استوارت گسترده می درخشد با خفاش و توپ به انگلستان را به تعالی در decider در برابر غرب هند

این یک آشنا صفت در میان بهترین افراد در تیم های ورزشی که می توانید آنها را تغییر مسابقات خود را. اما در کریکت

توسط FARDAALEFBA در 4 مرداد 1399

این یک آشنا صفت در میان بهترین افراد در تیم های ورزشی که می توانید آنها را تغییر مسابقات خود را. اما در کریکت یک ورزش بیشتر مستعد ابتلا بیشتر به امیال مرد و زن و حتی ضعیف کت و شلوار می تواند یک ابزار برای تغییر حرکت است.

این است که چگونه همه چیز را برای استوارت گسترده در کمال تعجب خشک شنبه در امارات اولدترافورد. یکی را دیدم که او را به کمک انگلستان ایجاد یک 232 سرب بیش از غرب هند از طریق کار حیاتی با خفاش.

در یک اتشی 45 دقیقه گسترده زده سوم-سریعترین نیم قرن توسط یک انگلیسی به عنوان بخشی از 62 کردن 45 تحویل شد که اکثر 76-اجرا برای ایستادن نهم چوگان با Dom Bess (18). بدون آن غرب هند را کنترل سوم آزمون و یک دست بر روی Wisden جایزه. در حال حاضر در 137 برای شش در پاسخ به انگلستان 369 آنها در حال تعقیب آن است.

انگلستان موقعیت قوی از 258 چهار صبح امروز از طریق Ollie پاپ و جس Buttler را یک شبه ایستاده از 136, واگذار شد در این فضا از 22 تحویل.

پاپ (91) را اضافه نمی کند به او یک شبه نمره دگرگون توسط شانون گابریل توپ پس از او پوسته در لغزش Raheem کرن همان کاسه. کریس Woakes زدم Kemar روچ بر روی خود کنده. Buttler انعطاف پذیر نوبت به پایان رسید در 67 لبه گابریل کم به Jason دارنده در دوم لغزش. و هنگامی که Jofra کماندار همان صحرا نورد کردن روچ چهار باقی مانده شش زبان انگلیسی درها گرفته شد برای هزینه فقط 18. میزبان شد و در حال حاضر 280 هشت که رویای بزرگ اول-نوبت فاسد قبل از اینکه چشم خود را.

که گسترده شد به افزایش نوبت تعجب بود و در عین حال کاملا قابل پیش بینی است. اگر شما می دانید گسترده, شما می دانید, از درها از طریق بمب های خوشه ای. اما اگر شما واقعا می دانم گسترده شما می دانید که پنبه حلاجی شده است که اغلب یک خوشه از یک نوع متفاوت است.

گسترده و سریع نیم قرن تبدیل شده و بازی بر سر آن (PA)

که قرن ها در برابر پاکستان در سال 2010 احساس می کند دیگر پیش از آن است. و هر چند او ضربه در هند Arsalan هارون در سال 2014 بر روی این زمین, پوسیدگی تا به حال در چند سال گذشته است که در آن او به طور متوسط فقط 16. کاهش است و ثابت شده است و در زمان خنده دار. آن را تنها چند ماه پیش او دگرگون توسط Kagiso Rabada پس از خفاش خود را به دام افتاده در پد. یک بار کلاسیک ظریف left-hander در حال حاضر شبیه چوب حشره را در تلاش برای گرفتن یک جفت شلوار جین لاغر.

اما نکته دیگر در مورد گسترده است که هرگز از آن مسائل چگونه او می کند همه چیز – درست است که او در حال انجام آنها است. و هنگامی که او را به انجام هر آنچه در آن بود که او انجام شده بود در خارج وجود دارد, مانند ضربه در داخل و خارج را از طریق پوشش داده خودش یک پا از اتاق خارج پا کنده یا scything بیش از کمربند مانند او به دست گرفتن یک درخت از آن آسان است به از دست دادن خود را در حال حاضر.

دارنده آیا درست است که: عدم تغییر خود را پرتاب کنندگان به اندازه کافی سریع یا مجموعه ای از زمینه های مناسب. او از دست داده کمی بیشتر از موضوع این مسابقه با هر نوسان از 34 سال اسلحه را به نرده ها و نه چهار دست و پا و شش خاموش روچ به midwicket. ما ممکن است به عقب نگاه کنید و تعجب می کنم اگر آن را در اینجا در این مسابقه از دست داده بود ،

آن را سخت به سرزنش غرب هند کاپیتان. برخی از بازیکنان دعوت شما را به کنترل خود. گسترده بسته های نرم افزاری شما به پشت یک ون و افسردگی شما در کانون خود را در هرج و مرج است.

آن نه تنها دارنده عصب است که از دست داده بود. در میان حمله رعد اسا بود روچ اول شدن غرب هند در 24 سال برای رسیدن به 200 تست درها پس از Curtly Ambrose رسیده نقطه عطف در سال 1994. یک شاهکار که سزاوار است خیلی بیشتر از یک چاره اندیشی موقت است. در حال حاضر با 201 او نهم در سمت خود تمام وقت چوگان-یادداشت برداری فهرست و می تواند بالاتر از اندی رابرتز (202) قبل از او برگ انگلستان است.

البته گسترده کار انجام نمی شود وجود دارد, حتی اگر پیوستن به امثال ایان Botham, Allan بره و اندرو Flintoff در پنبه حلاجی شده لیست خواهد بود به اندازه کافی برای هر کسی دیگری را در بسیاری.

جیمز اندرسون جشن پس از ضمیمه حلقه از Shai امید (AP)

چهار توپ خود را به باز کردن طلسم مصمم Kraigg Brathwaite حذف شد از طریق یک لبه به جو ریشه در اولین لغزش از جیمز اندرسون پایان هیچ کمتر است. چه کسی به جز گسترده برای بیرون راندن یکی از انگلستان بزرگترین از خانه خود را? اندرسون خواهد بعد از بازگشت به آن و تولید مسلما طلسم مسابقه: چهار دوشیزگان در شش اور با درها از Shai امید و Sharmarh بروکس فقط برای چهار اجرا می شود.

زمان گسترده صعود دوم - Roston تعقیب و گریز به دام افتاده در جلو و جشن قبل از آن درخواست شده توسط umpire - غرب هند 73 برای پنج و شما شروع به تعجب می کنم اگر پنج باقی مانده می گیرند قبل از روز بسته شد ،

آن را کاملا شسته و رفته برای دیدن اندرسون و گسترده ای در پایان روز با دو 17 از 10 اور هر. چند سال گذشته شده اند مربوط با بحث از چرخش با یک دیگر به حفظ آنها را هر دو. برای دیدن آنها را در اتحاد دوباره چشم خوش آمدید برای انگلستان طرفداران و همچنین یادآور شده است که ما را تنها دیدن خیلی بیشتر از آنها است. مانند گم شدن در حال حاضر در اینجا بود که هیچ چیز بد است.

آرچر و Woakes انجام کمی خود را با یک حلقه و پنجاه و چهار quicks نیاز به جفت کردن به طور موثر در روز یکشنبه را از باقی مانده ضربه کمتر از 33 بیشتر اجرا می شود. و یا به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است با توجه به حس این بازی نمی خواهد به عنوان خوش شانس با آب و برای بقیه از این بازی به عنوان آن را در روز شنبه بود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب