تیلور سویفت خواستار حذف نژادپرستانه بناهای تاریخی در ایالت تنسی: 'شما نمی توانید تاریخ را تغییر دهید اما شما می توانید این را تغییر دهید'

تیلور سویفت به نام برای برداشت از بناهای تاریخی است که جشن صاحبان برده و دیگر بحث برانگیز چهره های تاریخی در ا

توسط FARDAALEFBA در 24 خرداد 1399

تیلور سویفت به نام برای برداشت از بناهای تاریخی است که جشن صاحبان برده و دیگر بحث برانگیز چهره های تاریخی در ایالت تنسی است.

ستاره پاپ آمریکا خواست قانونگذاران به خراب کردن مجسمه با این استدلال که "خائنانی" آنها جشن سزاوار نیست آنها.

"به عنوان یک Tennessean آن باعث می شود من بیمار است که وجود آثار باستانی در کشور ما که جشن نژادپرستانه چهره های تاریخی که بدی همه چیز" سویفت توییتی. "ادوارد Carmack و ناتان بدفورد فارست بودند نفرت آمار و ارقام در کشور ما تاریخچه و باید چنین رفتار شود."

او اشاره کرد که Carmack که مجسمه به پایین زده بود هفته گذشته در جریان تظاهرات بود "سفید supremacist روزنامه سردبیر منتشر شده که طرفدار مجازات سرمقاله و تحریک آتش سوزی دفتر ایدا ب چاه".

تظاهرکنندگان سرنگون مجسمه Carmack که بیرون ایستاده بود تنسی کنگره در 30 مه.

در اطراف ما و در انگلستان تعدادی از مجسمه های جشن صاحبان برده و چهره های دیگر با نژادپرستانه تاریخ گرفته شده را در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

سویفت پیشنهاد کرد که Carmack مجسمه توان با جایگزین یکی از چاه برای او "پیشگام در کار روزنامه نگاری و حقوق مدنی".

او همچنین با صدور محکومیت دولت کمیته مجلس برای رای گیری در برابر حذف یک مجسمه نیم تنه از ناتان بدفورد فارست است که مارک "شنیع" ما رسانه ها. این کنفدراسیون به طور کلی یک بار در رتبه عضو Klu Klux Klan.

سویفت استدلال کرد که از بین بردن این بزرگداشت خواهد بهبود زندگی سیاه و سفید ما آمریکایی ها.

"هنگامی که شما در مبارزه برای افتخار نژادپرستان به شما نشان می دهد سیاه Tennesseans و همه متحدان خود که در آن شما ایستاده و شما همچنان این چرخه صدمه دیده است. شما نمی توانید تاریخ را تغییر دهید اما شما می توانید این تغییر," او گفت:.

سریع به تازگی آغاز شده با استفاده از پلت فرم برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود را در مسائل سیاسی و اجتماعی. ماه گذشته او متهم آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از "stoking آتش سفید برتری و نژاد پرستی [برای خود] کل ریاست جمهوری".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن