4 جولای, عروسی, باشگاه: ما در حال گرفتن ازدواج پس از 100 روز در مستند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 13 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Jایمز Doc, 29, از لندن بود به ازدواج با نامزد خود را [که انتخاب نمی شود به نام] در روز شنبه 2 آوریل. اما مثل هزاران زوج در سراسر انگلستان بودند مجبور به انصراف از برنامه های عروسی خود پس از coronavirus همه گیر و پس از آن انگلستان, مستند, همه متوقف تجمع جرم و در نهایت مراسم عروسی. بر خلاف دیگران که تحت فشار قرار دادند عروسی خود را پشت 365 روز به امن زن و شوهر مرتکب نشده به تاریخ جدید و در عوض وعده داده شده هر یک از دیگر آنها را در امر ازدواج به عنوان به زودی به عنوان قانون تغییر کرده است.

پس بوریس جانسون اعلام در 23 ژوئن که مراسم عروسی خواهد بود با توجه به چراغ سبز در انگلستان برای شنبه 4 جولای, زن و شوهر احساس "مطلق امداد" و به سرعت تماس خود را محلی کلیسا اهل محله به یک اسلات. در حال حاضر پس از سال ها از عدم قطعیت خود را nuptials برگزار خواهد شد در عرض 12 ساعت از قوانین جدید است.

جیمز می گوید که در دو ماه گذشته از عروسی اصلی تاریخ اند "زمان برزخ" است که آن را احساس "خرد" قادر به راه رفتن پایین راهرو به عنوان برنامه ریزی شده. در حال حاضر آنها در نهایت گرفتن روز بزرگ خود را زن و شوهر در حال تلاش برای مثبت باشد با وجود سازش آنها را (از جمله حداکثر 30 مهمان طبق قوانین جدید).

"این درست است که به سرند چیزهایی که شما ممکن است گرفتن [و] به یاد داشته باشید در این روز بیش از حزب" جیمز می گوید مستقل. "روز است در مورد وعده های شما را به یکدیگر تعهد است که شما در حال ساخت امروز و آینده است. آن متفاوت خواهد بود و این ما را مجبور به فکر می کنم در مورد آنچه که مهم است. او ادامه می دهد: "برای ما این است که در مورد گفت: ما قول به یکدیگر در نزد خدا و خانواده و دوستان ما و سپس راه رفتن به جهان متعهد به زندگی به عنوان زن و شوهر. ما می خواهیم برای شروع زندگی ما ازدواج با هم و آن شروع می شود با ساخت این تعهد است."

جیمز و نامزدش نه تنها زن و شوهر و عدم تمایل به صبر در اطراف. امیلی اسمیت 29 و شوهر به بن, 35, ماه را صرف برنامه ریزی خود را چهار روز عروسی در خاکستر بارتون و مستغلات در شمال دوون که در اصل برنامه ریزی شده را بین 2 و 6 جولای. در طول مستند زن و شوهر برگزار شد به امید آن روز بزرگ خود را قادر خواهد بود به جلو بروید و نمی توانستم باور شانس خود را زمانی که آنها شنیده ام که قوانین تغییر بودند. بازی بازی انتظار تا به حال پرداخت شده است.

"اولین واکنش ما بود و هیجان. بن و من آمده بود اطراف به این نتیجه رسیدند که ما عروسی که قرار بود به اتفاق می افتد زمانی که ما متوجه است که ما می تواند صمیمی عروسی ما فقط احساس شادی محض," امیلی می گوید و اضافه کرد که در حالی که آنها هیجان زده آنها را در نهایت قادر خواهید بود به کراوات گره, دولت را در سخت قوانین جدید به معنای آنها تا به حال برای تجدید نظر در برنامه های خود را "به شدت".

در انگلستان مراسم عروسی داده شده پیش بروید با تفویض سازمان ملل (که در حال حاضر در زیر خود نقشه راه از مستند) نیز اجازه کوچک مراسم. در ایرلند شمالی و اسکاتلند nuptials باید در خارج از منزل و در ولز عروسی مجاز در دفاتر رسمی ثبت نام و مکان عبادت است.

در حالی که این در نهایت خبر خوب زوج ها که از جان گذشته برای ازدواج نیاز به تعمیرات اساسی به طور کامل خود را از طرح اولیه را با توجه به دستورالعمل های جدید دولت که منع یک میزبان از روز بزرگ سنت مانند آواز نوشیدن و همراهی پایین راهرو.

با توجه به قوانین ازدواج در انگلستان می تواند حداکثر از 30 شرکت کنندگان (از جمله کارکنان و جشن) و لمس سنتی مانند شامپاین toasts ممنوع شده است به کاهش خطر ابتلا به ویروس گسترش یافته است. دیگر قوانین اجتماعی شامل فاصله حداقل دو متر یا یک متر با کاهش خطر در حالی که زوج بودن مجبور به پیدا کردن یک راه برای شستن دست های خود را قبل و بعد از تبادل حلقه بدون کشتن خلق و خوی.

جو لی و نیک توس ازدواج در یکشنبه 5 جولای (Jo Lea)

در حالی که امیلی مبارک به پایبندی به دستورالعمل دولت او اذعان می کند وجود دارد برخی از جنبه های سنتی عروسی او را از دست خواهم که راه می رفت پایین راهرو و یا در آغوش گرفتن روابط. "دانستن است که ما نمی توانیم به آغوش خانواده ما در این روز بزرگ دشوار است و راه رفتن پایین راهرو," او می گوید. "ما می توانیم این را در بعضی از فرم, اما آن را مانند راه رفتن در نزدیکی هر یک از دیگر به عنوان مخالف در کنار یکدیگر است. آن است که همه کسانی که از جزئیات کوچک است که ما را برای اعطا." امیلی می گوید که آنها در حال برنامه ریزی "مجازی آغوش" که شامل انعکاس مهمانان به بیان عشق خود را.

آنها نیز به شدت کاهش خود را در لیست مهمان. "ما نیاز فوری ما خانواده به علاوه یک یا دو مهمان. آن را برای رفتن به واقعا صمیمی اما ما باز خواهد گشت در ماه ژوئن 2021 برای بزرگتر جشن است."

جو لی 27 و نیک توس, 28, از سندبچ در Cheshire نیز ازدواج این آخر هفته – روز یکشنبه 5 جولای – که نشانه های خود را دو و نیم سال سالگرد. احساساتی تاریخ همواره خود را برنامه ریزی روز عروسی و در طول مستند جفت متقاعد شدند مانند هزاران نفر دیگر مشغول زوج در سراسر انگلستان است که آنها را مجبور به لغو و تنظیم مجدد تا پس از همه گیر.

زمانی که او شنیده ام این خبر که مراسم عروسی می تواند به جای جو می گوید او احساس خوشحال است اما نمی تواند کمک کند اما نگران است که آیا اواسط مستند مراسم واقعا می تواند در مقایسه با بزرگ سفید عروسی آنها در اصل پیش بینی.

"من مطمئن هستم که ما هنوز یک روز فوق العاده و به عنوان هر کس را نگه می دارد گفت: این یک داستان برای گفتن grandkids اما من فکر می کنم این مراسم خواهد بود بیشتر استرس زا از آن به طور معمول خواهد بود," Jo می گوید, توضیح است که اسامی ساقدوش ها تنها مجاز به راه رفتن پایین راهرو تا آنجا که خود را از قبل تخصیص داده شده pews و او را مجبور به راه رفتن به تنهایی.

"نیک را مجبور به ایستادن در مقابل خود را در, ما نمی خواهد بود قادر به گرفتن هر عکس در پایان و مهمانان خواهد بود sat در هر پیو و تنها یک خانواده در هر پیو در آن است. این همه رفتن به احساس کاملا جدا" او می افزاید.

"پذیرش ما نیز در حال حاضر یک باغ کوچک از شش. ما در حال قرض گرفتن یک gazebo پخت و پز عروسی ما صبحانه خودمان و هنوز هم با داشتن یک کیک اما من فقط بسیار غم انگیز است که من و خواهر و عمو و نان نمی تواند جشن می گیرند با ما در این بعد از ظهر. من آرزو می کنم آنها می توانند."

دیگر زوج تصمیم گرفته اند که آنها نمی توانند به صورت محدود به قوانین جدید نیاز خواهد بود و چسبیده به 2021 تاریخ به جای. فرانسیسکا Meyrick-کول 33 و او نامزد, رایان Gillett, 30, هر دو از لندن تصمیم گرفته اند برای رفتن پیش با حرکت عروسی خود را به سال آینده و می گویند که آنها باید احساس "حقارت" توسط محدودیت در مهمان شماره های اعمال شده توسط دولت است.

"راه عروسی می توانید پیش بروید که از ژوئیه برای تلفن های موبایل مانند آنها می شود خالی از همه سرگرم کننده و درخشش شما می خواهم می خواهم آن را به" فرانسیسکا می گوید. "مراسم ازدواج هستند از جمله قلب و احساس و عشق و پر از روز و شدیدا عاطفی رویداد برای برنامه ریزی به عنوان شما می خواهید آن را تمام به نزدیکی کامل در راه شما تصور است. بنابراین بدون یک واکسن به طور گسترده ای در دسترس ما احساس نمی مانند ما می تواند شانس در چنین روز مهم و خطر آن می شود در آخرین لحظه."

آیا هر یک از ما قادر خواهد بود برای شرکت در یک "عروسی سنتی" در هر زمان به زودی هنوز مشخص نیست اما شاید یک ارزیابی مجدد از آنچه واقعا مهم است دیر شده است. هنگامی که شما در حال برنامه ریزی روز عروسی آن است که آسان به بلند شدن در میل به کمال و عقده روحی بیش از هر جزئیات جزئی اما با بسیاری از افراد واقعیت در حال حاضر طرح میتوانست توسط coronavirus گرفتن hitched بدون هیچ گونه نگرانی در مورد Pinterest تخته لزوما باید به یک چیز بد است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن