اشک و شور و شعر: من سال به عنوان یک جهت superfan

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 4 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Of all my teenage فاز من, راز زندگی گذشته به عنوان یک جهت مگا-فن دور ترین و شرم آور است. ده سال پیش به عنوان Harry Styles, لیام پین, لویی تاملینسون, Niall Horan و Zayn Malik در کنار هم قرار شد در فاکتور Xمن خودم پدید آمده در یک جامعه آنلاین وسواس با این پنج پسر و حاضر به انجام هر کاری برای آنها را به موفقیت. طراحی شده توسط, وبلاگ Tumblr و هورمون من صحبت می پروراند و به فکر هیچ چیز دیگری.

با توجه به این سطح از موفقیت است که یک جهت برای رسیدن به در رفت – جهان تورهای! جوایز! این فیلم! – آن را سخت به یاد داشته باشید زمانی که آنها بزرگترین باند در جهان است. اما در آن سال های اولیه طرفداران در زمان هر آنچه که آنها می تواند زمانی که شما با وسواس یک گروه که نیست در واقع منتشر شد هر موسیقی شما را تبدیل به کاردان. پیر X Factor اجراها و پشت صحنه فیلم بودند pored بیش از وسواس, مجله scoured به صورت بریده و توییتر جستجو برای هر گونه خبر در مورد گروه عضو است. در حالی که وسواس من تحت فشار قرار دادند دور دوستان در زندگی واقعی آن را سوار من حاضر به یک جامعه از طرفداران inventively نام Directioners که درست مثل من. پدر و مادر من بودند منتقدان و اشاره کرد که من خودم احساس می کنم این راه برای همیشه, اما من اهمیتی نمی دهند. برای اولین بار احساس کردم مثل من پیدا کردم مردم من.

چه کشید من به یک جهت بود همان چیزی که همیشه جذب نوجوانان به پسران در گروههای موسیقی است. آنها بودند که "پسر شما خیالی در سال فوق در مدرسه" جذابیت تمام فلاپی و chinos و سنگ generic شعر ماهرانه ساخته شده در سوئد استودیو شما را به باور شما بودند که به طور مستقیم خطاب. با ادراک انتشار اولین تک با خودداری کنند: "شما نمی دانید که شما در حال زیبا/ که چه چیزی باعث می شود شما زیبا" به نظر می رسد فوق العاده شفاف اما در آن زمان صحبت کرد و به نا امنی دختران نوجوان در همه جا. که بچه ها با استفاده از شهرت خود را به روز مدل بازیگران و دیگر براق و موهای براق و پا زنان زحمت نیست من چون من می دانستم که آنچه که آنها واقعا فکر می کردم این بود که "در حال راه که شما در حال است enou-ou-ough" و آنها خیالی که "هنوز برای فشار به خود شلوار جین" ("چیزهای کوچک").

مانند بسیاری از مردم زمانی که آنها سعی می کنید و خود را دوباره اختراع من بیشتر scrubbed سال از حافظه اما آنهایی که به عنوان یک 1D فن pervade. من به یاد داشته باشید گوش دادن به بازی برای اولین بار از "Gotta Be You" در رادیو 1 در اتوبوس به مدرسه و گریه من ریمل مژه و ابرو ، یک عکس از من نشسته من پوستر-پوشش دیوار منتشر شد در بالای Pops magazine. من نوشت: یک شعر به لوئیس تاملینسون برای تولد او. احساس کردم همه چیز خیلی و تا به حال هیچ خروجی برای آن احساسات بنابراین پیش بینی آن را به عقب بر روی گروه و جامعه احساس کردم درک من است.

زندگی شد در مورد شمارش معکوس روز تا آینده نشان می دهد, آهنگ, آزادی, موزیک ویدیو. من تو را دیدم یک جهت سه بار از سال 2010 تا 2012: یک بار در فاکتور X live tour, زمانی که آنها آواز در کنار برنده واقعی Matt Cardle و بانگو-بازی Wagner, یک بار در رادیو 1, نوجوانان, جوایز, زمانی که آنها تا به حال یک کاتالوگ از دو تک به انجام و در نهایت در تمام شب تور در ژانویه 2012. آنها تا به حال یک آلبوم و با وجود آن که در یک نشسته کنسرت کاردیف عرصه مخاطبان همه ایستاده بود بر روی صندلی های خود از جان گذشته برای حفظ هر ثانیه به پخش دوباره و دوباره. گریه کردم (زیادی) در میان جیغ و پس از آن زمزمه به دوست من: "من فکر می کنم هری مورد علاقه من است" را به عنوان هر چند گفتن این کلمات را با صدای بلند بود و از خیانت به دیگران است.

به تازگی با تشکیل یک جهت خود را برای اولین بار بر روی فاکتور X در سال 2010 (رکس امکانات)

در آن لحظه تماشای این کنسرت من واقعا بر این باور است که من دوست داشتم یک جهت بیش از هر کس دیگری در این سیاره بود. اما فقط چند ماه بعد, من پیدا کردم خودم را از دست دادن علاقه. با موسیقی واقعی را نشان می دهد (که تا کنون شنیده ام کسی قطع بودن یک فن به دلیل مورد علاقه خود گروه بود تولید بیش از حد محتوا؟), 1D جلب شد یک جوان و مخاطبان بین المللی و آنلاین فن جامعه است که من می خواهم هنگامی که به دنبال راحتی در احساس کودکانه و نابالغ. در حال حاضر که آنها تا به حال یک بازار ایالات متحده به شیر به پسران شروع به صرف زمان بیشتری را در سراسر تالاب و من پیدا کردم خودم با توجه به آشکار نقدی منازعه پدر و مادرم به من اشاره کرد. من هرگز فراموش کوه در می رم از طریق Argos کاتالوگ برای دیدن یک 1D مارک crimper ارائه به singe گروه پیکان آرم بر روی مالک و مو: یک تصویر سوخته و نه فقط بر روی آن فقیر مدل موی دم اسبی اما به حافظه من.

"زمان بین X Factor تور و تمام شب منتشر شد بهترین زمان برای یک 1D فن" من توییتی دلتنگ و تلخ در سن 15 سالگی. من پشت در گذشته وسواس با خجالت و آن را رد کرد و با پاره کردن پوستر به طور غیر قانونی کپی کردن هر My Chemical Romance سبز و بعد CD کتابخانه محلی من متعلق به روی من و خانواده کتابخانه iTunes و مرگ من, مو, سیاه, بدیهی است.

تا زمانی که من حرکت نمی کند که از موضع; من تا به حال هرگز به گوش یک جهت, دوم, سوم, چهارم و پنجم آلبوم. اما به عنوان سال گذشت و اعضای خود را منتشر انفرادی پروژه – به درجات مختلفی از موفقیت – من خودم را بازبینی این پرونده هنگامی که از دست داد به من. نادیده گرفتن آنها تا به حال شده است در یک راه مخفی از و رد من شرم آور گذشته; گوش دادن به این آلبوم شد یک گام در مسیر پذیرش. چیزی که من پیدا کردم جاذب خوب نوشته شده پاپ. در حالی که احساسات من نسبت 1D به عنوان یک نهاد تغییر کرده بود من هنوز هم دوست داشتم موسیقی به همین دلیل من همیشه. به خاطر آن بود که جریان اصلی و هدف در دختران نوجوان "من دیگران را دوست ندارد" صدای درون من بود تصمیم گرفت از آن بد موسیقی – اما نه آنچه که من در بر داشت.

من فکر نمی کنم من به تنهایی در جریان این سفر است. نگاه در هر هری سبک فرفره و شما پیدا کردن یک مخاطب از زنان خود را در اواسط تا اواخر دهه بیست – طرفداران سابق, در حال حاضر قدردانی از موسیقی برای آنچه در آن است. این یک عمل کوچک از شورش در برابر این ایده که ما باید شرمنده سابق ما fangirl تجارب و طرفداران جوان باید شرمنده از خود.

من One Direction fan سال بودند هورمون رانده و کمی شرم آور اما این بدان معنا نیست که عشق من برای این گروه در آن لحظه نبود معتبر است. قادر بودن به خنده در آن بهتر است از تظاهر آن هرگز وجود نداشته است. در داخل همین دلیل بدیهی است. من که لوئیس تاملینسون شعر برای قبر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن