کارفرما فصل 10: دیزی مارس کوپر می پیوندد Greg Davies بازی نشان می دهد در کانال جدید 4 خانه

این کشور's دیزی مارس کوپر و جانی وگاس پیوست بازیگران کارفرما فصل 10. کوپر و وگاس به رقابت خواهند پرداخت و در ک

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

این کشور's دیزی مارس کوپر و جانی وگاس پیوست بازیگران کارفرما فصل 10.

کوپر و وگاس به رقابت خواهند پرداخت و در کنار آن جمعیت's Katherine Parkinson و کمدین Mawaan Rizwan و ریچارد شاه ماهی در کمدی حقیقی چالش سری است که به دست آورده فرقه پس از آن برای اولین بار پخش در سال 2015.

این خواهد بود که فصل اول از کارفرمااست که انتظار می رود در ماه سپتامبر به هوا در کانال 4 به جای UKTV کانال دیو.

میزبانی شده توسط Greg Davies و الکس هورن های بافتا نامزد رقابت های سری می بیند یک گروه از پنج کمدین بخشی را در مجموعه ای از چالش های عجیب و غریب بیش از هر سری همه به امید برنده شدن در یک مجسمه دیویس ،

کارفرما زد نه فصل در دیو, اما در ماه نوامبر امضا شش-سری مقابله به حرکت به کانال 4. برندگان قبلی شامل کاترین رایان, Noel Fielding و باب مورتیمر.

موسیقی کمدین هورن است که نشان می دهد خالق گفت: حرکت: "ما تا به حال یک کودک نه سری در دیو و من می خواهم برای تشکر از UKTV برای اجازه دادن به ما در انجام چنین چیز مسخره است.

"به نظر می رسد زمان مناسب برای حرکت به یک کانال با مخاطبان گسترده تر و من می توانم اطمینان مردم می خواهم که این نشان می دهد که نمی توان آن را با تغییر یک بیت و من هنوز هم مجبور به انجام همه چیز هیچ کس نباید مجبور به انجام."

نسخه های بین المللی نشان می دهد ساخته شده اند در کشورهای اروپایی از جمله بلژیک و دانمارک در حالی که ما نسخه بازی Reggie Watts زد برای یک فصل.

نیوزیلند نسخه نیز این هفته اعلام شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب