبیا و نه شراب.

هر زوم ساعت کوکتل با دوستان و خانواده تا به حال یک لبه از غم و اندوه و هر مجازی quarantini به نظر می رسید به شدت چنگال قطع ارتباط تا آنجا که سرکوب آنها.

ما مصمم به پیدا کردن یک راه برای سرگرم کردن با خیال راحت و در فرد.

بسته به جایی که شما زندگی می کنند هدایت از مقامات محلی خود را و سطح راحتی خود را, ممکن است ممکن است برای دریافت با هم در خارج از در کوچک جسمی فاصله گرفته شدند. حتی به ما پیامک ما دعوت ما می دانستیم که هیچ راهی وجود دارد که مردم بیش از آن بود که 100 درصد امن است. اما وجود دارد راه هایی برای کاهش خطرات.

اهداف ما بودند به عنوان دقیق به عنوان ما می تواند با توجه به دانش ما از ویروس و استفاده از آسایش در آستانه از مهمترین و اضطراب فرد در گروه به عنوان راهنمای ما. زیرا در حالی که همه گیر و مقررات جدید بود برای همه ما ساخت مهمانان احساس راحتی و خوش آمدید در خانه ما نیست.

اگر چه بسیاری از کارشناسان معتقدند که شانس ابتلا به کروناویروس از دست زدن به اشیاء کم است مطالعات نشان داده اند که تحت شرایط ایده آل این ویروس زندگی می کنند در یک سطح تا 72 ساعت است. Quarantining موارد به مدت سه روز و باز کردن آنها را با دست دستکشهایش ریخته خواهد به کاهش خطر ابتلا به یک نقطه قابل قبول برای همه در حضور و غیاب.

اولین گام برای قرنطینه کارد و چنگال.

من قرار دادن مجموعه ای از صفحات, ظروف نقره و دستمال را در یک سینی جداگانه برای هر گروه پیچیده سپس هر سینی در یک کیسه. من هم پیچیده قوطی آب معدنی و فردی کیسه های فانتزی و چیپس سیب زمینی.

ما نیز تا به حال کمی بی دست و پا تجربه در ارسال قبل از مهمانی گروه ایمیل به استراتژی مورد حمام.

همه درگیر توافق کردند که آنها احساس خوب در مورد به اشتراک گذاری آن – تا زمانی که تنها یک فرد نقاب به خانه رفت و تا زمانی که هر کس وعده داده شده را ببندید تا قبل از سیفون. (چه به طور معمول TMI می شود دانش ضروری در طول یک بیماری همه گیر.) ما در سمت چپ کاغذ حوله و مقدار زیادی از صابون دست روی سینک همراه با مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و یک بطری اسپری با 70 درصد ایزوپروپیل الکل برای misting دستگیره و دستگیره.

روز, پارتی, دنیل من و جامعی بر روی دستکش و بسته بندی یخ پر کولر با آب گازدار با فاصله از هم جدا برای آسان گرفتن. (ما نیز مجموعه ای از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب کنار کولر.) در هر گروه جداگانه تاشو تلویزیون جدول بعدی به دقت فاصله صندلی و روی میز ما مجموعه ای از کیسه های سیب زمینی چیپس بعدی به یک canape-اندازه دست sanitiser. این نبود فراوان کار افتاده d’oeuvres گسترش من استفاده می شود به, اما چیپس و Purell است و قطعا وعده دسته کوچک موسیقی جاز از سال 2020 است.

بعد از این همه برنامه ریزی و لجستیکی ترتیبات پخت و پز خود را ضربه محکم و ناگهانی. ما در خدمت مواد غذایی به طور مستقیم کردن کوره و هر مهمان کشیده لوله کشی-داغ خدمت کردن آتش با ظروف خود را. حداقل خطر حداقل سر و صدا.

کباب ران مرغ بودند انتخاب آسان. من می توانم در آن بخیسانید و آنها را در یک زنجبیلی بالزامیک لعاب جلوتر از زمان. و بر خلاف بزرگ, ضخامت استیک یا پا از گوشت آنها نمی نیاز به کنده کاری شده و یا به کار گرفته شده پس از پخت و پز. فیله ماهی هات داگ و همبرگر (ساخته شده با گوشت واقعی یا وگان گوشت) و فرد لغو احکام صادره نیز مناسب را انتخاب کند.

فقط با احتیاط از garnishes و چاشنی; کمتر بهتر. اگر شما نمی توانید تصور کباب بدون سس گوجه فرنگی و خردل و یا Sriracha به هر گروه خود را از بطری یا شیشه استفاده از دستکش در دست قرار داده و به وعده های کوچک در گلدان های کوچک و یا از مردم را به خود چاشنی. این صادق است برای چیزهایی مانند روغن زیتون و نمک و فلفل بیش از حد. حداقل مطمئن شوید که مقدار زیادی از خدمت قاشق در آماده یکی برای هر گروه و همچنین حوله کاغذی و دستمال در دست بنابراین هر کس می تواند پاک به عنوان مورد نیاز است.

چند آیتم های منو را می توان در پیش ساخته شده و برای کسانی که در مورد ما دوباره به دنبال سه روز قرنطینه حکومت ترک همه چیز را پوشانده در یخچال و بیرون کشیدن اقلام با دست دستکشهایش ریخته فقط قبل از خدمت.

به عنوان یک چاشنی برای ذرت کبابی, من ساخته شده هالاپینیو-فتا کره بسته بندی بخش های فردی در کاغذ و چرخاندن به پایان می رسد به عنوان اگر هر یک برگزار شد یک غول فلفل نکردم تااینکه. کره نیز کار به همان اندازه نیز قطعه قطعه شده در بالا از دیگر سبزیجات گریل شده – فلفل, بادمجان, قارچ, courgette – ذوب به خامه شور به آرامی سس تند.

من میل شخصی گلدان بدون پخت تافی پودینگ سه روز آینده. آنها متراکم و فوق العاده کرمی با یک خط تیره از ملاس به تشدید تلخ و شیرین شکر قهوه ای.

و در نهایت هنگامی که آن را به ریختن شراب و batched, کوکتل, ما دستور مهمانان ما به ترک شیشه روی میز و سپس چند قدم به عقب در حالی که دانیل یا من پر آن را بدون دست زدن به.

برنامه ریزی زمان زیادی فکر بیشتر از احزاب قبل از این عادی است و همه ما نیاز به چوب به یک آگاه choreography به مطمئن شوید که ما نگه داشته ما فاصله است.

هنگامی که دوستان ما نشان داد تا آن سخت بود در ابتدا به یاد داشته باشید هر حکومت و این احساس کاملا عجیب به آغوش و بوسه سلام.

اما به عنوان هر کس در حل و فصل شش فوت از هم جدا گیلاس شراب در دست ما به تدریج کاسته خارج از تداخل و به خاطر آنچه آن را مانند به خوردن و نوشیدن با عزیزان در یک شب گرم تابستان. که احساس معلوم نشده بود کمی تغییر.

© نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>