ساسکس سلطنتی: Meghan Markle و شاهزاده هری خیریه رسما وارد حلال انحلال

دوک و دوشس ساسکس بنیاد در حال حاضر رسما در روند حلال انحلال.

با توجه به اسناد و مدارک در حال برخورد با شرکت های خانه اعلام پرداخت بدهی برای خیریه راه اندازی شده است و داوطلبانه برنده برای ساسکس سلطنتی خیریه بدن منصوب شده است.

شاهزاده هری و Meghan Markle به طور رسمی بسته شدن انگلستان بنیاد به عنوان آنها همچنان به جلو با راه اندازی خود را در جهانی جدید خیریه بدن Archewell بود که با الهام از فرزند خود مورچه Mountbatten-ویندزور.

اعلام پرداخت بدهی و دیگر اسناد و مدارک واصل شد در آغاز ژوئیه اما به عنوان ذکر شده در حال پردازش توسط شرکت خانه برای اولین بار در 28 جولای.

در اوایل این ماه یک منبع که با این نسخهها کار از نزدیک با زوج سلطنتی گفته مستقل که کاغذ بازی شده بود با ثبت شرکت و موسسه خیریه کمیسیون به طور رسمی تعطیل ساسکس سلطنتی.

“این خواهد شد به نظر می رسد در آنلاین رکورد های عمومی در روزهای آینده” گفتند.

این منبع همچنین توضیح داد که وقتی که این موسسه خیریه به طور رسمی وارد انحلال همه از آن امنا به غیر از دوک ساسکس را از مواضع خود.

دوک ادامه خواهد داد به عنوان مدیر و متولی از ساسکس سلطنتی خیریه “تا زمانی که روند انحلال کامل است”.

این منبع افزود که دوک و دوشس “باقی می ماند فوق العاده سپاسگزار برای حمایت و هدایت امنا داده اند در این دوره”.

در 31 مارس سال جاری, زن و شوهر سلطنتی رسما پا به پایین به عنوان ارشد, کار اعضای خانواده سلطنتی است.

مدت کوتاهی پس از ملکه و مقامات اعلام کردند این زن و شوهر تا به حال برای متوقف کردن با استفاده از کلمه “رویال” در ساسکس برند سلطنتی و پس از شکست به موفقیت تجاری آن زن و شوهر پرده برداری از جزئیات مختلف موسسه خیریه Archewell که شامل خیریه سرمایه گذاری گروه های پشتیبانی و تندرستی وب سایت.

انتظار می رود که این وب سایت که شامل اطلاعات در سلامت روان, تغذیه و سلامت عمومی می تواند به دنبال در قدم به قدم از مگان است که در دنیا, شیوه زندگی, وبلاگ این Tig.

اما زن و شوهر باید گفت که انتشار اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های خود را برای Archewell “هنگامی که زمان مناسب است”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید