منازت یک حرفه ای در حال حاضر در دهه هفتم آن نیل جوان است و افسون ناراحت و سر در گم سپاه خود را از طرفداران و دوستان bandmates و منتقدان به طور یکسان. مصمم تمایلی به pigeonholed جوان همیشه به دنبال او الهه شعر و موسیقی, حتی اگر آن منجر به تجاری خودکشی به اصطلاح “خندق سه گانه” از آلبوم ها که به دنبال بزرگ خود را به جریان اصلی موفقیت با 1972 را برداشت. برای جوان به عنوان او اغلب گفته آن همواره مورد موزیک – nothing else matters; نه موفقیت تجاری و نه احساسات شخصی.

بر این اساس, جوان آثار مفصل در مقایسه با هر یک از جمله معاصران با بهترین از این rivalling حتی که از باب دیلن. دیروز (19 ژوئن) جوان در نهایت پرده برداری وطنیخود افسانه ای از دست رفته از آلبوم سال 1975 است که باقی مانده و منتشر نشده تا حالا محتویات آن را تلقی بیش از حد شخصی برای به اشتراک گذاشتن.

در حال حاضر ما باید این فرصت را به یاد بگیرند که اگر آن را سزاوار اعتیاد به مواد مخدره – پیشرفت missives نشان می دهد آن را ندارد. اما آن را فقط یک کمی بیش از حد اولیه شامل هر چیزی از آن را در این لیست از جوان 20 ساله بیشترین آهنگ ها را به عنوان یک هنرمند انفرادی.

20) “شکر کوه” – Live at Canterbury خانه, 1968
این تلخ و شیرین نوای معصومیت از دست رفته نشان می دهد که جوان فقط در سن 19 زمانی که او آن را نوشته بود و در حال حاضر عزاداری خود را از دست جوانان است. یکی از جوان ترین مؤثر و پایدار آهنگ آن معروف الهام گرفته از همکار کانادا Joni Mitchell بیشتر امیدوار coming-of-age پاسخ, “دایره بازی”.

19) “نمی توان انکار کرد” – زمان محو دور, 1973
این دردناکی گرافیک کات از قسمت اول جوان را خندق سه گانه است که یکی از مهمترین آشکارا سرگذشتی آهنگ. پوشش از پدر و مادر خود ازدواج ناراضی روزهای مدرسه (“مشت آمد ضخیم و سریع”) و اوایل موسیقی meanderings, “نمی توان انکار کرد” کاملا قطاری جوان, چشم انداز در زندگی و حرفه خود را.

18) “Rockin’ در جهان آزاد” – آزادی, 1989
پس از یک دهه از گیج کننده منتشر شده است که تا به حال منجر به جوان بودن شکایت خود ثبت شرکت برای انتشار موسیقی “سازمان ملل متحد و نماینده نیل یانگ” (بله واقعا) او در پشت صحنه با او بهترین آلبوم در یک دهه. این anthemic چوب زیر گهواره, a state-of-the-ملت انفجار در جورج بوش رئیس جمهور Snr نشان داد که سگ پیر هنوز آتش در شکم خود را.

17) “Harvest Moon” – Harvest Moon, 1992
دو دهه از برداشتجوان تولید یک اصطلاح برداشت مارک 2 که از بسیاری جهات کاملا مساوی از آن منزه سلف. عنوان پیگیری اختصاص داده شده به جوان سپس همسر دادهاند که افسرده زیبایی عاشقانه موزون نرم-کفش ballad که نصب یکپارچه در برداشت.

16) “پیرمرد” – برداشت محصولسال 1972
جوان در کلاسیک بازتاب خواننده/ترانه سرا حالت به 24 ساله خود خود قرار می دهد در کفش از “پیرمرد” از عنوان. جیمز تیلور نقش بانجو و نیز آواز می خواند هارمونی با لیندا Ronstadt در این درخواست برای هماهنگی در سراسر نسل تقسیم طول دوران آشوب.

15) “جنوب Man” – پس از عجله طلا, 1970
همراه با برداشت را “آلاباما” این سوزاننده آهنگ راک یک کیفرخواست داغدار از آمریکای جنوبی و آداب و رسوم آن, معروف الهام گرفته از بزرگ Lynyrd Skynyrd بخشد “Sweet Home Alabama”. بد خون بین آنها اغراق شده است. جوان بعد از ارائه “Powderfinger” به Skynyrd اما غم انگیز سقوط هواپیما مانع از آن شد آن را ضبط کنید.

جوان انجام در سال 1976 (رکس)

14) “خستگی چشمها” – امشب شب, 1975
هر دو یک مسهل جنگیری از جوان شیاطین و مستی بیدار برای دوستان او از دست داده به مواد مخدر بروس بری و دنی Whitten این نتیجه از جوان خندق سه گانه نیز یکی از مهمترین harrowingly زیبا آلبوم تا کنون ساخته شده است. “خستگی چشمها” یک محکومیت مواد مخدر کشت می یابد جوان در لبه اش شکسته آوازی کاملا تکمیل شده توسط بن کیت را گریه پدال استیل.

13) “در ساحل” – در ساحل, 1974
جوان را به زیبایی انجام نگرفته گیتار می افزاید: مراتب به درون فضای فوق العاده تلخ آهنگ تیتراژ بخش دوم از خندق سه گانه است. فراموش نشدنی از آلبوم “من نیاز به یک جمعیت از مردم, اما من می توانم آنها را روز به روز” وضع لخت جوان را با سرخوردگی خود را برداشت-عصر سوپر استار شدن.

12) “Powderfinger” – زنگ هرگز نمی خوابد, 1979
مباهات فوق العاده تقارن با اسب دیوانه و گفت: در اولین فرد “Powderfinger” در حال حرکت است و مرثیهای داستان یک مرد جوان در غرب که می میرد حفاظت از خانواده خود را. که یک تفسیر به هر حال – این آهنگ معنی شده است موضوع بحث است. بدون در نظر گرفتن آن را هیجان انگیز برای حرکت سوپاپ ماشین که فقط بهتر و بهتر با سن.

11) “Hey Hey My My (به سیاه و سفید)” – زنگ هرگز نمی خوابد, 1979
جوان در پاسخ به منتقدان نوشتن او در پایان دهه 1970 namechecks فاسد جانی و آتش سوزی و برخی snarling, تحریف ریف آنچه برای تلفن های موبایل مجله به نام “The best Sex Pistols رکورد پس خیلی خالی“. آهنگ معروف ادعا که “بهتر است برای رایت کردن از محو” گنجانده شد در Kurt Cobain خودکشی توجه داشته باشید, باعث, جوان بسیار روح جستجو.

10) “پایین رودخانه” – همه می دانند این است که هیچ جا, 1969
نه دقیقه و شامل برخی از فراموش نشدنی خیالی (“من عکاسی کودک من”) این افسانه ای رویا قتل تصنیف نشان دهنده اولین گل جوان/اسب دیوانه تمدید گیتار جم. جوان را پاره پاره و در عین حال سیال تکنیک گیتار حسن نیت ارائه میدهد از “سیاه”, او, قدیمی, Gibson Les Paul, هرگز صدا خیلی قانع کننده است.

9) “کورتز قاتل” – زوما, 1976
بسیاری از نیل یانگ گیتار حماسه مهم نیست که چقدر بلند هستند نه کاملا به اندازه کافی بلند. یک مورد در نقطه است و این مرثیهای ضجه و زاری برای نابودی امپراتوری آزتک که همچنین می تواند یک استعاره برای جوان پر هرج و مرج اواسط دهه هفتاد شیوه زندگی است. یک مدار منفجر در هفت دقیقه و نیم برش های کوتاه این کلاسیک جم فقط زمانی که آن را واقعا ضربه خود را گشاد گشاد راه رفتن.

8) “و در شن و ماسه” – همه می دانند این است که هیچ جا, 1969
در ابتدا تصور می شد در گیتار آکوستیک “در شن و ماسه” به زودی بدل به الکترونیکی تور دو نیروی های جوان فوق العاده گیتار و انفعال با اسب دیوانه را دنی Whitten. برای حتی بیشتر قطعی مثال از آهنگ خلسه مانند پرنیان اتمام حیرت انگیز نسخه در Live at the Fillmore.

