سیلوستر استالونه مورد انتقاد قرار دارد و گفت رمبو خواهد بود برابر با پوشیدن یک ماسک صورت

سیلوستر استالونه مورد انتقاد قرار گرفته است نشان می دهد شخصیت خود را رمبو خواهد بود برابر با پوشیدن یک ماسک صورت در بیماری همه گیر کوروناویروس.

این بازیگر 74 ارسال شده هنوز هم از سال 1982 اکشن, فیلم اولین خون , نشان دادن شخصیت رمبو – ماسک-رایگان – در حال پرسید: “از کجا ماسک, پسر?”

استالونه پس از آن اضافه شده این عنوان: “اگر اولین خون بودند به امروز ساخته شده…”

بسیاری از استالونه ‘s پیروان در پاسخ این باور است که بازیگر شد poking سرگرم کننده در جریان بحث بر سر اینکه آیا مردم باید به سایش پوشش صورت یا نه.

در این مورد جان رمبو خواهد بود اشتباه” یک نفر نوشت: با یکی دیگر اضافه کرد: “که رمبو پسر بد.”

شخص دیگری نوشته است: “بنابراین بدیهی است که او فکر می کند او است رمبو. توهم.”

با وجود پست خود استالونه است تصویر چندین بار با پوشیدن یک ماسک صورت. مستقل در تماس است این بازیگر برای نظر.

این موضوع که آیا اعضای عمومی باید پوشیدن ماسک صورت تبدیل شده گرم می شود در هفته های اخیر.

پس از شیوع کروناویروس متضاد پیام های فرستاده شده اند توسط دولت بریتانیا در سازمان بهداشت جهانی (WHO) و مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در ایالات متحده آمریکا است.

اما مطالعات متعدد نشان داده اند که با پوشیدن هر نوع چهره و پوشش بیش از بینی و دهان می تواند در کاهش گسترش ویروسی قطرات زمانی که یک فرد سرفه یا عطسه.

آن را در حال حاضر اجباری برای پوشیدن پوشش صورت در مغازه ها و سوپر مارکت ها از 24 جولای در انگلستان است. کسانی که موفق به تطابق می تواند جریمه تا 100 پوند.

بیش از آخر هفته anti-ماسک فعالان جمع آوری شده در هاید پارک در اعتراض به اعلام.

تظاهر کنندگان در این مراسم در لندن در روز یکشنبه دیده می شد حامل نشانه هایی است که خواندن “بدون ماسک” و “من نمی خواهد نقاب آزمایش ردیابی” در مخالفت با کروناویروس محدودیت.

استالونه بازی کرده است و این شخصیت در جنگ ویتنام جانباز جان رمبو در پنج فیلم اخیر که – آخرین خون – منتشر شد در سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید