10 تا از بهترین آهنگ ها با نرمشی از ‘تماس با من’ به ‘حلق آویز بر روی تلفن’

بlondie پدید آمده از نیویورک صحنه پانک در دهه هفتاد تنها به توبیخ توسط همسالان خود را به عنوان بیش از حد پاپ به پانک. اما frontwoman دبی هری رد به او حس طبیعی, زرق و برق به منظور جدی گرفته توسط او را مغرور معاصران.

“من در حال بازی کردن این ایده که یک زن زنانه در حالی که fronting یک نر گروه راک بسیار ماچو بازی” می نویسد: هری در سال 2019 خاطرات آن صورت. “من گفت چیزهایی در این آهنگ است که خواننده زن واقعا نمی گویند ، من تسلیم یا التماس او را به من لگد زدن کون, لگد زدن او را لگد زدن من خود بیش از حد.”

بلاندی شخم زده جلوتر با خود جالب را در رقص و موسیقی و ترکیب عناصر, دیسکو, راک, رگی, و بله, حتی رپ. هری بازی های برگزار شده تا تصویر عمومی به عنوان یک بمب جنسی اما هرگز ترس به احمقانه است. به عنوان هری جشن او 75 تولد این هفته در اینجا بلاندی 10 greatest songs رتبه.

10) “خلسه” (1981 از Autoamerican)

“خلسه” باعث می شود این لیست تا حد زیادی به دلیل آن را نگه می دارد چنین وضعیت مهم در بلاندی کانن (این اولین شماره 1 در ایالات متحده شامل rap). هنگامی که شما با توجه به شعر های “رپ” که غالب خیلی از این آهنگ خوب نیست بازخرید تنها توسط هری شیشه falsetto, ساکس شکوفا و نایجل هریسون بد بو bassline.

9) “یک راه یا دیگری” (1978 از خطوط موازی)

با الهام از هری استاکر دوست پسر سابق در اوایل دهه هفتاد “یک راه یا دیگری” می افزاید: برخی از سبک سری به ترسناک یک تجربه شخصی است. رانده شده توسط یک ترد سنگ زنی ریف گیتار و سوسو زننده, سازهای کوبه ای, هری خواننده در حال دراماتیک – متناوبا شوم و مغرور – بلکه خنده دار است. این آهنگ که به دنبال بلاندی اولین شماره 1 تک “قلب شیشه ای” بسته کارتونی صداهای آژیر که اضافه کردن به طور کلی حس جنون.

8) “تبدیل او به خرد کن” (1976 از بلاندی)

یک نمونه اولیه از هری امضا deadpan تحویل شنیده است در این پژمرده تکه CBGBs پانک در برابر تیز طنین انداز جیمی Destri صفحه کلید قلاب. این آهنگ در مورد اثرات است که شایعات مخرب می تواند بر روی یک فرد با هری اتخاذ شخصیت سگ ماده (“psst psst”) و صدور devastatingly معنی شعر در مورد زن دیگری.

7) “تماس با من” (1978 از American Gigolo soundtrack)

هری نمی توانید به اندازه کافی اعتبار برای توانایی خود را برای قرار دادن خودش در افراد دیگر است. برای موسیقی متن فیلم به سال 1980 فیلم American Gigoloاو پیش بینی خودش را به عنوان Richard Gere شخصیت بالا و قیمت همراهی مرد. با devilishly نرم و صاف کردن تولید از دیسکو همین Giorgio Moroder, آهنگ کاملا قطاری seediness زیر لس آنجلس را براق روکش. “تماس با من” صرف شش هفته در بالای نمودار بیلبورد و بزرگترین فروش واحد از سال 1980 در ایالات متحده (نهم برای تمام دهه).

6) “عذاب یا سرنوشت” ft Joan Jett (2017, گرده افشان)

دبی هری از بلاندی انجام در سال 2018 (مایک کاپولا/گتی ایماژ)

باز کردن مسیر در بلاندی 11th, آلبوم, افشان, کپسوله همه چیز, گروه, انجام, بهترین, حداقل نه جدی گرفتن موضوع و مدیریت آن را هتاک و سرگرم کننده – بدون از دست دادن معنای آن است. این یک کلاسیک پانک آهنگ اعتراض رو با scuzzy گیتار و propulsive ضربت زنی از کلم برک.

5) “محو و پرتو افکندن” (1978 از خطوط موازی)

این آلاینده حماسه موفق به ورق را رو کردن شوم sci-fi با فراوانی طلایی-سن هالیوود است. “Ooh baby, من می شنوم که چگونه شما صرف زمان شب/ پیچیده مانند آب نبات در یک, آبی, آبی نئون تب و تاب بودن.” برای یک بار ترک کلاسیک خود deadpan تحویل هری به جای تصویب یک بویی سبک تئاتری تزریق او حسرت خواننده با استعداد بیشتری شود. که مدیریت آنها را به دور با هر دو پروژسترون گیتار و یک رگی, ریتم در outro خارق العاده ای در خود دارد.

4) “ماریا” (سال 1999 از خروج ممنوع)

یکی از underrated بلاندی آهنگ ها حداقل زمانی که آن را می آید به منتقدان 10s بالا, “ماریا’ مشخص شده این گروه بازگشت به نمودار پس از تقریبا 17 سال است. این swooning, قدیمی, صدایی پاپ-راک برداشته به آب و هوای آسمانی توسط هری افزایش آواز در گروه کر و از زنگ زنگ کلیسا.

3) “حلق آویز بر روی تلفن” (1978 از خطوط موازی)

دبی هری در بلاندی سال: جالب, پر زرق و برق و تعداد زیادی از سرگرم کننده (گتی)

بلاندی را به این آهنگ توسط کالیفرنیا پاپ-پانک گروه اعصاب خود را با تزریق قبلا غایب حس فوریت برای ساخت با هری تن در حال توسعه از استرن به از جان گذشته به عنوان او التماس: “قطع و اجرا به من.” این احتمال وجود دارد که تولید کننده Mike Chapman – آورده در هیئت مدیره در سال 1978 به اضافه کردن برخی از لهستانی به پارتی خشن تری پانک صدا بود پشت بریتانیا آهنگ های زنگ شما می توانید در ابتدای مسیر است.

2) “اتمی” (1979 از خوردن به ضرب و شتم)

اسپاگتی غربی, گیتار, خطوط کمند شما به این زن و پیگیری است که در بر داشت خود را در این لیست ممنوع آهنگ ها در طول جنگ اول خلیج فارس با توجه به مواد منفجره خود را به صدایی عنوان. کلم برک ضربت زنی پوند مانند سم از یک اسب در حالی که هری لرزش با او یخی سخن از “اتمی”.


1) “قلب شیشه ای” (1978 از خطوط موازی)

“هنگامی که ما از “قلب شیشه ای’, آن را بیش از حد سرد در اجتماعی ما مجموعه ای را به بازی دیسکو” هری نوشت: در سال 1982 کتاب ساخت آهنگ (شرکت نوشته شده با استین و ویکتور Bockris). “اما ما آن را انجام داد زیرا ما می خواستم بد.” با وجود بهترین تلاش خود را, “قلب شیشه ای” که تبدیل زن به ستاره های بین المللی پس از نه قبلی مجرد است به دور از بد. یک برداشت دیسکو, تزریق آهنگ پاپ با یک سرکش توالی مصنوعی گزاف گویی آن را خالص بلاندی: جالب, پر زرق و برق و تعداد زیادی از سرگرم کننده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>