7) “سوزن و آسیب انجام می شود” – برداشت محصولسال 1972
یکی از بزرگترین مبارزه با مواد مخدر آهنگ ها الهام گرفته شده بود اعتیاد به هروئین از اسب دیوانه را دنی Whitten (نویسنده “من نمی خواهم به بحث در مورد آن”) و ثبت شده در کنسرت برای برداشت. متاسفانه با استعداد Whitten به زودی می میرند و از مصرف بیش از حد در همان شب که جوان اخراج او را از تور گروه است.

6) “Like A Hurricane” – ستاره های آمریکایی ‘n میله, 1977
در عین حال یکی دیگر از هیپنوتیزم گیتار حماسه و زندگی اصلی “مانند یک طوفان” قابل توجه برای یکی از اولین نمونه از synthesiser در Neil Young آهنگ. اسب دیوانه هستند در نوسان کامل در این آهنگ از عشق و شور و اشتیاق توصیف بهترین گیتار ارز سایت به عنوان “ترانه ای که باز می شود با بهترین دوم انفرادی در تاریخ و سپس نیل آواز می خواند و سپس نقش بهترین از همه زمان”.

جوان در جوایز گرمی در سال 2006 (گتی)

5) “تنها عشق می تواند خود را شکستن قلب” – پس از عجله طلا, 1970
جوان شکننده صدای ایده آل مناسب برای آسیب پذیری از شعر یکی از ترین پوشش ها ، این ساده اما فوق العاده تصنیف بلافاصله در کروشه جوان در کنار اعترافی خواننده و ترانه سرایان از اوایل دهه هفتاد. اما آن را در واقع نوشته شده و در مورد دوست خود گراهام نش پس از تقسیم خود از جونی میچل.

4) “قلبی از طلا” – برداشت محصولسال 1972
هر دو برکت و لعنت برای جوان اما یک استاندارد همه همان “قلبی از طلا” خیلی خوب بود از آن ساخته شده باب دیلن بسیار حسود در واقع. موفقیت این ما هیچ 1 تک و پدر و مادر خود آلبوم برداشت led جوان به مصمم uncommercial خاک و الهام بخش نقل قول معروف او: “‘قلب طلا’ من را در وسط جاده. زندگی وجود دارد به زودی با مته سوراخ بنابراین من رهبری برای خندق.”

3) “آمبولانس بلوز” – در ساحل, 1974
در این درهم و برهم صوتی شاهکار جوان reminisces در مورد او زود گروههای هدف گلدان عکس های منتقدان و ruminates در تغییر بار در واترگیت دوران امریکا است. اما خسته جوان موجب صرفه جویی در بسیاری از خشم برای خوار ریچارد نیکسون رئیس جمهور با ویرانگر محکومیت: “من می دانستم که هرگز یک مرد می تواند بگوید بنابراین بسیاری نهفته است/ او تا به حال یک داستان متفاوت برای هر مجموعه ای از دروغ است”.

2) “دارچین دختر” – همه می دانند این است که هیچ جا, 1969
این عادلانه معروف گیتار سرود نوشته شده در یک روز در یک شگفت آور پشت سر هم از خلاقیت همراه با “در شن و ماسه” و “پایین رودخانه” به عنوان جوان در رختخواب دراز با 103-درجه تب. کوتاه و مختصر “دارچین دختر” به طور چشمگیری متفاوت از شل فرز و چابک مربا که تاسیس جوان به عنوان یک گیتار بزرگ اما بسته یک مجموعه از طوفان ریف و تکنوازی به فقط سه شکوه دقیقه است.

1) “پس از طلا راش” – پس از عجله طلا, 1970
یک آخرتی فراواقعی درخواست برای صرفه جویی در این سیاره – “نگاهی به مادر طبیعت در اجرا در 1970s” – به عنوان مربوطه در حال حاضر به عنوان زمانی که آن را برای اولین بار ثبت شده ترکیب کشتی فضایی بیگانگان و سفر در زمان. نیل جوان بزرگترین است یک آهنگ شبیه هیچ دیگر با یک افسانه آوازی محزون و روشن, زیبا, فرانسوی, شاخ, از خود راضی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im