طرفداران تیلور سویفت در حال تلاش برای کار کردن که مرموز ویلیام باوری است

تیلور سویفت منتشر شد هشتمین آلبوم تحسین منتقدان و فرهنگ عامه و تقریبا بدون هشدار. رکورد اعلام شد در 23 جولای

توسط FARDAALEFBA در 3 مرداد 1399

تیلور سویفت منتشر شد هشتمین آلبوم تحسین منتقدان و فرهنگ عامه و تقریبا بدون هشدار.

رکورد اعلام شد در 23 جولای از طریق سویفت کانال های رسانه های اجتماعی فقط 17 ساعت قبل از آن در واقع کاهش یافته است.

قبلی آلبوم مبارزات انتخاباتی شده اند آشغال با تخم مرغ عید پاک و سرنخ های پنهان معانی است که اختصاص داده شده Swift fans (Swifties) ساخته اند که در آن ماموریت خود را برای کشف.

حتی در حال حاضر بدون آن خرده نان مسیرهای پیاده روی قبل از انتشار آلبوم آنها در حال کشف نقاط از فتنه اطراف چه بسیاری از آنها به عنوان نقطه سویفت بهترین آلبوم تا به امروز است.

یکی از بزرگترین سوال برای ظهور (تا کنون) است که هویت مرموز ویلیام باوری است که اعتبار در دو تا از 16 آهنگ در آلبوم: "تبعید" و "بتی".

طرفداران دو منجر نظریه به عنوان به افرادی که در پشت نام. یکی سویفت برادر خود Austin, که به طور گسترده ای اعتقاد بر این شده است در پشت یک پوشش از آهنگ "نگاه آنچه که شما ساخته شده من" اجرا شده توسط اين اختراع band, جک پلنگ و دلفین باشگاه.

اما طرفداران به نظر می رسد بیشتر متقاعد شده است که ویلیام باوری است سویفت, دوست پسر, بازیگر جو Alwyn.

آنها اشاره کرد که سریع و آستین دیده شده است هم در باوری هتل در شهر نیویورک و با حضور یک حزب وجود دارد پس از یک Kings of Leon گیگ. یکی بی باک فن ادعا آموخته اند که Alwyn بزرگ-پدر بزرگ یک معلم موسیقی و آهنگساز بود به نام ویلیام.

https://simpaticoswift.tumblr.com/post/624443774249189376/who-is-william-bowery-a-theory

در "تبعید" Swift مراجع معشوق بودن او را "تاج" احتمالا اشاره Alwyn نقش در این فیلم برنده جایزه اسکار فیلم های مورد علاقه و یا به عنوان یک بازی Kings of Leon نشان می دهد. وجود منابع متعدد به نمایش فیلم در "تبعید" و همچنین یک شعر که می گوید: "شما شهر من."

از آلبوم عاشق سویفت آواز می خواند میاد برای لندن که در آن Alwyn است از در "لندن پسر". او همچنین اشاره دارد به خودش به عنوان "شهر نیویورک" و Alwyn عنوان "غرب روستای" در "False خدا".

در حالی که طرفداران همچنان به حدس و گمان شما می توانید به خواندن آنچه منتقدان می گویند در مورد فرهنگ عامه در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب