مصرف زانو: چرا بازیکنان NFL اعتراض و زمانی که آنها شروع به زانو زدن?

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیگ ملی فوتبال کمیسر راجر Goodell صادر 1 دقیقه و 21 دوم عذرخواهی در 5 ژوئن پس از چندین سال بحث در NFL و در میان طرفداران دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تعداد بی شماری از صاحب نظران که در انتقاد khezri و دیگر بازیکنان تظاهرات سکوت در برابر خشونت پلیس.

پیام خود را وارد, نزدیک به دو هفته بعد از پلیس با قتل جورج فلوید که روز یادبود مرگ و قتل از دیگر سیاه و سفید آمریکایی ها باید گالوانیزه تظاهرات جهانی علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

اما در کمیساریای پیام Kaepernick — سابق San Francisco 49ers کارفرمایی که در اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه آمریکایی ها با در نظر گرفتن زانو هنگام سرود ملی — بود که مهمترین آنها وجود ندارد.

“ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند” کمیسر گفت. “ما لیگ ملی فوتبال, باور, سیاه زندگی مهم است. … تظاهرات در سراسر کشور حاکی از قرن سکوت, نابرابری و ظلم و ستم از بازیکنان و مربیان و طرفداران و کارکنان. ما در حال گوش دادن.”

موجی از بازیکنان در NFL و در سایر رشته های ورزشی به دنبال Kaepernick مثال شکلگیری مستقیم به مقاومت در برابر رئیس جمهور پس از او محکوم آن است. NFL در پاسخ اعلام کرد که تیم خواهد بود اگر جریمه بازیکنان خود را همچنان به انجام این کار.

اما این حرکت را به زانو در طول سرود ملی قبل از شروع مسابقه فوتبال — و یا ایستادن با اسلحه قفل شده است و در سکوت اعتراض — پیروی از یک سنت طولانی از ستاره های ورزشی ایستاده حقوق بشر با وجود فشار از طرفداران و ارقام گفتن ورزشکاران به “چوب به ورزش”.

زمانی که این همه شروع کنم ؟

مصرف زانو بزرگتر میراث درون جنبش حقوق مدنی. یک عکس معروف دستگیر مارتین لوتر کینگ جونیور و دیگر حقوق مدنی تاکید زانو در نماز در شهر سلما در ایالت آلاباما در سال 1965.

عکس گرفته شده بود پس از بازداشت ده ها تن از تظاهرکنندگان کشته و سه غیر خشونت آمیز تظاهرات مبارزه برای حق رای برای سیاه و سفید آمریکایی ها در نهایت منجر به برجسته تصویب قانون حق رای.

در “یکشنبه خونین” در 7 مارس 1965 به عنوان صدها نفر از راهپیمایان آماده برای عبور از ادموند Pettus پل بودند ملاقات با سربازان دولت و deputised ساکنان سفید که به طرز وحشیانه ای حمله کردند و ده ها تن از راهپیمایان.

تا سال 2016 آمریکا در وضعیتی وخیم از مرگ اریک گارنر و مایکل براون Laquan مک دونالد Tamir برنج ساندرا شیرین و مطلوب آلتون استرلینگ و Philando کاستیا در میان دیگر سیاه و سفید آمریکایی کشته شده توسط پلیس.

بسیاری از مرگ آنها دستگیر شدند, در ویدئو و پخش در رسانه های اجتماعی اشتعال یک جنبش توده ای برای محکوم کردن خشونت پلیس.

بازیکنان NFL نیست به طور معمول در این زمینه برای “Star-Spangled Banner” تا سال 2009. بین سال های 2011 و 2014, وزارت دفاع داد NFL میلیون دلار برای ترویج میهنی نمایش از جمله در زمینه پرچم مجالس و مراسم تجلیل از جانبازان. به زودی در زمینه سرود مراسم شد و انتظار می رود pregame آداب و رسوم.

Kaepernick اولین اعتراض در آغاز سال 2016 فصل در 26 اوت اما او آرام تظاهرات بودند بلافاصله متوجه. که در آن نقطه او به سادگی نشسته بر روی نیمکت.

در 1 سپتامبر او انتقال به زانو در اعتراض به جای توصیه های زیر از بازنشسته ارتش سبز کلاه بره مقابله و بویر که پیشنهاد زانو در طول این مراسم خواهد بود بیشتر احترام نسبت به جانبازان.

“من می خواهم به ایستادگی کردن برای نشان دادن غرور و افتخار در یک پرچم یک کشور که ستم مردم سیاه و مردم از رنگ” Kaepernick گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از اولین نشستن در طول سرود. “برای من این است که بزرگتر از فوتبال و این امر می تواند خودخواه در بخشی از من به دنبال راه های دیگر. وجود دارد بدن را در خیابان و مردم پرداخت می شود ترک و قتل است.”


چند بازیکن دیگر پیوست Kaepernick اعتراض انتقاد از طرفداران فوتبال و او تا به حال حمایت از رئیس جمهور باراک اوباما.

کمیسر Goodell گفته او “نمی لزوما موافق” با استفاده از روش خود کردند.

Kaepernick بازی نهایی خود را NFL بازی در 1 ژانویه 2017. بسیاری از بازیکنان در ادامه به زانو زدن.

آقای ترامپ بارها مورد انتقاد قرار زانو طول سرود توسط فریم Kaepernick اعتراض به بی احترامی به نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا بدون پرداختن به دلایل این اعتراض در وهله اول.

در سال 2016 Kaepernick در پاسخ گفت: “او همیشه می گوید امریکا بزرگ دوباره. خوب امریکا هرگز برای افرادی که از رنگ. این چیزی است که نیاز به خطاب. بیایید امریکا برای اولین بار.”

آقای ترامپ شد یک کاتالیزور برای اعتراض در ماه سپتامبر هنگامی که او گفت: در طول یک کمپین تجمع در آلاباما که او خواست که بازیکنان NFL اخراج می شود برای زانو طول سرود ملی.

“آیا شما عشق را به دیدن یکی از این NFL صاحبان وقتی کسی بی احترامی پرچم ما را بگو که از b**** کردن زمینه در حال حاضر او را از کار اخراج شدند. او را از کار اخراج'” آقای ترامپ گفت.

“شما می دانید برخی از صاحب در حال رفتن به انجام این کار است. او است رفتن به می گویند ” این مرد است که نسبت به آنها بی احترامی پرچم ما او را از کار اخراج شدند.’ و که مالک آنها نمی دانند که آن [اما] آنها را محبوب ترین فرد در این کشور است.”

نایک ساخته شده Kaepernick چهره یک کمپین (“باور به چیزی حتی اگر آن را به معنی فدا کردن همه چیز”) در سپتامبر 2018, باعث, بحث, بر تظاهرات و تحریم علیه این شرکت است.

که اعتراض?

برخی از تیم های فوتبال تصمیم به بیرون آمدن بر روی زمین در تمام بعد از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه, در حالی که تیم های دیگر مجاز بازیکنان خود را در اعتراض به در اختیار خود را دارند.

در علاوه بر این به اکثر اگر نه همه از این تیم NFL دیدن برخی از بازیکنان معترض آخر هفته پس از Mr تهمت اظهارات بیس بال و بسکتبال بازیکنان نیز پیوست.

قابل توجه New England Patriots کارفرمایی تام بردی به نام آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات “تفرقه” و قفل شده است و سلاح های خود را با هم تیمی های خود را در طول بازی زیر رئيس جمهور در سخنان.

چگونه Black Lives Matter تظاهرات تغییر NFL?

پیش از نامشخص فصل مختل coronavirus همه گیر و رو توسط فوریت در سراسر کشور تظاهرات آن را دشوار است برای گفتن.

در سال 2018 NFL صاحبان به اتفاق آرا تصویب سرود ملی سیاست نیاز به بازیکنان به ایستادن اگر آنها در این زمینه در طول عملکرد این آهنگ.

اما وضعیت آن نامشخص است و از آن نشده است اجرا بیش از دو فصل است.

تحت حکومت بازیکنان باید گزینه ای را برای باقی می ماند در اتاق قفل در طول سرود اگر آنها ترجیح می دهند. اگر یک بازیکن یا کارمند دیگر یک تیم زانو زده و یا نشسته در طول سرود تیم خود را در حال جریمه شد. این تیم سپس باید گزینه ای برای جریمه بازیکنان فردی و یا پرسنل برای تخلف.

رای به اتفاق آرا بود اما صاحب San Francisco 49ers — تیم Kaepernick برای وقتی که او شروع به اعتراض — ممتنع از رای دادن.

Kaepernick را به زانو در اعتراض نیز تیره و تار رزونانس پس از مرگ آقای فلوید.

گسترده فیلم در حال حاضر-سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین نشان می دهد او خود را حفر زانو به پشت آقای فلوید گردن برای نزدیک به نه ساعت به عنوان او تلاش برای نفس کشیدن.

در تظاهرات در سراسر جهان تظاهرات kneeled به اکو Kaepernick اعتراض. بسیاری از افسران پلیس و مقامات منتخب پیوسته اند.

سیاه, بازیکنان NFL صادر ویروسی پیام زیر را آقای فلوید مرگ به تقاضا NFL مقامات محکوم سیستمیک نژادپرستی اعتراف کنم که لیگ است “ناحق سکوت” تظاهرات مسالمت آمیز در میان بازیکنان و می گویند که “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

“ما نمی خواهد سکوت” بازیکنان می گویند در پیام. “ما در دفاع از حق ما را به صورت مسالمت آمیز اعتراض کنند.”

New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees در میان چندین NFL بازیکنان که مخالفت با زانو زدن در طول سرود به عنوان نشانه ای از اعتراض مواجه موجی از واکنش پس از او گفت: “هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما است.”

چند Saints بازیکنان پیام های ارسال شده اصرار Brees به تجدید اظهارات خود را.

او بعد عذر خواهی کرد و به هم تیمی های خود و طرفداران و گفت: “من متوجه این مسئله در مورد پرچم آمریکا. آن شده است هرگز. ما دیگر نمی تواند استفاده از پرچم به نوبه خود مردم را به دور و یا منحرف کردن آنها از مسائل واقعی که به صورت سیاه و جوامع است.”

اولیه خود را جلب نظر حمایت از آقای ترامپ که گفت Brees “باید گرفته اصلی خود را مبنی بر ارج نهادن به شکوه ما پرچم آمریکا.”

اما در بیانیه خود با هدف به طور مستقیم در جمهور کارفرمایی گفت: “من به طور کامل از دست رفته علامت … ما باید از صحبت کردن در مورد پرچم و تغییر توجه ما به مسائل واقعی سیستمیک نژادی و بی عدالتی اقتصادی ظلم و خشونت پلیس و قضایی [و] اصلاحات در زندان. ما در یک مقطع حساس در تاریخ ملت ما! اگر نه در حال حاضر ،

در یک جفت از سخنان رئیس جمهور گفت: “شکوه قدیمی است که به محترم گرامی و پرواز بالا … ما باید ایستاده راست و بلند در حالت ایده آل با یک سلام یا یک دست بر روی قلب. دیگر وجود دارد چیزهایی که شما اعتراض کنید اما نه بزرگ ما پرچم آمریکا – هیچ زانو!”

اما آن را غیر طبیعی برای ستاره های ورزشی را به خود عقاید سیاسی شناخته شده در طول حوادث ؟

هیچ. وجود دارد یک تاریخ غنی از آمریکا ستاره های ورزشی برجسته و بی عدالتی در کشور است.

المپیک آمریکا جان کارلوس و Tommie Smith عناوین ساخته شده در سراسر جهان در سال 1968 ماه پس از قتل مارتین لوتر کینگ جونیور زمانی که آنها خود را مطرح دستکش مشت به عنوان یک قدرت سیاه سلام بر روی سکو پس از برنده شدن در آن سال تابستان بازی ها. نمادین خود را در اعتراض به ارمغان آورد و آنها را تهدید به مرگ شدند و اخراج از بازی. اسمیت بعد گفت: “اگر من برنده من آمریکایی هستم نه سیاه آمریکا. اما اگر من چیزی بد و سپس آنها می گویند من یک سیاه پوست. ما هستند و ما مفتخریم سیاه و سفید. سیاه امریکا را در درک آنچه ما امشب.”

محمد علی است که شاید یکی از بهترین و شناخته شده آمریکایی ورزشکاران را مهم سیاسی ایستاده است. این قهرمان بوکس حاضر به پیش نویس به جنگ ویتنام — امتناع که درگیر jailtime. او بر اساس ایمان خود را, او گفت:, اما توجه داشته باشید که بی رحمانه طنز از درخواست مردان سیاه به جنگ در ویتنام برای یک کشور است که آنها را به عنوان مادون انسان.

ستاره NBA نیز فرسوده حمایت خود را به صورت سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

چه اتفاقی افتاد به Kaepernick?

Kaepernick است که هنوز هم در حال حاضر با هر تیم NFL هر چند او برگزار شد و باز تمرین با NFL در نوامبر سال 2019 تکان دهنده حدس و گمان است که او مرتب برای بازگشت به لیگ.

در حالی که او در خارج از زمین او باقی مانده است مشغول کار خیریه و به عنوان برجسته فعال حقوق مدنی. در NFL حرفه ای او 1 میلیون دلار تعهد او به سازمان های خیریه.

او همچنین تاسیس حقوق خود را بدانید, کمپ, یک سازمان است که دارای رایگان خود مهم سمینارها به افراد جوان است. سازمان همچنین ایجاد یک Covid-19 صندوق امداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید