بهترین گیاهان برای تشویق حیات وحش را به باغ خود را در این تابستان

به فکر حیات وحش و گیاهی برای تشویق پرندگان و زنبورها را به باغ خود را.

گیاه شکوفه “با مزایای” است که نه تنها پر کردن خود را خارج از فضا با رنگ و بوی, اما کمک به حیات وحش به رشد است.

پنجره عجایب

زنبور عاشق گل های آویشن و پونه و موسیر و این گیاهان رشد در آفتابی windowbox. خرید انتهایی متنوع آویشن و پونه کوهی به حداکثر رساندن prettiness و پر کردن شکاف ها با صرفه جویی (armeria maritima, £5.99, زعفران.co.انگلستان) و یا مکزیکی fleabane (erigeron karviskianus از £5.95, sarahraven.com).

Outdoors24RGNP4B.jpg

پر کردن شکاف ها در خود پنجره با Fleabane (Alamy Stock Photo)

برای دراماتیک ابر گل بنفش و نرم و معطر, خاکستری, سبز, برگ, گیاه, سه کوتوله catmints nepeta “ماه آبی” (suttons.co.uk £9.99) در یک windowbox.

اگر فضا وجود دارد اضافه کردن کوتوله گل شاه پسند bonariensis “Lollipop” (£6.99, زعفران.co.انگلستان) و کیهان “کوتوله سونات” برای زنبور عسل اضافه شده تجدید نظر شود.

سياه و سوزاننده نارنجی کالیفرنیا خشخاش نیز ایده آل برای آفتابی windowboxes.

توقف گلدان برای زنبورها

اگر شما اتاق را برای یک قابلمه بزرگ بسته در چندین زنبور عسل-دوستانه گیاهان و شما ارائه می گرده و شهد آنها را در طول سال.

مخلوط انتهایی رزماری گل شاه پسند bonariensis “Lollipop” یکی خریق سفید یکی از سنبل های انتهایی آویشن یک انتهایی پونه کوهی و یک hylotelephium spectabile “استارداست”.

این مجموعه به نظر می رسد بزرگ در بزرگ گسترده ظرف مانند یک فلز گالوانیزه وان. بی نمرات اگر شما جستجو برای آنها.

به صورت گلدانی درام زنبورها را دوست دارم lavatera “بارنزلی” یک صورتی رنگ پریده شاخه گیاه است که به نظر می رسد مانند یک ختمی و رشد خواهد کرد تا 2متر.

دیگر گل های بزرگ برای بزرگتر گلدان سنبل کره ای نعنا و rudbeckias (مانند hirta “دشت خورشید” و “صحرا”, sarahraven.com) شاد, maxi بابونه با باز گل است که زنبور عسل واقعا دوست دارم. گلدان های کوچک بسته بندی شده می تواند با گیاهان دارویی و دریا صرفه جویی.

مرزها برای زنبورها و پرندگان

اگر شما باید برخی از خاک و مقدار زیادی از خورشید گل شاه پسند bonariensis است که باید برای حیات وحش است. آن قد بلند و ساقه است که به راحتی نمی نیاز ردی با piercingly واضح خوشه های کوچک بنفش رنگ در بالای صفحه.

فقط دو یا سه کارخانه خواهد بود به اندازه کافی برای کوچک ترین باغ های, از آنجایی که آنها نه تنها دوباره هر سال را به خود دانه در اطراف محل.

Outdoors24BPHXKT.jpg

گرد و غبار طلا: goldfinches جذب بذر گل شاه پسند bonariensis (Alamy Stock Photo)

زنبورها (و پروانه ها) آنها را دوست دارم و اگر شما را ترک ناشی بیش از زمستان goldfinches ممکن است می آیند و خوردن دانه swaying در ساقه های خود را مانند آکروبات.

اگر شما برای کاشت بذر, زنبور عسل دوستانه مجموعه از Chiltern دانه (chilternseeds.co.انگلستان) یک راه مقرون به صرفه را در زنبور عسل است. برای £10 شما دریافت شش بسته از دانه: گل گاوزبان, foxglove “پم انتخاب”, phacelia کیهان خلوص cerinthe و اکیناسه.

نم نم آنها را در windowboxes بزرگتر گلدان و یا مناطق در باغ و به شما پاداش با وزوز زنبورها در اطراف گل در این تابستان.

اگر شما ترجیح می دهید آماده ساخته شده از گیاهان برای یک زندگی آسان را امتحان کنید wildflowers.co.انگلستان که یک زنبور عسل Wildflower, گیاه, مجموعه ای از پلاگین گیاهان است که می تواند ظهور به گلدان کمپوست و یا خاک.

آن 52 پلاگین گیاهان برای £49.99 عبارتند از: cowslip, foxglove, مرزنجوش و harebell و به راحتی پر کردن یک به طور متوسط به اندازه لندن مرز.

دیگر گیاهان به ضربه محکم و ناگهانی اگر شما آنها را در حال گل آفتابگردان cirsium و catmint (مانند nepeta “شش تپه غول”) — تمام خوبی برای زنبور عسل است. ترک آفتابگردان سر خشک به پاییز پس از این پرندگان می توانید با خوردن این روغن غنی از دانه.

Outdoors24GettyImages-121799573.jpg

باغ گیاه: آفتابی گلدان و کشاورزان اسطوخودوس و مریم گلی و جعفری, رزماری, ریحان و رازیانه (گتی ایماژ)

کوهنوردان برای زنبورها و پرندگان

حتی کوچکترین شهر فضای اتاق برای یک کوهنورد و پیچ امین الدوله است که احتمالا بهترین انتخاب را در زنبورها و پرندگان. در تابستان گل جذب حشرات است که به نوبه خود جذب پرندگان.

شما اغلب جوانان آبی رنگ clambering در اطراف پیچ امین الدوله سلسله مراتب خاموش شته. توسط پاییز توت پرندگان هجوم آوردند و شاخ و برگ نیز بزرگ تودرتو سایت.

اوایل هلندی, پیچ امین الدوله (Lonicera periclymenum “Belgica” و بنفش-سفید گلدار اواخر هلندی, پیچ امین الدوله (Lonicera pericylmenum “Serotina”) قوی ترین عطر و بنابراین برای این برای فضاهای کوچک است.

Outdoors24GettyImages-958608960.jpg

رنگ انفجار: رنگارنگ باز گل سیاه چشم susans (گتی ایماژ/کون تصاویر RF)

و در نهایت…

خبر خوب این است که شما ممکن است در حال حاضر یکی از بهترین زنبور و پرنده پسند گیاهان در باغ خود را در حال حاضر و حتی آن را می دانم.

خوب پیچک است که همیشه مملو از زنبور عسل فراهم می کند و تمشک برای پرندگان مانند blackbirds, سار و thrushes در زمستان. آنها همچنین مکان عالی برای پرندگان به لانه.

گیاه متنوع انواع مختلف مانند سفید, Wonder (crocus.co.uk £4.99) چون پیچک می توان ارتفاع ظرافت بیش از حد.

استفاده مجدد از محتوا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>