طرفداران تیلور سویفت فکر می کنم خواننده به نام Kanye West یک "دلقک" در آلبوم جدید فولکلور

تیلور سویفت طرفداران فکر می کنم که آنها به کشف یک مرجع ظریف به Kanye West در آلبوم جدید خود فرهنگ عامه. روز پن

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

تیلور سویفت طرفداران فکر می کنم که آنها به کشف یک مرجع ظریف به Kanye West در آلبوم جدید خود فرهنگ عامه.

روز پنج شنبه گذشته (23 جولای), سویفت تعجب طرفداران اعلام کرد که آلبوم جدید خود خواهد بود حذف در نیمه شب روز بعد کمتر از یک سال بعد از آخرین آلبوم استودیویی عاشق برای اولین بار.

طرفداران شده اند ترکیب آهنگ ها برای سرنخ ها و تخم مرغ عید پاک و مدعی اند یکی در آهنگ "صلح" که ویژگی های شعر: "اما سارق مسلح به شرق / دلقک ها به غرب است."

در official lyric video همراه با آهنگ در یوتیوب کلمه "غرب" است که سرمایه گذاری شده در حالی که "شرق" در مورد پایین تر منجر طرفداران به این باور سویفت ارجاع رپر یا همسرش, کیم کارداشیان غرب است.

"راه تیلور سویفت گفت: در صلح "سارق مسلح در شرق, دلقک ها به غرب است." توجه کنید که چگونه "شرق" در کلاه کوچک در حالی که "غرب" است که در حروف. او قطعا ارجاع Kanye West من screamingggg" یکی از طرفداران نوشت.

دیگری در توئیتر خود نوشت: "هیچ کس: من در صلح تیلور سویفت حروف غرب و نه شرق. او نام کنی یک دلقک."

مستقل است و با نزدیک شدن سریع و غرب نمایندگان برای اظهار نظر ،

سریع و غرب شده اند در یک دشمنی دیرینه از سال 2009 MTV VMAs. برخی از منتقدان پیشنهاد کرده اند که "I Knew You Were Trouble" خواننده منتشر شد فرهنگ عامه جمعه گذشته همزمان با تاریخ انتشار نظر گرفته شده از غرب را در پروژه جدید Donda: با کودک.

اما سویفت اعلام کرد که او تا به حال "overthought" جدید تاریخ انتشار نوشتن در رسانه های اجتماعی: "قبل از این سال من احتمالا میرم overthought که به انتشار این موسیقی در 'کامل' اما این بار ما در زندگی در حال نگه داشتن یاد من که هیچ چیز تضمین شده است."

مستقل's Roisin اوکانر به فرهنگ عامه یک چهار ستاره نقد و بررسی, نوشته: "سوسو زننده این آلبوم نفیس پیانو مبتنی بر شعر است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب