Summerland نقد و بررسی: جنگ جهانی دوم درام بیش از حد ترس از عدم قطعیت

Dir: جسیکا سرزمین گود و مرطوب. بازیگران: Gemma Arterton, Gugu Mbatha-Raw, Penelope Wilton لوکاس باند Dixie Ege

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

Dir: جسیکا سرزمین گود و مرطوب. بازیگران: Gemma Arterton, Gugu Mbatha-Raw, Penelope Wilton لوکاس باند Dixie Egerickx آماندا ریشه. 12A cert, 99 دقیقه

وجود دارد یک محل شناخته شده به عنوان Summerland. ایتالیایی نماد شاخ بر این باورند که آنها به وجود پس از مرگ به بقیه در مزارع و جنگل بوسید توسط یک خورشید ثابت. آلیس بره (جما آرترتون) یک کارشناس فرهنگ عامه و misanthropic کلبی فکر می کند این همه بی معنی. اما حتی او اذعان می کند: "داستان از جایی."

این داستان که آلیس شخصیت جسیکا سرزمین گود و مرطوب را, اولین فیلم اختصاص داده شده است زندگی خود را به نوشتن اتوها علمی و تاریخی ریشه های افسانه. و این ایده از حقیقت به خاک سپرده شد داستانی که نویسنده-کارگردان سرزمین گود و مرطوب به نظر می رسد بیشترین سرمایه گذاری در اینجا در یک فیلم است که نشانه یک تغییر به پرده نقره ای بعد از سال ها در تئاتر مدار (بازی های Nell سمت چپ دیدم دو تا از Summerland'ثانیه ستاره Arterton و Gugu Mbatha-Raw, در نقش سرب). اما Summerland's تنظیم است محدود به احساس بدجور آشنا.

ما برای اولین بار ملاقات آلیس در سن (Penelope Wilton), قوز بیش از یک ماشین تحریر مساله تنها به گفتن یک زن و شوهر از کودکان جمع آوری خیریه به "کثیف و فاسد کردن". به عنوان یک زن جوان مدتی طول جنگ جهانی دوم او را همان, هر چند او مانند یک دودکش. او Grinch از Kentish ایجاد کرد – یک despiser کودکان, جامعه و به طور کلی نشاط است. هنگامی که او اتفاق می افتد پس از یک مادر glumly گفتن دختر خود را که آنها لازم نیست به اندازه کافی جیره کوپن برای شکلات آلیس با استفاده از او به خرید یک بار و سپس بی درنگ پیاده کردن با آن است.

او می پوشد dowdy ژاکت کش باف پشمی پیچد و روسری در اطراف سر خود را به نگه داشتن او فردار قفل در خلیج; زمانی که در فکر او شروع به چرخش چند رشته. Arterton می یابد و تعادل لازم. او آلیس ساینده اما شوخ و پر جنب و جوش همه یکسان است. او یک عکس از درجا فکری. مردم محلی می گویند او یک جادوگر است. آنها سوال که چرا او هنوز ازدواج نکرده. به مسائل بدتر او ناگهان دست سرپرستی بیش از فرانک (Lucas باند) یکی از بسیاری از کودکان تخلیه خارج از لندن است.

همانطور که ممکن است انتظار می رود آلیس یک ترور در ابتدا. او scolds او برای دست زدن به همه چیز خود و برگ او به طبخ خود را شام. اما در زمان چند مادرانه شهودهای هستند coaxed از او – از زمانی که او لطمه می زند زانو خود را, او به نرمی لمس آن با الکل. فرانک ورود نیز ساخته شده است آلیس احساس عجیب دلتنگ است. خاطرات به زندگی به ارمغان آورد یک کلمه و یا یک گرد و خاکی برنامه جمع شده در زیر انبوهی از کاغذ. او دوست داشت یک زن یک بار – ورا (Mbatha-Raw, یک بار دیگر در یک نقش بیش از حد کوچک برای استعداد او). آن uncaged آلیس روح همه در حالی که عدم امکان اتحادیه خود را به سمت چپ آنها را در گوشه ای.

Summerland به ما نشان می دهد چگونه دزدیدند خود بیان – جنسی یا احساسی – می تواند احساس کند خفگی. اما آن را بیش از حد ترس از عدم قطعیت است. هر جنبه ای از آلیس و روان است که حل و فصل در یک نمایشی (و غیر محتمل) سری از آیات. او ممکن است مسخره در کسانی که قرار دادن ایمان خود را در "سحر و جادو و یا خدا" اما آن را آسان موقعیت را در یک جهان که در آن همه چیز همیشه دیدار با مناسب خود را پایان. که نیاز به دین هنگامی که شما قدرت سینمایی کنوانسیون?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب